Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Microsoft po raz kolejny przeprojektował aplikację Zdjęcia dla systemu Windows 11

Firma Microsoft, która w 2021 r. przeprojektowała zdjęcia, po raz kolejny zmieniła projekt tej aplikacji, aby była bardziej kompatybilna z językiem projektowania systemu Windows 11.

W zeszłym roku firma Microsoft przeprojektowała aplikację Zdjęcia, aby była bardziej zgodna z językiem projektowania systemu operacyjnego Windows 11, ponieważ Skraj pisze, że proces testowania nowszej wersji Zdjęć już się rozpoczął. Najwyraźniej ta wersja ma nowy wygląd i dodatkowe ulepszenia.

Zrzut ekranu przeprojektowanej wersji aplikacji Zdjęcia dla systemu Windows 11 firmy Microsoft

Najbardziej zauważalną na pierwszy rzut oka zmianą w Zdjęciach jest nowy widok galerii. W tym nowym widoku uzyskasz dostęp do nowego sposobu wyszukiwania obrazów. Microsoft twierdzi, że nowy wygląd ma ułatwić wyszukiwanie i znajdowanie obrazów.

Nowa aplikacja Zdjęcia wprowadza szereg zmian w sekcji Wspomnienia. Microsoft nie ogłosił jeszcze szczegółów tych zmian.

Zrzut ekranu przedstawiający Memories w aplikacji Zdjęcia systemu Windows 11

Nowa aplikacja Zdjęcia ma dużą słabość; Wraz z wydaniem nowych Zdjęć nie będzie już można korzystać z narzędzi do edycji wideo dostępnych w aktualnej wersji Zdjęć.

Firma Microsoft zaleca używanie Clipchamp do edycji treści wideo.

Firma Microsoft dołączyła aplikację Clipchamp do systemu Windows 11 od końca 1400 roku. Clipchamp został przejęty przez firmę Microsoft w zeszłym roku.

Nowa ikona aplikacji Zdjęcia systemu Windows 11

Nowa ikona aplikacji Zdjęcia w Windows 11

Jeśli nadal interesuje Cię poprzednia wersja aplikacji Zdjęcia, możesz ją pobrać ze sklepu internetowego Microsoft. Redmondowie udostępnili tę wersję pod nazwą Starsza wersja Zdjęć Microsoft .

Nowa wersja aplikacji Zdjęcia jest już dostępna dla użytkowników programu Windows Insider za pośrednictwem kanału programisty. W przyszłym miesiącu będziemy świadkami publicznego udostępnienia tej aplikacji.

Microsoft właśnie ogłosił nowe wydarzenie Surface zaplanowane na 20 października. Być może nowe Zdjęcia będą dostępne jednocześnie z zaprezentowaniem Surface’ów.

Pobierz zerowe motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmokurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie CoolpadaPobierz motywy WordPress za darmokurs udemy do pobrania za darmo