Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Microsoft rozpoczyna wdrażanie nieuwierzytelnionego dostępu do czatu Bing

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Microsoft rozpoczyna wdrażanie nieuwierzytelnionego dostępu do czatu Bing

Czat Bing firmy Microsoft wywołał burzę po uruchomieniu, ale dostęp do niego był ograniczony. Jednak w westchnieniu ulgi dla wielu użytkowników, wymóg konta Microsoft, jedno z głównych ograniczeń czatu Bing, został oficjalnie usunięty.

Microsoft ogłasza nieuwierzytelniony dostęp do czatu Bing

— poinformował Michael Schechter, wiceprezes ds. rozwoju i dystrybucji w firmie Microsoft Twitter ten nieuwierzytelniony dostęp do chatbota Bing jest teraz dostępny dla wszystkich. Dzięki nieuwierzytelnionemu dostępowi nie musisz już logować się za pomocą konta Microsoft, aby zadawać pytania na czacie Bing.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Nie ma ograniczeń co do rodzaju pytań, które możesz zadawać na czacie Bing bez konta Microsoft. Nie ma również różnicy w jakości udzielanych odpowiedzi podczas uzyskiwania dostępu do niego bez konta Microsoft. Możesz także wybrać tryby „Kreatywny”, „Zrównoważony” i „Precyzyjny”, tak jak te, które korzystają z konta Microsoft w celu uzyskania dostępu do chatbota.

Jednak nieuwierzytelniony dostęp do czatu nie obejmuje wszystkich zalet czatu Bing.

Nieuwierzytelniony dostęp do czatu Bing ma pewne ograniczenia

Jeśli istnieje jakiekolwiek rzeczywiste ograniczenie tego nieuwierzytelnionego dostępu, jest to liczba pytań, które możesz zadać. Wiceprezes Microsoftu ds. wzrostu i dystrybucji wyjaśnił, że masz tylko pięć tur czatu na sesję. Limit pięciu tur czatu oznacza, że ​​możesz zadać pięć pytań, a chatbot AI udzieli Ci w zamian pięciu odpowiedzi.

Możesz łatwo ominąć to ograniczenie, logując się do Bing za pomocą swojego konta Microsoft. Możesz łatwo utworzyć konto Microsoft, jeśli go nie masz. Po zalogowaniu się do Bing za pomocą konta Microsoft otrzymasz 20 tur czatu na sesję.

Rekommenderad:  14 najlepszych alternatyw Upwork dla freelancerów i agencji

Wypróbuj Bing Chat bez konta Microsoft

Jeśli wymóg posiadania konta Microsoft był jedynym czynnikiem powstrzymującym Cię przed korzystaniem z czatu Bing, teraz jest najlepszy moment, aby spróbować. Jednak nadal będziesz potrzebować przeglądarki Microsoft Edge, aby korzystać z chatbota. Możesz także korzystać z przeglądarki Microsoft Edge bez tworzenia konta Microsoft.