Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Marketing w mediach społecznościowych do pielęgnacji skóry 101: pomysły, przykłady i porady

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Marketing w mediach społecznościowych do pielęgnacji skóry 101: pomysły, przykłady i porady

Trudno wyobrazić sobie branżę bardziej kojarzoną z mediami społecznościowymi niż produkty do pielęgnacji skóry.

Poświęć chwilę Instagram lub TikTok, a na pewno spotkasz marki kosmetyczne. Marketing produktów do pielęgnacji skóry oferuje markom nieograniczoną swobodę twórczą i możliwości zdobywania nowych klientów.

Przykuwające uwagę samouczki. Krople nowych produktów. Wskazówki od wizażystów. Lista jest długa!

Problem? Przestrzeń do pielęgnacji skóry jest poważnie zatłoczona.

Fakt: posty marek kosmetycznych sześć razy w tygodniu NA Instagram średnio. Niestety, widzą najniższy wskaźnik zaangażowania (00,32%) wśród Wszystko branże.

Auć.

Jedzenie na wynos tutaj? Marki produktów do pielęgnacji skóry muszą maksymalizować czas poświęcany na tworzenie treści I interakcji z klientami. Poniżej omówiliśmy podstawy marketingu w mediach społecznościowych związanych z pielęgnacją skóry, aby Ci w tym pomóc!

Jakie są najlepsze platformy mediów społecznościowych do pielęgnacji skóry?

Zacznijmy tutaj! Musisz nadać priorytet platformom społecznościowym, na których spotykają się Twoi klienci.

Chodzi o to, że marketing w mediach społecznościowych poświęconych pielęgnacji skóry to uczciwa gra Wszystko głównych sieci.

Priorytetowymi platformami dla marek kosmetycznych są obecnie Instagram, TIK Tok I YouTube. Przyjrzyjmy się, dlaczego te trzy sieci zasługują na niepodzielną uwagę:

Instagram: w przypadku treści dla twórców, edukacji klientów i zakupów społecznościowych

Ogromny 85% specjalistów od urody prawo Instagram to ich główna platforma mediów społecznościowych.

Całkowicie rozumiemy jednak, dlaczego.

InstagramEstetyczna siatka jest idealna do dopracowanych zdjęć produktów i filmów. Kiedy zrobisz to dobrze, twój Instagram obecność służy jako nieskazitelne cyfrowe okno zakupów.

Formaty treści, takie jak Stories i Reels, zapewniają kreatywne możliwości zaprezentowania produktów i edukacji klientów. W połączeniu z tagowaniem produktów i funkcjami zakupów społecznościowych marki produktów do pielęgnacji skóry mogą bezpośrednio napędzać sprzedaż Instagram.

dr Jart Instagram tagowanie produktów

Źródło: @drjart

TikTok: dla treści twórców i zabawnych filmów przedstawiających produkty w akcji

Nie ignoruj ​​​​popularności „skinfluencerów” na TikToku!

Na platformie dominują hacki do pielęgnacji skóry, recenzje i wykrzykiwania produktów. Od #DermDoctor po #FoundationHacks, istnieje niezliczona ilość nisz do pielęgnacji skóry, do których marki mogą dotrzeć. Biorąc pod uwagę użycie hashtagu piękna wzrosła o 186% na TikTok w zeszłym roku społeczność tylko się powiększa.

Rekomendacja produktu TikTok Rekomendacja produktu TikTok

Źródło: @withsaj

YouTube: w przypadku filmów i recenzji przedstawiających najlepszą stronę Twojej marki

Od #sponsorowanych recenzji po przeglądy wizażystów, YouTube pozostaje jednym z najlepszych kanałów marketingu produktów do pielęgnacji skóry dla marek.

Zauważyło to samo Google 86% najlepszych filmów o urodzie NA YouTube pochodzą od twórców w porównaniu z kontami profesjonalnymi kilka lat temu. Przewiń do teraźniejszości i organicznych treści twórców Nadal miażdży go na platformie.

YouTube recenzja produktu

Źródło: Mai Pham

Marki produktów do pielęgnacji skóry mają wiele opcji, jeśli chodzi o reklamę. Mimo to żonglowanie wieloma kanałami mediów społecznościowych jest trudne. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twoja marka spóźnia się na imprezę i zaczynasz od zera obecność w mediach społecznościowych.

Nasza rada? Zacznij od ustalenia priorytetów Instagram i TikToka. Obie sieci rozwijają się zarówno dla marek kosmetycznych, jak i twórców. Możliwe, że Twoi klienci są już tam tłumnie.

Poza tym typy odbiorców i treści na platformach w dużym stopniu się pokrywają. Pomyśl jak Instagram Kołowrotki i filmy TikTok można łatwo modyfikować i dostosowywać do dowolnej platformy. To doskonały przykład tego, jak wycisnąć więcej ze strategii dotyczącej treści.

Jakie typy postów powinny być traktowane priorytetowo przez marki produktów do pielęgnacji skóry?

Załóżmy, że założyłeś konta społecznościowe swojej firmy i jesteś gotowy do publikowania.

Ładny! Od czego jednak zacząć?

Poniżej znajdują się rodzaje postów, które powinny stanowić podstawę działań marketingowych w mediach społecznościowych związanych z pielęgnacją skóry. Te posty są świetne dla treści kosmetycznych I może pomóc Ci zwiększyć organiczny zasięg Twojej marki.

Instagram Kołowrotki

Krótkie filmy są teraz w modzie, a Reels nie są wyjątkiem.

Dlaczego jednak tak wiele marek korzysta z kołowrotków? Rozważ to:

Źródło: @tarta

W konkurencyjnej branży, takiej jak produkty do pielęgnacji skóry, wszystko, co możesz zrobić, aby zwiększyć zasięg i zaangażowanie, jest plusem. Kołowrotki to sprawdzony sposób na pobudzenie dyskusji i zdobycie odkrycia.

Filmy z TikToka

Przejęciu branży kosmetycznej przez TikTok nie można zaprzeczyć. Codziennie TikTokerzy i twórcy nieustannie dzielą się swoimi ulubionymi produktami, hackami i wskazówkami.

No i zarabiają miliony poglądów w trakcie.

tiktoki do pielęgnacji skóry

Źródło: TIK Tok

Do przemyślenia: 67% TikTokerów jest pod wpływem impulsu do robienia zakupów, nawet jeśli nie mają na to ochoty. Bycie polecanym produktem na TikTok zaczyna się od tego, że klienci Cię wykrzykują. Chociaż platforma jest popularna w marketingu influencerów, siła codziennych twórców na platformie jest oczywista.

Instagram Historie

Nie śpij dalej Instagram Historie!

Chociaż w przypadku wielu marek ten format mógł zająć miejsce na tylnym siedzeniu w stosunku do Reels, Stories to sprawdzona droga do doskonałości Instagram zaręczyny. Weź pod uwagę funkcje wbudowane w Stories, które napędzają interakcje między markami a klientami. To zawiera:

 • Wybieranie mózgów ludzi za pomocą ankiet, aby prowadzić dyskusje i dowiedzieć się, czego chcą kupujący
 • Przeprowadzanie pytań i odpowiedzi w celu prowadzenia znaczących, indywidualnych rozmów z klientami
 • Używaj licznika czasu Stories, aby nagłośnić ważne czasowo ogłoszenia i premiery produktów

Jeśli szukasz produktów do pielęgnacji skóry Instagram Pomysły na historie, ankiety są głównym punktem wyjścia.

Rekommenderad:  5 Proste kroki, jak zostać menedżerem mediów społecznościowych w 2023 r

Na przykład, jakie są ulubione produkty Twoich klientów? Składniki? Jak intensywna jest ich rutyna pielęgnacyjna? Co myślą o Twojej ostatniej premierze?

Instagram ankiety

Źródło: @cerave

Cholera, 57% z Instagram użytkownicy twierdzą, że lubią być ankietowani przez marki. Zadawanie pytań daje możliwość zebrania informacji o klientach I angażować obserwujących w tym samym czasie.

Instagram Karuzele

Czy wiesz, że posty karuzelowe (pokaz slajdów) technicznie mają najwyższy wskaźnik zaangażowania ze wszystkich typów Instagram treść?

Oprócz wysokiego zaangażowania, karuzele służą markom jako sposób na zapewnienie uzasadnionej wartości swoim obserwującym. Niektóre pomysły marketingowe dotyczące produktów do pielęgnacji skóry obejmujące karuzele obejmują:

 • Samouczki klatka po klatce przedstawiające sposób korzystania z produktów
 • Rekomendacje produktów na podstawie rodzaju lub odcienia skóry
 • Infografiki i objaśnienia produktów
 • Zakulisowe zdjęcia Twojej marki (pomyśl: docenienie pracowników)
 • Historie sukcesu klientów (pomyśl: zdjęcia przed i po)

To też tylko zarysowuje powierzchnię! Od edukacji po wartość rozrywkową, marki produktów do pielęgnacji skóry są rozpieszczane pomysłami na pokazy slajdów.

piękno przed i po

Źródło: @pijanysłoń

Sponsorowane YouTube Filmy

Nawet jeśli nie masz aktywnego YouTube kanałuj, praca z twórcami na platformie to świetny sposób na zwiększenie widoczności. Uzyskanie autentycznego okrzyku od a YouTube Creator to ogromne osiągnięcie dla marek kosmetycznych.

Sam Google podkreślił, jak dobrze #sponsoruje treści na YouTube występuje dla marek. W studium przypadku marketingu produktów do pielęgnacji skóry dla Schick, marka odnotowała wzrost zapamiętania reklamy o 229% i wzrost zamiaru zakupu o 113%. Wszystko to działo się za pośrednictwem sponsorowanych filmów influencerów, które przypominały treści organiczne.

zajebisty filmik z youtube

Źródło: Aspyna i Parkera

To dlatego, że kupujący kosmetyki polegają na YouTube szczegółowe recenzje, wyjaśnienia i instrukcje. YouTube treść jest cenna, ponieważ jest bardziej statyczna niż filmy społecznościowe. Innymi słowy, istnieje większe prawdopodobieństwo przyciągnięcia stałych, długoterminowych transakcji z platformy.

5 Pomysły na treści w mediach społecznościowych dotyczące pielęgnacji skóry, które działają dla każdej marki

Po lepszym zrozumieniu platform i postów nadszedł czas, aby zagłębić się w pomysły na treści.

Ponownie przestrzeń do pielęgnacji skóry oferuje markom mnóstwo swobody. Przy tak wielu okazjach do napinania kreatywnych muskułów nigdy nie powinieneś czuć się uwięziony w pudełku.

Ale swoboda twórcza może być również przytłaczająca, jeśli rozwijasz swoje konto od zera.

Nie panikować! Zacznij od skupienia się na treściach dotyczących pielęgnacji skóry, które:

 • Naturalnie zachęca do dyskusji, informacji zwrotnych i interakcji (wskazówka: zaangażowanie jest dobre!)
 • Przewiduje pytania i wątpliwości Twoich klientów
 • Pokazuje Twoje produkty w akcji
 • Podkreśla Twoją przewagę konkurencyjną i to, co wyróżnia Twój produkt
 • Tworzy poczucie wspólnoty wśród obserwujących

Poniżej znajduje się pięć rodzajów treści, które powinny być podstawą każdego konta w mediach społecznościowych poświęconych pielęgnacji skóry. Niezależnie od produktu lub niszy, możesz umieścić swój kreatywny znak towarowy na dowolnym z poniższych produktów.

1. Filmy i zdjęcia przed i po

Dla konsumentów zobaczyć znaczy uwierzyć.

To dlatego, że potencjalni klienci chcą być pewni wyników. Możliwe, że w przeszłości rozczarowałeś się obiecującym produktem, prawda? To samo odnosi się do Twoich odbiorców.

Treść przed i po jest potężna, ponieważ zapewnia bardzo potrzebne poczucie dowodu. Oznacza to dowód, że Twoje produkty dostarczają. Obejrzyj ten genialny film przed i po Tula, który podkreśla ich toniki przeciwtrądzikowe.

treść przed i po

Źródło: @Tula

Note jak twórca tego filmu przedstawia widoczne rezultaty. Nie tylko to, ale pokazana tutaj autentyczność i wrażliwość są potężne. W końcu niewiele osób chce pochwalić się postępami w pielęgnacji skóry przed kamerą. To podkreśla siłę prawdziwych treści od twórców w porównaniu ze zdjęciami promocyjnymi.

Treści przed i po to prawdopodobnie najlepszy sposób sprzedaży produktów do pielęgnacji skóry w mediach społecznościowych. Konsumenci chcieć aby zobaczyć rzeczywiste wyniki, a ten format to doskonały sposób na ich zaprezentowanie.

2. Wyjaśnienia składników

Popularny quiz: kiedy ostatnio kupiłeś produkty do pielęgnacji skóry bez czytać etykietę?

Teraz bardziej niż kiedykolwiek stawiamy składniki na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o produkty kosmetyczne. W rzeczywistości liczba wyszukiwań składników do pielęgnacji skóry wzrosła ponad 229% rok do roku. Wyjaśnienie składników służy do edukowania klientów i uspokajania ich, jeśli chodzi o to, co nakładają na skórę. To zawiera:

 • Kluczowe składniki Twojego produktu
 • Jak działają twoje kluczowe składniki
 • Dlaczego te kluczowe składniki dają rezultaty
 • Jakich substancji drażniących powinni unikać Twoi klienci

Na przykład Versed jest znany ze swojego przywiązania do czystych formuł. Sprawdź ich pouczającą „ściągawkę składników” na Instagram poniżej:składniki pielęgnacyjne

Źródło: @biegły w czymś

To doskonały przykład tego, jak wplatać edukację klientów w posty na temat pielęgnacji skóry w mediach społecznościowych. Oto kolejny przykład z Herbivore, który łączy edukację klienta z wyczuciem stylu.

post dotyczący składników do pielęgnacji skóry

Źródło: @herbivorebotanicals

Składniki słów kluczowych i fraz mogą również zwiększyć widoczność Twojej marki w wyszukiwarkach społecznościowych. Obejmuje to terminy takie jak „wegańskie”, „naturalne”, „organiczne” lub „wolne od okrucieństwa”.

Aha, i użyj objaśnień dotyczących składników, aby podkreślić swoją przewagę konkurencyjną!

Na przykład marki czystej skóry często szukają szkodliwych parabenów i substancji drażniących, których należy unikać. Ponieważ konsumenci produktów do pielęgnacji skóry stają się lojalni wobec składników zamiast marek, nie wahaj się podkręcać zawartości swoich produktów.

3. Recenzje produktu

Recenzje są zawsze bezpiecznym zakładem w przypadku treści w mediach społecznościowych dotyczących pielęgnacji skóry.

Mimo wszystko, 99.9% konsumentów twierdzą, że czytają jakąś formę recenzji podczas zakupów online.

Rekommenderad:  Jak wybrać najlepszy system HRIS – 10 najlepszych systemów HRIS na rok 2023

W przypadku produktów do pielęgnacji skóry recenzje mogą być decydujące. Klienci nie boją się zdziczeć i rozdzierać rozczarowujących produktów, które się nie sprawdziły. Z drugiej strony ludzie będą całkowicie zachwycać się produktami, które ratują ich skórę (dosłownie).

Jeśli ktoś pozytywnie Cię okrzyknie na miejscu lub za pośrednictwem recenzji strony trzeciej, pamiętaj, aby promować to jako część swoich treści w mediach społecznościowych. To bezproblemowy sposób na zmianę przeznaczenia treści tworzonych przez użytkownika.

Oto przykład z Glossier, który wykorzystuje recenzję, aby zwiększyć zapas swoich perfum You Solid.

jaśniejsza recenzja

Źródło: @glossier

Pamiętaj, że recenzje mogą przybierać formy wykraczające poza tekst. Na przykład konsumenci mogą wejść na TikTok, aby zachwycać się tym, jak Twój produkt usunął ich trądzik lub w inny sposób ich zdmuchnął.

Opinie społecznościowe są prawdopodobnie nawet silniejsze niż recenzje tekstowe. To dlatego, że są autentyczne, nieszablonowe i prawdziwy. Jeśli Twoja marka zdobywa uznanie klientów, jak najszybciej włącz te opinie do swojej strategii społecznościowej.

4. Poradniki i samouczki

W razie wątpliwości pokaż ludziom, jak działają Twoje produkty.

Oznacza to prezentację rzeczywistych wyników I krok po kroku, jak uzyskać te wyniki. Na przykład powinieneś pokazać klientom:

 • Jak aplikować produkty
 • Sugerowane kombinacje produktów
 • Jak leczyć określone problemy skórne (pomyśl: trądzik lub trądzik różowaty)
 • Jak stworzyć najlepszą rutynę pielęgnacyjną dla różnych rodzajów skóry (pomyśl: sucha lub tłusta)

Na przykład obecność Versed na TikTok zawiera mnóstwo poradników i samouczków, które uczą klientów podstaw korzystania z ich produktów.

pielęgnacja skóry TikTok

Źródło: @biegły w czymś

Tego typu posty są szczególnie przydatne, jeśli masz produkty, które mogą nie być oczywiste.

Co mamy na myśli? Note że marketing w mediach społecznościowych związanych z pielęgnacją skóry polega na dotarciu do klientów na różnych poziomach świadomości. Pewnie, niektórzy ludzie mogą już pokochać Twoją markę i produkty. Inni mogą widzieć Cię po raz pierwszy i nie do końca rozumieją, co sprzedajesz.

W rezultacie Twoje treści w mediach społecznościowych powinny przemawiać do tych nieświadomych odbiorców.

Na przykład nie każdy będzie wiedział, czym jest narzędzie do dermaplaningu (patrz poniżej). w porządku! Zastanów się jednak, jak film może zilustrować, dlaczego ten konkretny produkt może być dla kogoś przydatny. Jeśli chcesz wyróżnić produkty, o których ludzie nigdy nie wiedzieli, że ich potrzebują, poradniki mogą załatwić sprawę.

dermaplaning TikTok

Źródło: @biegły w czymś

Kluczowe danie na wynos tutaj? Filmy i samouczki ułatwiają ludziom wyobrażenie sobie Twoich produktów w ich rękach. Podobnie te posty sprawiają, że pozytywne wyniki Twojego produktu są bardziej namacalne.

5. Wyzwania i prezenty

Przy tak dużej konkurencji zaangażowanie obserwujących w mediach społecznościowych to nie lada wyczyn.

To powiedziawszy, wyzwania i upominki mogą zapewnić Twojej marce wzrost zaangażowania, którego potrzebuje. Nie bez powodu te posty należą do najbardziej zaangażowanych treści w mediach społecznościowych związanych z pielęgnacją skóry.

Ludzie nie mogą oprzeć się potędze „wolności!” Szansa na wygranie produktów lub gadżetów jest zawsze silną zachętą do publikowania postów. Jako dodatkowy bonus, konkursy mogą przynieść Ci cenne treści generowane przez użytkowników, które możesz promować w kółko.

Po wprowadzeniu na rynek kremu nawilżającego Plunge Pore Remedy firmy Ole Henriksen marka udała się na TikTok, aby ogłosić rozdanie. Wystarczyło obserwować konto i oznaczyć znajomego.

upominki marki

Źródło: @olehenriksen

Innym wspaniałym sposobem promowania prezentów i wyzwań jest przedstawianie twórców! Udowodniono, że treści tworzone przez twórców zwiększają zasięg i zaangażowanie w mediach społecznościowych.

Niezależnie od tego, czy twórca dzieli się własnymi instrukcjami dotyczącymi Twoich produktów, czy własnymi przed i po, Twoja marka może towarzyszyć swoim odbiorcom.

Jak „niching down” pomaga markom kosmetycznym wyróżnić się w mediach społecznościowych

Powiemy to jeszcze raz: konkurencja w mediach społecznościowych związanych z pielęgnacją skóry jest zaciekły.

Wyróżnienie się z tłumu może wydawać się niemożliwe. Dlatego niszowanie powinno być jednym z twoich kluczowych celów.

Więc nie przedstawiaj się jako kolejna marka produktów do pielęgnacji skóry! Wykorzystaj to, co wyróżnia Twój produkt i odbiorców. Na przykład, czy wszystkie twoje produkty są ekologiczne? Wegańskie? Z dodatkiem CBD? Wolne od okropności?

Pomyśl też o swoim:

 • Rodzaje produktów (pomyśl: wegańskie, zawierające CBD, wolne od okrucieństwa)
 • Kluczowe składniki
 • Specyficzne typy skóry odbiorców
 • Problemy związane z pielęgnacją skóry klientów
 • Punkt cenowy (pomyśl: budżet kontra premium)
 • Głos (pomyśl: sarkastyczny, żartobliwy, profesjonalny)

Spójrz na markę np Hempz dla inspiracji. Od ich logo po samą biografię i treści społecznościowe, są całkowicie szczerzy, jeśli chodzi o to, w jaki sposób odnoszą się do oleju z nasion konopi. Przyciągnęli oddanych Instagram dzięki temu zgromadzić ponad 73 000 obserwujących.

Hempz Instagram

Źródło: @hempz

Nie martw się, że spróbujesz konkurować z dużymi markami, które mogą pochwalić się milionami obserwujących. Wykreowanie swojej niszy ma kluczowe znaczenie dla powiększania grona odbiorców w zatłoczonej przestrzeni. Zacznij tam!

Jak zachwycić klientów swoją strategią marketingową produktów do pielęgnacji skóry

Po opracowaniu strategii dotyczącej treści nadszedł czas, aby pomyśleć o codziennych interakcjach z obserwującymi. Im więcej wartościowych punktów kontaktowych nawiążesz z obserwującymi, tym łatwiej przełożysz strategię dotyczącą pielęgnacji skóry w mediach społecznościowych na sprzedaż i lojalność.

Współczesna podróż klienta polega na przeskakiwaniu między wieloma platformami i badaniu wielu marek przed dokonaniem zakupu. Są szanse, że są zwolennicy, którzy nie chcą kupować od ciebie, ale potrzebują ostatniego małego impulsu.

Rekommenderad:  Twórz dzięki nim potężniejsze promocje detaliczne 5 Porady

Podsumowując, przyjrzyjmy się dodatkowym czynnościom, które możesz wykonać, aby zachwycić swoich obserwujących.

Słuchaj uważnie opinii klientów

Twoi klienci są najlepszym źródłem inspiracji — od Twoich najlepszych produktów po pomysły na przyszłe treści dotyczące pielęgnacji skóry. Postaraj się świadomie zanotować ich sugestie i odpowiedzieć na przemyślane komentarze. To pokazuje, że Ci zależy, a także robi pozytywne wrażenie na odbiorcach.

reakcja społeczna dennisgrossa

Źródło: @drdennisgross

Odpowiadaj na pytania i wątpliwości klientów

Media społecznościowe związane z pielęgnacją skóry to znacznie więcej niż tylko publikowanie informacji o produktach. Weź pod uwagę, że kanały takie jak Instagram często służą jako dodatkowy kanał obsługi klienta dla marek.

W końcu o wiele łatwiej jest zwrócić uwagę marki za pośrednictwem publiczności Instagram komentarze w porównaniu z e-mailem lub obszernym formularzem opinii na stronie Twojej firmy. Jeśli ktoś zada pytanie, postaraj się udzielić spersonalizowanej odpowiedzi. Jest to szczególnie ważne w przypadku rekomendacji produktów.

Odpowiedź Paulas Choice

Źródło: @paulaschoice

Pamiętaj też, że jeśli jedna osoba zadaje pytanie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zadają to inni myślący o to zapytać. Ponownie, przemyślane odpowiedzi mogą wywrzeć trwałe wrażenie.

obsługa klienta brzoskwinia i lilia

Źródło: @peachandlily

Publikuj ponownie i ponownie publikuj treści klientów

Wpływ na decyzje zakupowe dla 79% konsumentów, treści generowane przez użytkowników i wpływowe (np. zdjęcia i filmy klientów) są nieocenione dla marek produktów do pielęgnacji skóry. Te formy treści wyróżniają prawdziwych ludzi prawdziwymi produktami, które słusznie kochają.

W końcu społeczny dowód słuszności jest potężnym motywatorem do odkrywania produktów. Biorąc pod uwagę, jak bardzo konsumenci chętnie wypowiadają się na temat produktów, które kochają, marki powinny wykorzystywać treści klientów, kiedy tylko mogą.

Jeśli chcesz pochwalić się wpływem swoich produktów lub odbiorców, którym służysz, kto lepiej to podkreśli niż Twoi zadowoleni klienci?

skórki treści generowane przez użytkowników

Źródło: @sukinskincare_na

Ludzie nie tylko chcą oglądać treści od innych klientów, ale także uwielbiają być wykrzykiwani! Ponowne publikowanie treści UGC to ważny punkt kontaktowy między Tobą a Twoimi klientami.

Gdy ktoś oznaczy Cię tagiem na zdjęciu lub filmie, zyskasz również potężną treść marketingową dla swojej marki. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz wyświetlać reklamy z wykorzystaniem treści UGC lub influencerów.

Jeśli możesz skalować treści klientów i często je ponownie publikować, stworzysz większe poczucie wspólnoty z odbiorcami.

Wzmocnij swoje społeczne kampanie dotyczące pielęgnacji skóry z pomocą twórców

Uff! To było dużo do pokonania, prawda?

Opanowanie mediów społecznościowych związanych z pielęgnacją skóry wymaga wielu ruchomych elementów. Ostatecznie udowodnienie klientom pozytywnych wyników Twojej marki powinno być Twoim najwyższym priorytetem.

Aby tak się stało, setki twórców publikują posty o Twoich markach.

W szczególności pielęgnacja skóry jest tak konkurencyjną branżą. Posiadanie dużej ilości treści od twórców to absolutna konieczność. Jakość ma również kluczowe znaczenie, gdy konkurencja jest tak zacięta.

Im więcej zwolenników marki masz, promując swoje produkty za pomocą wysokiej jakości treści, tym większą widoczność i wiarygodność zyskujesz jako marka produktów do pielęgnacji skóry. Prowadzi to do społecznego dowodu słuszności I fantastyczne treści dla klientów, które możesz wielokrotnie wykorzystywać w swoich kampaniach marketingowych.

Wyzwanie? Uzyskiwanie autentycznych treści dla klientów na dużą skalę bez poświęcania jakości.

Właśnie tam platforma taka jak Statusphere może uratować sytuację. Nasze skalowalne rozwiązanie dla mikroinfluencerów wygenerowało ponad 75 000 gotowych treści marketingowych dla naszych marek.

Nasz zaawansowany algorytm kojarzenia jest szczególnie przydatny w przypadku marek produktów do pielęgnacji skóry. To dlatego, że dopasowujemy marki i twórców na podstawie ponad 250 unikalnych, własnych punktów danych. Na przykład nasza platforma może dopasować Twoją markę do wpływowych osób na podstawie stanu skóry, rodzaju skóry i preferowanych produktów kosmetycznych.

Ponieważ dopasowujesz się tylko do sprawdzonych mikroinfluencerów z naszej sieci, Twoje produkty zawsze trafiają w ręce osób, które aktywnie chcą publikować o Twojej marce. Dzięki Statusphere marki otrzymują gwarantowane treści od autentycznych twórców na dużą skalę.

Chcesz zobaczyć, jak działa platforma? Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów, aby zobaczyć, w jaki sposób możemy pomóc Ci skalować działania marketingowe związane z influencerami w ułamku czasu.

Ten artykuł został opublikowany po raz pierwszy w lipcu 2023 r. Ostatnia aktualizacja miała miejsce 20 maja 2023 r.