Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Marques Brownlee (MKBHD) Wpływowiec technologiczny, wartość netto 2023 i amp; Bio

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Marques Brownlee (MKBHD) Wpływowiec technologiczny, wartość netto 2023 i amp; Bio

Marques Brownlee (MKBHD) Wartość netto, dochód, wynagrodzenie

Marques Brownlee, znany również jako MKBHD, będzie miał majątek netto w przybliżeniu na około 10 milionów dolarów w 2023 roku. Marques Brownlee to popularny amerykański YouTuber, recenzent technologii, najlepszy gracz we frisbee i wpływowiec na technologię. Zyskał rzeszę fanów dzięki swoim szczegółowym recenzjom najnowszych gadżetów i produktów technologicznych.

Szacunkowy miesięczny dochód lub wynagrodzenie MKBHD lub Marquesa Brownlee wynosi około 200 000 dolarów +. To oszacowanie uwzględnia jego YouTube zarobki, sponsoring, sprzedaż towarów i partnerstwa z markami. MKBHD lub miesięcznik Marquesa Brownlee YouTube dochody przekraczają 100 tys. dolarów.

Brownlee’a YouTube kanał ma ponad 17 milionów subskrybentów, a jego filmy regularnie uzyskują miliony wyświetleń. Ten poziom popularności pozwolił mu generować znaczne dochody z reklam w swoich filmach. Ponadto współpracował z różnymi firmami technologicznymi i był sponsorowany przez takie marki jak Atoms (marka obuwia), Google, Samsung, LG i Microsoft.

Co więcej, Marques Brownlee rozszerzył swoją markę poza nią YouTube. Wprowadził na rynek własną linię towarów, w tym koszulki i etui na telefony, co dodatkowo zwiększa jego wartość netto. Angażował się także w inne przedsięwzięcia, takie jak prowadzenie podcastów i występowanie jako gość w programach telewizyjnych. Od 2023 r. Szacunkowy roczny dochód lub wynagrodzenie MKBHD lub Marquesa Brownlee wynosi około $4+ milion.

Oprócz jego YouTube kanał Brownlee rozszerzył swoją markę także poprzez inne przedsięwzięcia. Prowadzi podcast „Waveform”, w którym omawia najnowsze wiadomości technologiczne i przeprowadza wywiady z ekspertami branżowymi. Współpracował także z innymi YouTuberami i wpływowymi osobami technologicznymi, takimi jak pan, któregoszef, SuperSafitp.

Sukces Brownlee można przypisać jego pasji do technologii, wiedzy w tej dziedzinie i umiejętności nawiązywania kontaktu z publicznością. Zbudował zaufaną markę i nią został jeden z najbardziej wpływowych głosów w branży technologicznej.

Ogólnie rzecz biorąc, Marques Brownlee był w stanie wykorzystać swoją wiedzę w zakresie technologii i wciągające treści, aby zbudować udaną karierę i zgromadzić znaczny majątek netto.

Wartość netto 2023

Wartość netto 2021 $8 Milion
Wartość netto 2023 $ 9 Milion
Wartość netto 2023 10 milionów dolarów
Wynagrodzenie miesięcznie 200 tys. dolarów +
Dochód roczny $4 Milion +
Zawód YouTuber, recenzent technologii, odtwarzacz Ultimate Frisbee i wpływowiec na technologię

Życie osobiste

Przezwisko MKBHD
Prawdziwe imię Marquesa Keitha Brownlee
Data urodzenia (DOB) 3 Grudzień 1993
Narodowość amerykański
Miejsce urodzenia Maplewood, New Jersey, USA
Wiek 29
Wysokość 6 stopy 3 cali lub 190 cm
kwalifikacje edukacyjne Licencjat w biznesie i technologii
Matka Jeaniene Brownlee
Ojciec Marlona Brownlee
Rodzeństwo 1
Bracia Nic
Siostry Simone Brownlee (młodsza)
Znak zodiaku Strzelec
Dziewczyna/Sprawy Nikki Hair (od 2016)
Stan cywilny Niezamężna
Wartość netto 10 milionów dolarów
Ostatnio zaktualizowany 2023

Biografia Marquesa Brownlee (MKBHD).

Marques Brownlee, znany również jako MKBHD, urodził się w grudniu 31993 w Maplewood w stanie New Jersey w USA. Od najmłodszych lat Brownlee interesował się technologią i elektroniką.

Marques ukończył szkołę średnią w 2011 roku w Columbia High School, a następnie rozpoczął studia na głównym kursie z zakresu biznesu i technologii informatycznych w Howe School w Stevens Institute of Technology i uzyskał tytuł licencjata w maju 2015 roku. Po ukończeniu studiów pracował w studio w Kearny w stanie New Jersey przy użyciu sprzętu wideo RED.

Będąc na studiach, już rozpoczął swoje YouTube kanał 21 marca 2008 r., w wieku 15 lat, ale swój pierwszy film przesłał w styczniu 2021 r. i początkowo skupiał się na samouczkach dotyczących sprzętu, oprogramowaniu darmowym i tworzeniu swoich filmów za pomocą screencastingu. Później skupił się na swoich filmach związanych z technologią, konsumentami, elektroniką i recenzjami produktów.

Wczesne filmy Brownlee zwróciły na siebie uwagę wysoką jakością produkcji i treścią informacyjną. Jego jasne i zwięzłe wyjaśnienia złożonych koncepcji technologicznych wyróżniły go na rynku YouTube społeczność technologiczna. W miarę rozwoju kanału rozszerzył swoje treści o recenzje smartfonów, porównania produktów i szczegółowe wyjaśnienia pojawiających się technologii.

Pierwszy wirusowy film Brownlee, który zawierał kilka testów zarysowania mających wykazać zdolność LG G Flex do samonaprawy, został opublikowany w listopadzie 2013 r., po czym w grudniu 2013 r. i w maju 2014 r. Brownlee przeprowadził wywiad z dyrektorem generalnym Motoroli Dennisem Woodsidem z amerykańskim blogerem: redaktor i przeciekacz telefoniczny, Evan Blass, zawodowo znany jako @evleaks.

Co więcej, niektóre z jego najważniejszych wywiadów ze znanymi osobistościami obejmują Kobe Bryant (zawodowy koszykarz NBA w grudniu 2015), Craiga Federighiego (Applestarszy wiceprezes ds. inżynierii oprogramowania w październiku 2016 r.), Neila deGrasse Tysona (amerykański astrofizyk w marcu 2018 r.), Elona Muska (w sierpniu 2018 r.), Billa Gatesa (w lutym 2019 r. i lutym 2020 r.), Satya Nadella (dyrektor generalny Microsoft w październiku 2019 r.), Will Smith American Actor w październiku 2019 r.), Mark Zuckerberg (we wrześniu 2020 r.), Barak Obama (w grudniu 2020 r.) i Sundar Pichai (dyrektor generalny Google w maju 2021 r.).

Z biegiem lat MKBHD stał się jednym z najbardziej wpływowych YouTuberów technologicznych, z milionami subskrybentów i dużą popularnością w mediach społecznościowych. Jego recenzje znane są ze swojej uczciwości i dbałości o szczegóły, dlatego wielu widzów zwraca się do niego po rzetelne informacje przed dokonaniem zakupu.

Sława Brownlee sprawiła, że ​​pojawiały się w różnych prestiżowych witrynach i magazynach, takich jak The Verge, Forbes, HuffPost, CNET i Time Magazine. Ponadto znany telewizyjny program informacyjny NBC News opublikował inspekcję wideo i test zarysowania rzekomego 4.7-calowy szafirowy element wyświetlacza dla iPhone’a 6.

Oprócz jego YouTube kanał Brownlee był zaangażowany w inne przedsięwzięcia. Był współgospodarzem podcastu „Waveform: The MKBHD Podcast” i zaprosił wielu znanych gości, takich jak iJustine, Mark Zuckerberg, Craig Federighi i Carl Pei i wielu innych. Został także doceniony za to, że gościł innego gościa YouTube kanał tzw Studio.

Brownlee rozszerzył swoją markę poza platformę i został doceniony za otrzymanie nagrody z serii Smartphone Awards w grudniu 2014 r. Jest również znany z profesjonalnej gry w Ultimate Frisbee dla drużyny New York Empire of the American Ultimate Disc League (AUDL) i wygrał World Ultimate Club Championship (WFDF) z New York PoNy w dniu 31 lipca 2023 r.

Dziś Marques Brownlee jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych YouTuberów technologicznych, z milionami subskrybentów i silną obecnością w mediach społecznościowych. Jego sukces można przypisać pasji do technologii, zaangażowaniu w tworzenie wysokiej jakości treści i umiejętności nawiązywania kontaktu z odbiorcami. Nieustannie inspiruje i edukuje widzów swoimi informacyjnymi filmami i pozostaje wybitną postacią w społeczności technologicznej.

Profile w mediach społecznościowych