Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

MIUI 13 wreszcie się pojawił! Xiaomi stawia jeszcze mocniej na swój ekosystem

Mówiło się o MIUI 13 i o tym, co Xiaomi przygotowało dla niego smartphones. To w końcu nadeszło i pokazuje, że wiele z tego, czego oczekiwano, jest obecnych, co obiecuje, że dostosowanie Androida będzie jeszcze lepsze.

Po zapoznaniu się z nowym Xiaomi 12 i Watchem S1 czas na nowe sistema operativo nabierz kształtu i przygotuj się na osiągnięcie smartphones. Jest wiele nowości i całkowicie zmienia to, co marka ma do zaoferowania.

MIUI 13 Xiaomi Android smartphones ekosystem

Nadszedł MIUI 13 i jego ulepszenia

Jako jedna z najbardziej znanych skórek dostosowywania we wszechświecie Androida, MIUI jest zawsze temat budzący dużą ciekawość. Jest to ewolucja Androida 12, która przyniosła jeszcze większe zainteresowanie użytkownikom Xiaomi.

Nowa wersja została wprowadzona wczoraj, wraz z nowym Xiaomi 12 i kilkoma innymi produktami. Jest to naturalna ewolucja poprzedniej wersji, choć wprowadza kilka nowych funkcji, zawsze nastawionych na użyteczność i bezpieczeństwo użytkownika.

Jedną z pierwszych nowych funkcji jest całkowite odnowienie widżetów dostępnych dla użytkowników. Będą one nadal zawierać istotne informacje dla użytkownika, ale mają nowy wygląd, dzięki czemu staną się bardziej funkcjonalne w codziennym życiu.

MIUI 13 Xiaomi Android smartphones ekosystem

Xiomi zapewnia dostosowanie do sistema Android

Istnieje również potrzeba polegania na Mi Magic Center, centralnym punkcie połączenia dla różnych markowych urządzeń. Oczywiście po tym związku drzwi do udostępniania informacji i plików między tymi urządzeniami Xiaomi są otwarte.

Zmiany w MIUI 13 są kontynuowane wraz ze zmianami w obrazach tła, które są ponownie ulepszane i dostosowywane do Material You na Androidzie. Więc te dostosowują kolor sistema operativo i stać się jeszcze bardziej zaadaptowanym.

to nowe sistema Xiaomi będzie miało również lepsze zarządzanie zasobami, dzięki czemu będzie ogólnie wydajniejsze. Utworzono nawet nową czcionkę i dedykowaną dla tej nowej wersji dostosowania Androida, którą stworzyła firma.

MIUI 13 Xiaomi Android smartphones ekosystem

Ważna wiadomość poza smartphones

Istnieją nawet ulepszenia w dziedzinie bezpieczeństwa dzięki sistema system wykrywania oszustw, który będzie chronić użytkowników. Odbywa się to za pomocą sistema natywna identyfikacja dzwoniącego i wykrywanie niebezpiecznych aplikacji.

Aby dostosować MIUI 13 do jeszcze większej ilości sprzętu, Xiaomi stworzyło specjalną wersję dla swoich tabletów. MIUI 13 Pad wprowadza usprawnienia wielozadaniowości, pływające okna z większą liczbą funkcji i jeszcze większą funkcjonalnością do pióra Xiaomi Smart Pen i klawiatury Xiaomi Pad.

Marka idzie jeszcze dalej i chce uczynić to swoim sistema centrum swojego ekosystemu. Tak, a oprócz tego smartphones i tablety, wkrótce pojawią się wersje dedykowane smartwatchom, telewizorom, domowi i innym obszarom.