MobiKin Assistant for Android Review – najlepszy menedżer plików dla systemu Android …

Ogólnie rzecz biorąc, musimy spędzać dużo czasu na zarządzaniu plikami między Androidem a komputerem w naszej pracy i życiu, szczególnie gdy jesteśmy zobowiązani do zarządzania partiami plików. Ten problem zawsze przeszkadzał mi zawsze, ale teraz nigdy się nim nie denerwuję. Z wielką pomocą Menedżer plików dla systemu AndroidMobiKin Assistant dla Androida, Bez problemu radzę sobie z plikami z telefonu z Androidem na komputerze, co jest dla mnie bardzo wygodne.

Wynik obrazu dla MobiKin Assistant for Android Review

Ten menedżer plików systemu Android ma różne funkcje, w tym edycję, usuwanie, podgląd itp. Użytkownicy mogą przesyłać pliki z urządzeń z Androidem na komputer i odwrotnie. O dziwo możemy również zarządzać kontaktami, wiadomościami tekstowymi, historią połączeń, muzyką, filmami, zdjęciami, aplikacjami i książkami na komputerze. Moim zdaniem MobiKin Assistant dla Androida to super menedżer plików dla urządzeń z Androidem.

Kluczowe cechy

Android File Manager – MobiKin Assistant of Android to profesjonalna aplikacja do zarządzania plikami dla Androida, która ma na celu łatwą kontrolę i łatwą obsługę. Dlatego nie będziesz się martwić, jak to kontrolować. Zobaczmy teraz szczegóły Menedżera plików Androida.

1. Przesyłaj pliki między urządzeniem z systemem Android a komputerem

 • Kopia zapasowa i przywracanie wszystkich plików Androida na PC / Mac za pomocą 1 Kliknij: Bez względu na to, ile masz plików, możesz wykonać kopię zapasową z urządzenia z Androidem na komputer 1 kliknij, takie jak zdjęcia, duże filmy, dokumenty, muzyka, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, kontakty, aplikacje i książki. Jeśli chcesz przywrócić pliki kopii zapasowej z komputera na telefon z Androidem, Menedżer plików Android pomoże ci zakończyć 1 kliknij też. Co więcej, możesz usunąć dane z telefonu z Androidem przed przywróceniem, jeśli jest to potrzebne.
 • Eksportuj i importuj dane Androida na komputer partiami lub indywidualnie: Chcesz tylko wykonać kopię zapasową lub przywrócić niektóre pliki na telefonie z Androidem? Ten menedżer plików dla systemu Android może również pomóc. Możesz wybrać dowolne pliki, które chcesz przenieść, bez względu na to, czy chcesz przenieść pliki z Androida na komputer lub przenieść pliki z komputera na telefon z Androidem.

2. Przeglądaj i wybierz pliki z Androida na komputerze przed przesłaniem

 • Skanuj i przeglądaj pliki Androida na komputerze: Kiedy musisz wybrać pliki do utworzenia kopii zapasowej na komputerze, będziesz wiedział, że funkcja skanowania jest bardzo ważna. Po podłączeniu telefonu z Androidem do komputera po lewej stronie zobaczysz panel kategorii, dzięki czemu będziesz mógł przeglądać i zarządzać dowolną zawartością telefonu, zgodnie z wymaganiami.
 • Znajdź i wybierz docelowe pliki Androida do zarządzania: Bez względu na to, czy potrzebujesz przenieść dane z Androida na komputer lub z komputera na Androida, zawsze możesz zlokalizować i wybrać pliki potrzebne do importowania lub eksportowania plików Androida, w tym kontakty, SMS, dzienniki połączeń, zdjęcia i tak dalej.

3. Zarządzaj plikami Androida na komputerze

 • Zarządzaj wiadomościami tekstowymi, dziennikami połączeń i kontaktami na komputerze: Po wybraniu opcji SMS nie tylko możesz przesyłać wiadomości tekstowe z Androida na PC, ale także odpowiadaj i usuwaj wiadomości za pomocą tego Menedżera plików Androida. Ponadto możesz dodawać nowe kontakty, aby edytować informacje, takie jak jego imię i nazwisko, adres e-mail, adres itp., Zmieniać i usuwać istniejące kontakty, szybko usuwać dzienniki połączeń na komputerze.
 • Zarządzaj aplikacjami i plikami multimedialnymi na komputerze: Jeśli nie potrzebujesz już aplikacji, możesz ją odinstalować na komputerze i bezpośrednio zainstalować aplikacje, których kopię zapasową utworzysz na komputerze z Androidem. Poza tym możesz dodawać i usuwać albumy w kategorii zdjęć, tworzyć i usuwać listy utworów w kategorii muzyki itp.

4. Podłącz urządzenie z Androidem do komputera 2 Sposoby

 • Podłącz urządzenia Android do komputera za pomocą kabli USB: Po pierwsze, lepiej wiedzieć, że możesz podłączyć do komputera więcej niż jedno urządzenie z Androidem i zarządzać nimi za pomocą Menedżera plików Android. Dlatego możesz jednocześnie podłączyć swoje telefony z Androidem do komputera za pomocą kabli USB.
 • Podłącz urządzenia z Androidem do komputera przez Wi-Fi: Jeśli nie masz kabli USB, możesz podłączyć urządzenia z Androidem do komputera przez Wi-Fi. Następnie możesz przesłać dane bezprzewodowo.

5. Eksportuj i importuj pliki o tej samej jakości

 • Eksportuj pliki o tej samej jakości: Menedżer plików systemu Android zawierający zdjęcia, filmy, utwory i tak dalej eksportuje pliki o tej samej jakości co pliki podstawowe.
 • Importuj dane bez utraty jakości: Gdy importujesz dane kopii zapasowej z komputera na telefon z Androidem za pomocą Menedżera plików Android, w ogóle nie stracisz jakości danych.

6. Wysoka kompatybilność z urządzeniami z Androidem i komputerem

 • Wysoka kompatybilność z systemem operacyjnym Android: Menedżer plików dla systemu Android – MobiKin Assistant dla Androida obsługuje prawie wszystkie rodzaje telefonów z Androidem, tak długo jak Android 2.0 i górna, w tym Samsung Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / S6, Motorola P50 / P30 / P30 note / Moto Z2 / Moto Z, Sony Xperia 5/1/ XZ3 / XZ2 / 10 + / 10 / XA2, Huawei, Xiaomi, OPPO, Vivo i więcej.
 • Szeroko kompatybilny z systemem operacyjnym komputera: Menedżer plików Android może doskonale działać Windows 10 /8/7/ XP (64 i 32 bity) / Vista

Wskazówki: Menedżer plików systemu Android w wersji dla komputerów Mac jest dostępny dla użytkowników komputerów Mac. Obsługuje system Mac OS X 10.9 lub później.

Za I przeciw

Plusy

 • Szybki i płynny transfer plików na Androida
 • Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików w 1 Kliknij
 • Przesyłaj pliki między urządzeniem z Androidem a komputerem
 • Dodawaj, edytuj i usuwaj kontakty, wiadomości tekstowe na komputerze
 • Przesyłaj pliki multimedialne, takie jak filmy, zdjęcia i pliki audio, bez utraty jakości
 • Przeskanuj i wybierz pliki Androida na komputerze
 • Eksportuj i importuj pliki Androida na PC selektywnie
 • Dwa sposoby podłączenia telefonu z Androidem do komputera
 • Szybko instaluj i odinstaluj aplikacje APK na Androida
 • Zrób zrzut ekranu telefonu i zapisz zrzut ekranu na komputerze
 • Wysokie bezpieczeństwo bez reklam i wycieków informacji

Cons

 • Wymagaj zapłaty kodu licencyjnego
 • Może niestabilny transfer z połączeniem Wi-Fi
 • Być może nie działa dobrze z niższym systemem operacyjnym Android niż Android 2.0
 • Obsługuje tylko urządzenia z Androidem, ale nie urządzenia z iOS

Jak używać

Możesz przenosić pliki Androida między urządzeniami z Androidem a komputerem za pomocą Android File Manager – MobiKin Assistant dla Androida w 1 kliknij lub selektywnie. Istnieje prosty przewodnik na dwa sposoby przesyłania plików za pomocą aplikacji.

Droga 1: Przenieś pliki między Androidem a komputerem 1 Kliknij

1 – Połączyć – Od Ciebie zależy skonfigurowanie połączenia między komputerem a urządzeniem z systemem Android za pomocą kabla USB lub Wi-Fi.

2 – Utworzyć kopię zapasową – Aby wykonać kopię zapasową plików Androida na komputerze, możesz wybrać kartę „Super Toolkit” i opcję „Kopia zapasowa”, a następnie wybrać typy plików i kliknąć przycisk „Utwórz kopię zapasową”, aby wykonać kopię zapasową plików Androida na komputerze.

3 – Przywróć – Aby przywrócić pliki kopii zapasowej z komputera na urządzenie z Androidem, wybierz kartę „Super Toolkit” i kliknij ikonę „Przywróć”, wybierz urządzenie z Androidem, docelowy plik kopii zapasowej i typy plików, które chcesz przywrócić na liście, a następnie dotknij na przycisku „Przywróć”, aby natychmiast przywrócić pliki z komputera na telefon z Androidem.

Droga 2: Selektywne przesyłanie plików między Androidem a komputerem

1 – Połączyć – Podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą Wi-Fi lub kabla USB. Po podłączeniu telefonu z Androidem możesz eksportować lub importować pliki z Androidem według potrzeb.

2 – Eksport – Wybierz kategorię na lewym panelu i wybierz pliki, które chcesz przesłać, a następnie dotknij przycisku „Eksportuj” i wybierz jeden format, aby wyeksportować pliki na komputer.

3 – Import – Wybierz kategorię na lewym panelu i dotknij przycisku „Importuj”, możesz przeglądać i wybierać pliki, które chcesz zaimportować na komputer. Po wybraniu możesz potwierdzić, aby od razu rozpocząć importowanie plików z komputera na telefon z Androidem.

MobiKin Assistant for Android Review - najlepszy menedżer plików dla systemu Android ... 1

Wniosek

W rzeczywistości w tym artykule krótko omówiono Menedżera plików dla systemu Android – MobiKin Assistant na Androida. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacji, lepiej odwiedź oficjalną stronę. Znajdziesz bardziej szczegółowe instrukcje dotyczące oprogramowania. Wierzę, że Android File Manager – MobiKin Assistant dla Androida sprawi, że będziesz zadowolony.