Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Mode Analytics natychmiast wysyła leady do Marketing Automation

Gdybyś przeprowadził losową ankietę wśród swoich kolegów z drużyny i zapytał o ich największą przeszkodę, „za mało czasu w ciągu dnia/tygodnia/miesiąca” pojawiłoby się wiele razy. Jeśli jesteś zajęty powtarzalnymi lub ręcznymi zadaniami, możesz nie być w stanie poświęcić tyle czasu na inicjatywy o większej wartości. Jak więc znaleźć więcej czasu, jeśli nie posiadasz DeLoreana z kondensatorem strumienia. Odpowiedzią nie jest prędkość 88 mil na godzinę — to wydajne przepływy pracy.

Alexa Guerra, starszy menedżer ds. generowania popytu, poświęca więcej czasu na analizowanie trybów. Mode zapewnia swoim klientom — do których należą Lyft, Trello, Shopify i wiele innych — wspólne analizy, które pozwalają odpowiedzieć na pytania kryjące się za pytaniami.

„Choć wyeksportowanie potencjalnych klientów i przesłanie ich do oprogramowania do automatyzacji marketingu Marketo może wydawać się szybką i łatwą rzeczą, jest to zadanie podatne na błędy ludzkie” — mówi Alexa. „A to może negatywnie wpłynąć na przepływ pracy”.

Dzięki narzędziu do automatyzacji aplikacji Zapier, Alexa i zespół Mode znaleźli łatwy sposób na automatyzację czasochłonnych zadań — ale co ważniejsze, znaleźli narzędzie, które rozwija się wraz z nimi. Korzystając z Zapier for Teams i jego folderów współdzielonych, Mode wspólnie buduje wydajne przepływy pracy, od tworzenia potencjalnych klientów po aktualizacje zespołu.

Twórz potencjalnych klientów w Marketo z wielu źródeł

Przenosząc współpracę poza korytarze biura do społeczności, Mode stworzył tablicę ofert pracy dla analityków, naukowców zajmujących się danymi i inżynierów danych. Firmy przesyłają oferty pracy, a osoby poszukujące mogą je łatwo znaleźć.

Aby zgłosić pracę do zarządu, firma wypełnia Formularz Google, który powiadamia zespół w Slacku. Po zatwierdzeniu praca jest dodawana do oprogramowania do zarządzania treścią (CMS), Contentful. Kiedy oferta pracy jest przekazywana na żywo za pomocą Contentful, Zapier synchronizuje adres e-mail osoby przesyłającej w Marketo.

Rekommenderad:  ShareASale vs Commission Junction Affiliate Marketing Network

Dzięki temu przepływowi pracy Mode nie musi pingować każdego zgłaszającego w sprawie statusu jego oferty pracy. Zamiast tego Marketo automatycznie wysyła wiadomość e-mail, gdy oferta pracy jest aktywna, uzupełniając pętlę opinii z kierownikiem ds. rekrutacji. Tryb oszczędza czas na tych zadaniach dzięki kilku Zapsom — pomostowi między dwiema lub więcej aplikacjami. Podzielimy te wieloetapowe Zapy na ich komponenty, abyś mógł ukraść ich przepływ pracy i poświęcić czas sobie i swojemu zespołowi.

Zapier oszczędza nam czas, zmniejszając ilość importu i eksportu, które musimy wykonać.

Alexa Guerra, starszy menedżer ds. generowania popytu, analiza trybów

Mode zbiera również potencjalnych klientów z G2 Crowd, witryny z recenzjami biznesowymi i oprogramowaniem. Ci potencjalni klienci to potencjalni klienci, ciekawi Mode i ich produktu. Na stronie G2 Crowd w aplikacji biznesowej znajduje się kilka różnych wezwań do działania; w przypadku Mode mają „poproś o wersję demonstracyjną”, „bezpłatną wersję próbną” i „zadaj pytanie Mode”.

Zapier zbiera odpowiedzi na CTA G2 Crowd i kieruje je do Marketo jako nowych potencjalnych klientów:

Wysyłaj aktualizacje zespołu w Slacku

Aby zapewnić przejrzystość, Mode otwiera komunikację, zwiększając widoczność procesów wejścia na rynek w całej firmie.

„Pomaga zapewnić lepszy wgląd w to, co dzieje się w firmie — na przykład nowe możliwości w Salesforce — co prowadzi do większej liczby dyskusji i dialogu na temat ulepszeń, które możemy wprowadzić” — mówi Alexa. Mode używa Slacka do udostępniania tych informacji i rozpoczynania dyskusji.

Dzięki kilku prostym, ale potężnym Zapsom, Zapier wysyła nowych leadów Salesforce Mode i nowe transakcje Recurly do określonego kanału w Slack. I w jednej chwili cała firma może świętować.

„Korzystamy również z Zapier, aby przesyłać do Slack warte świętowania informacje o zamkniętych wygranych transakcjach z Salesforce i Recurly. Przed Zapierem trudniej było przekazać te wygrane”.

Rekommenderad:  Zwrot z inwestycji w marketing treści: uproszczony przewodnik i sposób jego pomiaru

Współpraca nad przepływami pracy jest istotną częścią pracy zespołowej Mode. Dzielą odpowiedzialność za tworzenie Zap w swoich folderach udostępnionych w celu usprawnienia przepływów pracy w firmie.

„Szybko się rozwijamy, a ludzie w zespole noszą wiele różnych czapek” — mówi Alexa. „Ważne jest, aby poszczególne Zapy nie były własnością żadnej osoby, abyśmy jako zespół mogli kontynuować ulepszanie procesów i unikać sporadycznych wąskich gardeł związanych z indywidualną własnością”.

„W Mode nie pracujemy sami — potrzebujemy siebie nawzajem, aby osiągnąć nasze cele”.

Wszystkie obrazy dzięki uprzejmości Mode Analytics.

Przeczytaj więcej o Zapier dla zespołów i dowiedz się, jak inne firmy współpracują z automatyzacją, udostępnionymi folderami i nie tylko. Czy masz historię sukcesu Zapiera? Podziel się tym z nami.