miio: Prawdopodobnie najlepsza aplikacja dla użytkowników pojazdów elektrycznych

Znasz już aplikację miio? Zostanie przekazane! Segment pojazdów elektrycznych rozwija się na świecie i w Portugalii. W naszym kraju wynalazki pomagały w nabywaniu tego typu pojazdów, a sieć ładunków również się rozwija.

Dla tych, którzy szukają aplikacji, która będzie im towarzyszyć w podróżach elektrycznych, jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych.

miio: Prawdopodobnie najlepsza aplikacja dla użytkowników pojazdów elektrycznych

Dzięki aplikacji miio możesz wiedzieć wszystko, co musisz wiedzieć…

Nazywa się miio i jest wskazany przez kierowców samochodów elektrycznych jako najlepszy pod względem mobilności elektrycznej. Ta aplikacja jest darmowa i zapewnia wszystkie niezbędne informacje.

Dzięki miio możesz poznać status i zajęcie stacji ładującej, wartość opłaty, otrzymywać powiadomienia o usługach w czasie rzeczywistym, a ponadto za tą aplikacją stoi ogromna społeczność.

miio: Prawdopodobnie najlepsza aplikacja dla użytkowników pojazdów elektrycznych 1

miio: Prawdopodobnie najlepsza aplikacja dla użytkowników pojazdów elektrycznych 2

Na poziomie Stan i zawód możliwe jest łatwe i szybkie sprawdzenie stanu zajętości stacji ładujących. Przewodnik po kolorach w intuicyjny sposób, szukając darmowego posta.

Dotyczące Cena £, można symulować kwotę do zapłaty za dany ładunek, zapisać symulację i uzyskać dostęp do historii symulacji. Możesz również dowiedzieć się, który kontrakt jest najbardziej odpowiedni do wykorzystania i porównać ceny różnych dostawców energii i sieci.

miio: Prawdopodobnie najlepsza aplikacja dla użytkowników pojazdów elektrycznych 3

miio: Prawdopodobnie najlepsza aplikacja dla użytkowników pojazdów elektrycznych 4

W odniesieniu do Powiadomienia, Możliwe jest otrzymywanie powiadomień o zmianie stanu gniazd wybranych stacji, kolejek i nowych stacji wstawionych w pobliżu!