Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Microsoft wprowadza do Indii niedrogi Surface Laptop Go

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Microsoft wprowadza do Indii niedrogi Surface Laptop Go

Microsoft właśnie ogłosił nowy laptop Surface w Indiach. Najnowsza oferta o nazwie Surface Laptop Go to najtańsza wersja flagowych laptopów Surface firmy Microsoft. Microsoft nazywa go swoim najlżejszym laptopem w historii i sugeruje, że jego celem jest osiągnięcie idealnej równowagi między wydajnością, czasem pracy baterii i stylem, aby zaoferować styl premium w niesamowitej cenie. A to, że ma poręczną obudowę, czyni go obiecującym pretendentem do nauki i pracy.

Surface Laptop Go swoim designem nawiązuje do każdego innego laptopa Surface. Jednak interesujące w nowym modelu jest to, że jego podwozie waży zaledwie 1Ważący 0,11 kg, co czyni go najlżejszym w historii laptopem Surface. Z przodu laptop ma 12.4-calowy ekran dotykowy PixelSense z wąskimi ramkami i sygnaturą Surface 3:2 współczynnik proporcji. Posiada pełnowymiarową klawiaturę z m.in 1Skok klawisza 0,3 mm, który według Microsoftu zapewnia dokładne i wygodne pisanie. Oprócz klawiatury laptop ma także duży gładzik, umieszczony tuż pod klawiaturą.

Jeśli chodzi o to, co znajduje się pod maską, Surface Laptop Go działa na czterordzeniowym procesorze Intel i5 10. generacji. Oferuje do 16 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci i do 13 godzin pracy na baterii. Jeśli chodzi o dźwięk, jest on również wyposażony w wbudowane mikrofony „Studio”, „głośniki omnisoniczne” i Dolby Audio.

Laptop Go ma kamerę 720p do prowadzenia rozmów wideo. Będąc produktem Microsoftu, otrzymuje zwykły zestaw niezbędnych aplikacji biurowych. Co więcej, jak każdy inny laptop Surface, ma także podobny zestaw funkcji, jak np Windows Funkcja Hello i logowanie za pomocą jednego przycisku upraszczają obsługę.

Surface Laptop Go: ceny i dostępność

Całkowicie nowy Microsoft Surface Laptop Go jest dostępny w czterech konfiguracjach dla modeli komercyjnych:

  • i5/4 GB/64 GB — 63 499 rupii
  • i5/8 GB/128 GB — 76 199 rupii
  • i5/8 GB/256 GB — 92 999 rupii
  • i5/16 GB/256 GB — 1000 zł 1,10 999

Z drugiej strony Microsoft ograniczył liczbę jednostek SKU dla konsumentów do zaledwie dwóch, które obejmują:

  • i5/8 GB/128 GB — 71 199 rupii
  • i5/8 GB/256 GB — 91 999 rupii

Jeśli chodzi o dostępność, Surface Laptop Go będzie dostępny od 22 stycznia na platformach internetowych, takich jak Amazon i Reliance Digital.

Table of Contents