Microsoft Math Solver to jedyna aplikacja matematyczna, jakiej będziesz potrzebować

Microsoft Math Solver dla systemu Android

Strach przed liczbami nigdy nie zniknie. Od równań liniowych i kwadratowych po bardziej złożone granice i różniczkowalność – zawsze miałem z nimi trudności. A jeśli żeglowałeś na tym samym statku co mój, to mam dla ciebie dobre wieści. Firma Microsoft niedawno uruchomiła aplikację Math Solver, która jest w stanie rozwiązywać różnego rodzaju problemy matematyczne. Zakres ten waha się od równań liniowych do różniczkowych do granic i ciągłości, a nawet poza nią. Próbowałem różnych złożonych pytań matematycznych, a aplikacja za każdym razem robiła wrażenie. Zobaczmy teraz, jak czerpać maksymalne korzyści z tej aplikacji. Nie zapomnij też sprawdzić 5 najlepsza aplikacja matematyki dla użytkowników Androida.

Aplikacja Microsoft Math Solver

Microsoft Solver do matematyki Skanuj vs Rysuj vs Typ

Aplikacja Microsoft Math Solver pozwala na wiele różnych sposobów zadawania pytań. Możesz bezpośrednio zeskanować pytanie za pomocą wbudowanego skanera lub nawet narysować pytanie na ekranie. Ta ostatnia cecha mnie zaskoczyła. Wypróbowałem wiele różnych aplikacji do rozwiązywania matematyki. ale prawie nikomu nie udało się zapewnić tej funkcji. Trzecim i ostatnim sposobem dostarczenia pytania do Microsoft Math Solver jest wbudowana klawiatura matematyczna. Mówiąc o klawiaturach, oto top 5 aplikacje klawiatury tego roku.

Jest to zupełnie inne niż zwykła klawiatura, z różnymi wbudowanymi funkcjami matematycznymi. Ponadto, jeśli aplikacja nie jest w stanie zidentyfikować Twojego pytania, bezpośrednio przeniesie Cię do wyniku wyszukiwania Bing na ten sam temat. Teraz, gdy jesteś już w pełni świadomy jego mocy obliczeniowej, zapoznaj się z poniższymi krokami, aby rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Proces konfiguracji aplikacji

przykład solvera matematyki 1

    Najpierw pobierz Microsoft Math Solver aplikacja z Sklep Play. Przewiń instrukcje i przejdź do ekranu powitalnego. Otrzymasz teraz trzy różne metody zadawania pytań. Wszystkie trzy (tj. Skanuj, Rysuj i Typ) są obecne na górnym pasku. Wybierz żądaną metodę i poczekaj kilka sekund. Aplikacja da rozwiązanie problemu.

Nie przegap: Microsoft uruchamia aplikację Office na Androida do publicznego podglądu

przykład solvera matematyki 2

Nie tylko to, ale możesz również uzyskać szczegółowe kroki tego rozwiązania. Oprócz tego, jeśli możliwy jest wykres tego pytania, Microsoft Math Solver automatycznie Ci to zapewni. Co więcej, dostarczy Ci samouczków wideo związanych z Twoim problemem. Jeśli filmy nie są tym, czego szukasz, zapewnione zostaną również koncepcje tekstowe na Twój temat. To jest po prostu zadziwiające, delikatnie mówiąc.

Tak więc chodziło o Microsft Math Solver, który moim zdaniem jest prawdopodobnie najlepszą aplikacją matematyczną na Androida. Z jakiej aplikacji korzystasz obecnie w tym celu i czy po przejrzeniu naszego przewodnika rozważysz zmianę? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Czytaj dalej: do góry 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować