Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Możesz teraz korzystać z WhatsApp Web także w przeglądarkach Firefox i Opera

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Możesz teraz korzystać z WhatsApp Web także w przeglądarkach Firefox i Opera

Wcześniej, jeśli chciałeś używać WhatsApp na swoim komputerze, musiałeś korzystać z klientów zewnętrznych, takich jak AirDroid 3. Niedawno WhatsApp udostępnił także w Internecie bezpłatną aplikację do przesyłania wiadomości, ale początkowo była ona dostępna tylko w przeglądarkach Chrome. Teraz firma oficjalnie to zrobiła ogłoszony na jego Twitter konto, że rozszerza obsługę również przeglądarek Firefox i Opera.

Dzięki temu możesz teraz wysyłać i odbierać wiadomości WhatsApp bezpośrednio ze swojego komputera lub laptopa, korzystając z przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox lub Opera. Niestety wygląda na to, że użytkownicy Safari będą musieli poczekać jeszcze trochę. Proces rejestracji jest taki sam jak poprzednio, co oznacza, że ​​użytkownicy muszą zeskanować kod QR za pomocą aplikacji mobilnej, aby rozpocząć korzystanie z klienta internetowego.

W tej chwili użytkownicy iPhone’a nie mają możliwości zeskanowania kodu QR, ale to działa Windows Telefon, BlackBerry i Android. Ponadto przed wypróbowaniem nowego klienta internetowego musisz upewnić się, że zaktualizowałeś aplikację WhatsApp na swoim telefonie do najnowszej wersji. Po zeskanowaniu kodu QR w sekcji „WhatsApp Web” w ustawieniach w przeglądarce powinien pojawić się następujący ekran:

Następnie możesz włączyć powiadomienia na pulpicie, zmienić swój profil i robić prawie te same rzeczy, które robiłeś na urządzeniu mobilnym. Uważam, że interfejs sieciowy jest naprawdę przyjazny i użyteczny. I w moim przypadku bardzo pomocne, szczególnie w sytuacjach, gdy mój telefon ładuje się w drugim pokoju i nie słyszę dźwięków powiadomień.

Po włączeniu powiadomień na pulpicie powinny one wyglądać jak na obrazku powyżej. Otrzymasz także powiadomienie, gdy w wiadomości pojawi się zdjęcie. Klient sieciowy wygląda równie świetnie jak interfejs mobilny, dlatego z przyjemnością polecam go każdemu.

Table of Contents