Microsoft mówi Skype Liczba użytkowników wzrasta o 70 procent miesięcznie do 40 milionów w związku z wybuchem wirusa Corona

Liczba osób korzystających z Microsoft Skype Firma powiedziała w poniedziałek, że system połączeń wideo wzrósł o 70 procent miesięcznie do 40 milionów ludzi dzisiaj, a więcej osób pozostaje w swoich domach z powodu wybuchu wirusa wieńcowego.

Skype-Dla mnie-Skype Firma powiedziała w poście na blogu, że minuty komunikacji wzrosły o 220 procent w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Microsoft dodał, że od 21 kwietnia przeformułowuje swoją markę popularnego pakietu produkcyjnego Office 365 na „Microsoft 365”, wprowadzając nowe funkcje, w tym rodzinną aplikację bezpieczeństwa, która pomaga zarządzać czasem na ekranie Windows PC, Android i Xbox.

Akcje związane z przetrwaniem w domu, takie jak Zoom Video Communications i wiele gier, ostatnio wzrosło, ponieważ miliony ludzi mają spędzać tygodnie lub dłużej w domu.

Firma dodała także nowe funkcje w Microsoft Teams, z których codziennie korzysta ponad 44 miliony osób, co usprawnia korzystanie z aplikacji do czatowania w pracy między rodziną i przyjaciółmi.

© Thomson Reuters 2020

Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje znajdują się w naszym Oświadczeniu o etyce.