Motorola opóźniła wprowadzenie Razra z powodu nadmiernego zużycia przez konsumentów

Kiedy pokazał światu nowy Razr, Motorola zaznaczyła pozycję na nowym rynku. Składane ekrany stają się coraz bardziej rzeczywistością, a Twój nowy smartfon może tutaj odgrywać bardzo ważną rolę.

Oczywiście są to wciąż bardzo drogie urządzenia, ale w tej dziedzinie otwierają nowe możliwości. Dowodem na to jest nowa pozycja Motoroli, która zdecydowała się odłożyć premiery Razra, aby móc wprowadzić go na rynek smartphones to zostanie zamówione.

Zapas konsumencki Motorola Razr

Motorola ma pod ręką historię sukcesu

Jednym z najbardziej interesujących czynników Motoroli Razr jest jej cena. Chociaż nie jest zmniejszona, jest znacznie niższa niż konkurencja. To sprawia, że ​​jest to bardzo interesująca propozycja dla tych, którzy chcą teraz przetestować składane parawany.

Okazało się to pozytywne, więc teraz firma musiała wstrzymać uruchomienie. Chcą ocenić, czego będą chcieli konsumenci, a co najważniejsze, przygotować zapasy na nadchodzące zamówienia.

Zapas konsumencki Motorola Razr

Razr dotrze później do konsumentów

Motorola Razr była gotowa do przedsprzedaży 25 grudnia. Następnie pierwsze jednostki trafiłyby na rynek tego dnia 9 Styczeń, otwierając sprzedaż i możliwe podbój rynku.

To się zmieniło i daty te zostały anulowane bez późniejszej prognozy. Marka powiedziała, że ​​potrwa to tylko kilka dni, ale są one potrzebne, aby lepiej zrozumieć potrzeby konsumentów.

Zapas konsumencki Motorola Razr

Marka chce mieć zapasy gotowe do zamówień

Istnieje duże zainteresowanie, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał nowy Razr. Oprócz powrotu do klasyki, z której wiele osób skorzystało, jest to również pierwszy najbardziej przystępny cenowo smartfon z ekranem składanym. Zostało to sprawdzone pod względem ceny, a zwłaszcza w najbardziej kompaktowej i najprostszej w użyciu formie.

Teraz pozostaje czekać na nową datę, kiedy Motorola wystawi Razor na sprzedaż. Marka powinna zwiększyć produkcję, a tym samym mieć zapasy niezbędne do zaspokojenia wszystkich zamówień, które pojawią się w tym czasie.