Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Masz smartfon Samsunga? Sprawdź, czy otrzymasz te nowe funkcje aparatu

Samsung przygotowuje się do rozpoczęcia dostarczania nowych funkcji i optymalizacji za pomocą One UI 4.1który notabene już dociera do modelek Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3.

Ale ta nowa aktualizacja w szczególności wprowadzi możliwości przechwytywania przez kamerę S22 do serii smartphones stary. Dowiedz się, jakie są te zasoby i jakie smartphones kto je otrzyma.

Masz smartfon Samsunga? Sprawdź, czy otrzymasz te nowe funkcje aparatu

ty smartphones Samsung to z reguły świetne maszyny fotograficzne, w swojej przeróżnej gamie, ulepszające się z każdą nową wersją. Modele Galaxy S22 przyniósł ze sobą innowacyjne funkcje i ekscytujące ulepszenia, które wkrótce zostaną zintegrowane ze starszymi modelami.

W publikacji wydanej w oficjalne forum społeczności Samsung, firma bardzo konkretnie przedstawiła funkcje aparatów firmy Galaxy S22, który przybędzie przez One UI 4.1 i do jakich modeli.

Funkcje aparatu i smartphones wybieralny

  Tryb portretu nocnego: Seria Galaxy S21, składanie w Z3, składanie w Z 3Seria S20, Seria Note 20, Z Fold 2Z Przerzuć 5G
  Rozpoznawanie zwierząt: Seria Galaxy S21, Z Fold 3Z Odwróć 3S21 FE, Note seria 20, Z Fold 2Z Flip 5G, S20 FE
  Edycja pozycji oświetlenia w portretach: Seria Galaxy S21, Z Fold 3Z Odwróć 3S21 FE, Note seria 20, Z Fold 2Z Flip 5G, S20 FE
  Obsługa teleobiektywu w trybie wideo w orientacji pionowej: Seria Galaxy S21, Z Fold 3S21 WF
  Wizja najlepszego reżysera: Seria Galaxy S21, Z Fold 3Z Odwróć 3
  Obsługa teleobiektywu w trybach Pro/Pro Video: Galaxy S21 Ultra, Z Fold 3S20 Ultra, Note 20 Ultra, Z Fold 2
  Aplikacja Expert RAW: Galaxy S21 Ultra (teraz dostępny), Z Fold 3, Note 20 Ultra, S20 Ultra, Z Fold 2
  Ulepszona obsługa Snapchata (w tym tryb nocny): Seria Galaxy S21

W swojej publikacji Samsung wspomina również, że pewne ulepszenia aparatu zostaną wprowadzone w pierwszej połowie 2022 roku. Mianowicie funkcja portretów nocnych za pomocą teleobiektywu, usprawnienia w edytorze zdjęć oraz wzrost liczby „osób i odległości” rozpoznawanych, gdy przy użyciu funkcji automatycznego kadrowania.

Funkcje takie jak Google Duo Live Sharing, eliminacja odbić i cieni na obiektach, a nawet integracja gramatyczna w klawiaturze Samsunga, będą kolejnymi funkcjami, które dotrą do smartphones z jednym interfejsem użytkownika 4.1.

Table of Contents