Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Mój nowy pakiet szablonów CV: Twój przewodnik po znalezieniu większej liczby ofert pracy zdalnej!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Mój nowy pakiet szablonów CV: Twój przewodnik po znalezieniu większej liczby ofert pracy zdalnej!

Niezależnie od tego, czy tworzysz swoje pierwsze CV, czy Twoje CV wymaga aktualizacji w związku z pracą zdalną, jesteś we właściwym miejscu. Dzisiaj udostępniam a szablon CV do pracy zdalnej dzięki czemu możesz wyróżnić się z tłumu i zdobyć pracę z domu. Najpierw przyjrzyjmy się, co należy zawrzeć w CV i innych dokumentach potrzebnych do podania o pracę, a następnie przyjrzyjmy się bliżej profesjonalnie zaprojektowanym szablonom, z których możesz od razu zacząć korzystać.

Co zawrzeć w CV w przypadku pracy zdalnej

CV do pracy w domu powinno idealnie zmieścić się na jednej stronie. Powinien być również czysty i prosty bez grafiki. Jeśli chcesz pokonać system śledzenia kandydatów (ATS), ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że oprogramowanie nie jest wystarczająco zaawansowane, aby odczytywać infografiki, zdjęcia, obrazy lub wykresy. Zamiast tego będziesz chciał dołączyć te informacje.

 • Imię i nazwisko oraz dane kontaktowe
 • Podsumowanie CV (oto jak napisać przyciągające wzrok podsumowanie CV)
 • Podsumowanie umiejętności z biegłościami technicznymi
 • Historia pracy w odwrotnej kolejności chronologicznej (upewnij się, że zawierasz opis działań, a nie tylko listę obowiązków)
 • Edukacja i trening

Jeśli masz miejsce na zalecanej jednej stronie, ponieważ brakuje Ci historii zatrudnienia lub masz duże luki w zatrudnieniu, możesz dołączyć dodatkowe sekcje. W końcu doświadczenie jest doświadczeniem, niezależnie od tego, czy jest płatne, czy nie.

 • Doświadczenie wolontariusza
 • Staż lub praktyka
 • Projekty badawcze
 • Doświadczenie kliniczne
 • Służba i przywództwo
 • Doświadczenie wojskowe
 • Publikacje

Jeśli chcesz zobaczyć praktyczne przykłady życiorysów doświadczonych i niedoświadczonych, sprawdź mój pakiet CV.

Co zawrzeć na stronie z referencjami

Będziesz także chciał przygotować stronę z referencjami z co najmniej trzema osobami, które mogą poświadczyć twoją pracę, takimi jak pracownik lub współpracownik. Dołącz ich imię i nazwisko, stanowisko, firmę i dane kontaktowe.

Rekommenderad:  Jak się uczyć & amp; Praktykuj SEO bez strony internetowej

Zawsze najlepiej jest zapytać swoich referencji o zgodę i informacje kontaktowe, które wolą udostępniać. Upewnij się, że Twoja strona z referencjami pasuje do stylu Twojego CV i zachowaj spójność formatowania dla każdego wymienionego referencji.

Co zawrzeć w liście motywacyjnym

Oprócz strony z CV i referencjami będziesz także potrzebować listu motywacyjnego dla każdej zdalnej pracy, o którą się ubiegasz. Powinno być od pół do jednej strony. Po utworzeniu pierwszego możesz dostosować go, aby pasował do każdej nowej pracy, o którą się ubiegasz.

Pierwszy akapit to wprowadzenie do tego, o co się ubiegasz i dlaczego się ubiegasz. Pamiętaj, aby podać nazwę stanowiska dokładnie tak, jak widnieje w ogłoszeniu o pracę, krótkie zdanie na temat odpowiedniego doświadczenia oraz nazwę firmy.

Następny lub dwa akapity to dobre miejsce, aby skoncentrować się na swoich uniwersalnych i odpowiednich umiejętnościach lub doświadczeniu w tej konkretnej pracy.

Na koniec zakończ mocnym stwierdzeniem, dlaczego jesteś podekscytowany tą pracą. Pamiętaj, aby podać nazwę firmy i informację, że oczekujesz na kontakt z nią.

Jeśli chcesz po prostu wstawić swoje informacje bez rozpoczynania od zera, ten szablon CV jest dla Ciebie.

Co zawrzeć w e-mailu z podziękowaniami

Podczas gdy jesteś w trakcie tworzenia swojego CV, strony z referencjami i listu motywacyjnego, poświęć trochę czasu na napisanie e-maila z podziękowaniami, abyś był gotowy do pracy, gdy nadejdzie czas. Po prostu podziękuj kierownikowi ds. rekrutacji za poświęcony czas.

Najlepszy czas na wysłanie listu jest w ciągu 1-3 godziny po rozmowie. Świadczy to o twoim entuzjazmie dla stanowiska i zwracaniu uwagi na szczegóły. Dzięki temu Twoja aplikacja będzie widoczna dla menedżera ds. rekrutacji, który może spieszyć się z obsadzeniem stanowiska.

Pakiet szablonów CV

Jak widać, jest tak wiele czynników, o których należy pamiętać, przygotowując lub aktualizując swoje CV do pracy z domu. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje kluczowe kwalifikacje i osiągnięcia są najważniejsze, a jednocześnie zoptymalizowane pod kątem oprogramowania ATS, istnieje prostszy sposób.

Rekommenderad:  Jak zwabić porzuconych klientów

Przedstawiamy najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących pracy zdalnej.

 • 2 Szablony CV z przykładami (dla doświadczonych i niedoświadczonych)
 • List motywacyjny (doświadczeni i niedoświadczeni)
 • List referencyjny
 • List z podziękowaniami (po rozmowie kwalifikacyjnej)

Każdy profesjonalnie zaprojektowany szablon został stworzony, aby pokazać Twoje umiejętności i doświadczenie w czystym i usprawnionym projekcie.

Końcowe przemyślenia

Nie potrzebujesz szablonu CV, aby rozpocząć lub zaktualizować swoje CV, stronę referencyjną, list motywacyjny lub list z podziękowaniami. Na pewno możesz to zrobić sam i uwzględnić każdy z wymienionych powyżej elementów. Jednak bardzo to ułatwia. Dzięki łatwym do naśladowania przykładom i wskazówkom będziesz dokładnie wiedzieć, co napisać, jednocześnie wyróżniając się kreatywnie i profesjonalnie, dzięki czemu znajdziesz pracę zdalną. Zatrzymaj przytłoczenie, oszczędź czas i Zacznij dziś.