Masz Samsunga Galaxy S8 czy Note8? Wtedy nie dostaniesz nowego Androida 10

Aktualizacje Androida zawsze stanowiły problem dla użytkowników. Jeśli w wielu przypadkach spóźnią się, wielu wciąż zdolnym urządzeniom odmawia się przybycia nowych wersji i aktualizacji dla Androida.

Wiele pracy wykonano we właściwym kierunku i Samsung pokazał to użytkownikom. Jednak w przypadku Androida 10 pominięto jeszcze dwie świetne propozycje. Zarówno Galaxy S8 jak Note8 nie otrzyma najnowszej wersji sistema od Google.

Samsung Galaxy Aktualizacja S8 Note8 dla Androida 10

Samsung ma gotową aktualizację Androida 10

Jak tylko Android 10 został wydany przez Google, zaczęły się plotki. Kilka marek ogłosiło nadejście tej wersji do swoich urządzeń, z dobrze określonymi planami jej wydania. Ta informacja nie zawsze była oficjalna, ale prawda jest taka, że ​​wydaje się, że się spełnia.

Samsung już rozpoczął pracę nad dostosowaniem Androida 10 do swoich urządzeń. W tym celu wydała wersje próbne, które zostały ocenione przez użytkowników smartphones Marka Jeden interfejs użytkownika 2.0 To już rzeczywistość, która wkrótce nadejdzie.

Galaxy S8 i Note8 pozostają poza tą nową wersją

Najnowsze informacje wskazują, że są smartphones które zostaną pominięte w tej aktualizacji. Mówimy o modelach Galaxy S8 i S8 +, a także Note8. To byłaby ich trzecia wersja Androida, ale Samsung zdecyduje się je pominąć.

Samsung Galaxy Aktualizacja S8 Note8 dla Androida 10

Urządzenia te trafiły na rynek w 2017 roku i były oparte na systemie Android Nougat, a później otrzymały Android Pie. Obszerna lista zaprezentowana w tym tygodniu pokazuje twoją przyszłą rzeczywistość. The Galaxy S8 i Note8 nie znalazły się wśród 40 polecanych urządzeń, dlatego nie ma ich w Androidzie 10.

Spełniana jest standardowa zasada Andrioda i Google

Choć wielu może się to wydawać dziwne, była to oczekiwana zmiana. Samsung gwarantuje tylko 2 lata aktualizacji smartphones. Te 2 maszyny osiągnęły już swój poziom dojrzałości i nie będą już otrzymywać oczekiwanych aktualizacji.

Nadal musisz otrzymać potwierdzenie od Samsunga, ale prawda jest taka, że ​​powinien to być koniec aktualizacji. The Galaxy W ten sposób S8 i Note8 osiągają koniec okresu aktualizacji, a użytkownicy muszą szukać informacji w innych ROMach.