Mate 30 Pro: Dowiedz się, jak zainstalować usługi i aplikacje Google na tym Huawei

Z Mate 30 Pro już na naszym rynku, Huawei jest mocno zaangażowany w urządzenie o unikalnych cechach. Jest to jeden z najlepszych smartphones rynek z najlepszymi aparatami i wyjątkowym sprzętem.

Oczywiście ma tę funkcję, że nie przynosi usług Google, co jest wynikiem problemów ze Stanami Zjednoczonymi. Może to wydawać się ograniczeniem, ale można je szybko pokonać. Aby to udowodnić, pokazujemy, jak zainstalować usługi i aplikacje Google na Mate 30 Pro.

Mate 30 Pro Huawei Google Apps Services

Zainstaluj usługi i aplikacje na tym Huawei

Nawet bez usług Google Mate 30 Pro to wyjątkowy smartfon. Jest to przykład w dziedzinie fotografii, sprzętu i baterii. Istnieją również usługi mobilne Huawei (HMS), które przygotowują się, aby być alternatywą dla wszystkiego, co Google ma.

Jednak wielu chce mieć Google. W tym celu mamy idealny przepis, który wymaga tylko długopisu USB-C, kabla adaptera i długopisu UBS lub karty pamięci.

Nadal muszą pobierać i rozpakowywać ten plik i podłącz go do Mate 30 Pro. Może być zresetowany do ustawień fabrycznych i już podłączony do Internetu. Po spełnieniu wymagań wystarczy wykonać kroki przedstawione w naszym filmie.

Dodatkowe kroki do podjęcia w przypadku Mate 30 Pro

Po wykonaniu tych kroków od razu będziesz mieć usługi Google w Mate 30 Pro. Możesz to sprawdzić, konfigurując swój sklep Google i uzyskując dostęp do Ustawień w obszarze Google. Tutaj znajdują wszystko, czego potrzebują.

Zostało tylko 2 Niezbędne kroki, aby przygotować smartfona do użycia. Pierwszy jest prosty i już to pokazaliśmy.

Rozmawialiśmy o przekazywaniu danych użytkowników i aplikacji z poprzedniego smartfona. Użyj Klon telefonu i będzie to szybki proces. Poniższy film pokazuje, jak to zrobić.

Na koniec po prostu zainstaluj aplikacje Google

Wreszcie, i to jest dłuższy proces, muszą zainstalować wszystkie potrzebne aplikacje Google. Przybędą one za pośrednictwem Sklep Play i musi być instalowany jeden po drugim ręcznie.

Poszukaj aplikacji tak jak poprzednio i wybierz opcję instalacji. Mogą również użyć tej sztuczki.

Wyjaśnia to prosty sposób, aby mieć usługi i aplikacje Google na Huawei Mate 30. Każdy użytkownik może bez problemu wykonać tę instalację.