Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Michael Silver: Cena Bitcoina zbliża się do 68 990 dolarów, a jego następnym celem jest 500 000 dolarów.

Michael Silver, wiodący zwolennik kryptowalut, twierdzi, że Bitcoin może osiągnąć swój rekordowy poziom w listopadzie 2021 r. do 2026 r., a król walut cyfrowych może wzrosnąć jeszcze bardziej, jeśli zmienią się jego podstawy.

Michał Srebrny, prezes MicroStrategy powiedział na festiwalu Best New Ideas in Financial Markets, że Bitcoin może powrócić do poziomu 68 990 dolarów w ciągu najbliższych czterech lat. Wyjaśnił dalej, że jeśli wartość rynkowa największej kryptowaluty świata, często nazywanej cyfrowym złotem, zrówna się z wartością kapitału naturalnego złota, w następnej dekadzie jej poziom cen osiągnie 500 000 dolarów.

Kiedy piszę ten artykuł, każda jednostka Bitcoina jest wyceniana na około 19 000 dolarów, co stanowi mniej niż jedną trzecią jej najwyższej ceny. Według Barronsa w 2022 r. rynek aktywów cyfrowych ogarnęła znacząca porażka, a Bitcoin również stanął w obliczu znacznego spadku wartości; Ponieważ wartość rynkowa kryptowalut wzrosła w zeszłym roku z około trzech bilionów dolarów do mniej niż jednego biliona dolarów.

Redukcje te spowodowane są siłami na rynku kryptowalut, w tym załamaniem się jednego z kluczowych tokenów i większą sprzedażą na giełdzie. Inwestorzy ograniczyli wrażliwe i ryzykowne aktywa w obliczu globalnej inflacji i rosnących stóp procentowych.

Silver twierdzi teraz, że ma nadzieję, że czteroletnia prosta średnia krocząca bitcoina osiągnie 20 000 dolarów. Za pomocą tego kryterium szuka potencjalnego dna dla rynku kryptowalut. W części swoich wyjaśnień powiedział:

Myślę, że ta sytuacja jest stabilna, a kolejnym logicznym krokiem dla Bitcoina jest zastąpienie go złotem.

Ostatnie słowa Silvera wydają się znajome. Był jednym z założycieli Microstrategy w 1989 r., a w ostatnich latach trafił na pierwsze strony gazet dzięki swoim ogromnym inwestycjom na rynku kryptowalut. Jego firma dodała zakup Bitcoina do swojego bilansu finansowego w 2020 roku i obecnie jest uznawana za jednego z najbardziej wpływowych wielorybów w tej dziedzinie. Silver ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego MicroStrategy na początku tego roku, aby skupić się na strategii kryptograficznej.

Michael Silver ogłosił na festiwalu MarketWatch, że jego firma rozwija Lightning Network, sieć płatniczą zaprojektowaną na platformie Bitcoin. Rynek kryptowalut nadal się polaryzuje.

Jamiego Dimonadyrektor generalny JPMorgan, uznał Bitcoin za bezwartościowy i stwierdził, że tokeny kryptograficzne są w rzeczywistości „zdecentralizowane” Ponzi schematów”, Nie można zauważyć, że ta dziedzina jest odpowiednia dla wszystkich inwestorów.

Pobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie HuaweiPobierz zerowe motywy WordPressudemy do pobrania za darmo