Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Minecraft edukuje twoje dzieci, Apple Podnosi ceny… [Tech News Digest]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Minecraft edukuje twoje dzieci, Apple Podnosi ceny… [Tech News Digest]

uruchamia Microsoft, Apple podnosi ceny swoich aplikacji, Friends Reunited się zamyka, Netflix ma teraz 75 milionów użytkowników, a fanowski film naprawdę warto obejrzeć.

Microsoft sprawia, że ​​Minecraft jest edukacyjny

Microsoft wprowadza na rynek szalenie popularną grę. Ta wersja gry do budowania świata i zarządzania zasobami pozwoli nauczycielom wykorzystywać ją w wielu różnych przedmiotach, w tym w matematyce i naukach ścisłych.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Anthony Salcito, wiceprezes firmy Microsoft ds. edukacji na całym świecie, powiedział BBC News:

Salcito twierdzi, że jest już używany jako narzędzie edukacyjne w 7000 klas na całym świecie. Jednak chociaż wymaga to jednorazowej opłaty, Microsoft będzie pobierał opłaty co roku, co pozwoli mu odzyskać kontrolę nad swoją własnością intelektualną.

będzie kosztować każdego nauczyciela i ucznia $5rocznie, ale będą też potrzebować własnego identyfikatora Office 365. Tak więc Microsoft nie tylko zarobi na tym pieniądze, ale także zyska przyszłe pokolenia użytkowników Office 365. Nic dziwnego, że firma zapłaciła $2.5 miliard do nabycia od Mojang w 2014 roku.

Apple Podnosi ceny aplikacji

Apple fani w niektórych krajach zauważą, że ceny aplikacji i zakupów w aplikacjach wzrosną w tym tygodniu. Wynika to ze zmian kursów walutowych, z Apple starając się utrzymać swoje marże zysku ponad granicami. Kraje, których to dotyczy, to Kanada, Meksyk, Rosja, RPA, Singapur, Nowa Zelandia i Izrael.

Zmiany cen będą zauważalne dla większości użytkowników, zwłaszcza na wyższych poziomach. Weźmy jako przykład Kanadę, aplikacje na iOS będą teraz zaczynać się od dolarów kanadyjskich10,39, w górę z dolarów kanadyjskich1.19. Co nie jest złe. Jednak aplikacje i zakupy w aplikacji, które kiedyś kosztowały 50,00 CAD, teraz będą kosztować aż 69,99 CAD!

Rekommenderad:  W USA, Apple i Samsung odpowiada za 90% sprzedaży smartphones

Apple wydała epicki plik PDF, który pozwala zobaczyć pełne zmiany dla twojego obszaru. Jednak bycie szczerym i szczerym nie zmieni ludzkich uczuć w tej sprawie. Apple zarabia miliardy dolarów rocznie, więc tak szybkie i często reagowanie na wahania kursów walut może być odebrane jako czysta chciwość.

Ponownie zjednoczeni przyjaciele już się nie łączą

Friends Reunited, jedna z pierwszych sieci społecznościowych uruchomionych w Internecie, zostaje zamknięta. Witryna, która umożliwiała starym znajomym ponowne łączenie się ze sobą, została pierwotnie uruchomiona w 2000 roku, co czyni ją starszą niż MySpace i Facebook o kilka lat. Jednak zostanie zamknięty w ciągu następnego miesiąca, ponieważ nadal interesuje się nim tylko garstka użytkowników.

Steve Pankhurst, pierwotny założyciel Friends Reunited, wyjaśnił swoją decyzję w poście na Medium, w którym szczegółowo opisał swój nowy projekt, Liife. Pankhurst sprzedał Friends Reunited za 250 milionów dolarów w 2005 roku, ale teraz ponownie zarządza stroną. Tak więc, choć smutny jest koniec Friends Reunited, Pankhurst będzie miał się dobrze, siedząc na szczycie swojej góry gotówki.

Netflix zdobywa 75 milionów użytkowników

Netflix ma obecnie ponad 75 milionów użytkowników na całym świecie, a firma dodaje 50,59 mln abonentów w IV kw. 2015 r. To już fenomenalna liczba, nie uwzględniająca zapowiadanej wcześniej w tym miesiącu ekspansji do 130 krajów.

Oprócz liczby subskrybentów, najnowsze zestawienie zysków Netflix ujawniło przychody w wysokości $10,67 miliarda i $00,10 na akcję. Wszystko to doprowadziło do wzrostu akcji Netflix o ponad 8 procent w handlu po godzinach. Dzieje się tak pomimo (skazanego na porażkę) ataku Netflix na VPN.

Fanowski film Gwiezdnych Wojen dla Rebel Scum

I wreszcie, będąc i znikając, i dopiero w grudniu, fani na całym świecie będą czuli się puści i ignorowani. Jednak na szczęście są inne rzeczy, które możesz obejrzeć, aby wypełnić pustkę. Takich jak ten fanowski film pt.

Rekommenderad:  Nichi: Collage and Stories Editor to najnowsza aplikacja tego dnia firmy Apple -

Ten 10-minutowy film krótkometrażowy produkcji Blood Brother Cinema Co. pokazuje, co się dzieje, gdy zestrzelony pilot Sojuszu Rebeliantów spotyka rannego szturmowca. Gra aktorska jest całkiem niezła, a efekty wizualne co najmniej interesujące. I szczerze mówiąc, w tym momencie wszystko jest lepsze niż nic!

Twoje opinie na temat dzisiejszych wiadomości technicznych

Czy powinien być używany jako narzędzie edukacyjne dla dzieci? Czy jesteś rozczarowany, aby zobaczyć Apple podnosząc ceny w niektórych krajach? Pamiętacie Friends Reunited? Jaki jest twój ulubiony film fanowski, fikcja fanowska lub grafika fanowska?

Daj nam znać, co myślisz o wiadomościach technicznych dnia, publikując w sekcji komentarzy poniżej. Ponieważ zdrowa dyskusja jest zawsze mile widziana.

to codzienna kolumna, w której najświeższe wiadomości technologiczne są podzielone na krótkie fragmenty, które są łatwe do odczytania i idealne do udostępniania.

Kredyty obrazkowe: Randy za pośrednictwem Flickr

Table of Contents