Mi A2 Lite: Po tym wszystkim ten smartfon od Xiaomi otrzyma nawet Androida 10

Zakład Xiaomi na urządzenia z Androidem One zaowocował wyjątkowym sposobem. Dzięki niedrogiemu sprzętowi marka wprowadziła na rynek kilka bardzo interesujących propozycji, głównie dlatego, że mają Androida One.

Ta wersja Androida jest całkowicie wolna od bloatware i koncentruje się na tym, co Google dla niej tworzy smartphones. Dlatego oczekiwano, że Android 10 będzie już rzeczywistością. Dla Mi A2 Lite może to wkrótce być nowość.

Smartfon Mi A2 Lite Android 10 Xiaomi Google

Świetna wiadomość dla osób z Mi A2 Lite

Jakiś czas temu zaczął pojawiać się Android 10 dla linii Mi A Xiaomi. Powinny to być smartphones prostsze w aktualizacji, ale to, co widzieliśmy, pokazuje coś wręcz przeciwnego. Xiaomi już wydało i usunęło tę wersję dla Mi A2, a Mi A3 wciąż czeka na datę.

Z tej fali powstała głównie słabsza wersja, Mi A2 Lite. Po tym, jak Xiaomi ogłosiło, że nie otrzyma Androida 10, marka otrzymała wiele próśb i petycji od użytkowników, aby cofnąć tę decyzję i wprowadzić nową wersję do tego sartfonu.

Mi A2 Lite: Po tym wszystkim ten smartfon od Xiaomi otrzyma nawet Androida 10 1 Mi A2 Lite: Po tym wszystkim ten smartfon od Xiaomi otrzyma nawet Androida 10 2

Xiaomi wprowadzi Androida 10

Istnieje jednak ważna nowość dla tych, którzy mają ten smartfon. Xiaomi zaskakująco przyznało już, że ma najnowszą propozycję Google, która ma być przygotowana na Mi A2 Lite i że wkrótce wyda tę niezbędną aktualizację dla wielu.

Oprócz tego potwierdzenia pojawił się kolejny dowód, że to nowe sistema naprawdę przyjedzie wkrótce. Anonimowo, ocena tego smartfona została odkryta na platformie Geekbench, sistema operativo oparty na systemie Android 10.

Smartfon Mi A2 Lite Android 10 Xiaomi Google

Smartfon będzie miał ostatnią propozycję od Google

Niestety, i pomimo tego pozornego potwierdzenia, nie ma jednak ustalonego harmonogramu pojawienia się Androida 10 na Xiaomi Mi A2 Lite. Procedury marki są dobrze znane i zaczynają się od publicznego wydania jądra dla tej wersji.

Pozostaje tylko czekać, z pewnością, że Android 10 jest przygotowywany na dobrze znany Xiaomi Mi A2. Pozostałe modele tego smartfona również zobaczą tę nową funkcję, która poszerzy tę ofertę.