Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Możesz teraz przesyłać strumieniowo film Netflix za darmo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Możesz teraz przesyłać strumieniowo film Netflix za darmo

Możesz teraz oglądać Do wszystkich chłopców, których kochałam na Netflix, nawet jeśli nie masz konta Netflix. Usługa przesyłania strumieniowego udostępnia film wszystkim, w tym osobom niebędącym subskrybentami, przed wydaniem kontynuacji. Ale będziesz musiał się pospieszyć.

Streamuj „Do wszystkich chłopców, których kochałam” za darmo

W 2018 roku Netflix wypuścił Do wszystkich chłopców, których kochałem. Romans nastolatków, w którym występują Lana Condor i Noah Centineo, oparty jest na książce o tym samym tytule. Film był hitem większości krytyków, a Netflix ogłosił wtedy, że produkuje dwie kontynuacje.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Pierwszy z tych dwóch sequeli, zatytułowany Do wszystkich chłopców: PS Wciąż cię kocham, jest już dostępny w serwisie Netflix. Aby uczcić tę okazję, Netflix udostępnił pierwszy film do obejrzenia dla wszystkich. Nawet osoby niebędące subskrybentami. Przynajmniej w USA i Kanadzie.

Do wszystkich chłopców, których kochałam, można oglądać za darmo od teraz do marca 92020. Wystarczy wejść na stronę filmu w serwisie Netflix i kliknąć Zagraj teraz. Jeśli tego nie widzisz, oznacza to, że albo jesteś za późno, albo odwiedzasz z nieobsługiwanego terytorium.

Netflix nie rozdaje tego filmu za darmo z dobroci serca. Zamiast tego jest to tylko sposób na przekonanie Cię do subskrypcji. A na wypadek, gdyby „Do wszystkich chłopców, których kochałem” nie było remisem, Netflix zmusza cię do obejrzenia zwiastuna, by zobaczyć więcej jego oryginalnej zawartości.

Netflix rozdaje treści za darmo

To nie pierwszy raz, kiedy Netflix stosuje strategię freemium. W 2019 roku Netflix zaoferował pierwszy odcinek sezonu The Crown 3 w UK. Oferuje również pojedyncze odcinki programów w Indiach i Ameryce Południowej, mając nadzieję na przekonanie ludzi do subskrypcji.

Rekommenderad:  4 Pomocne wskazówki dla początkujących niezależnych pisarzy

Jednak po raz pierwszy Netflix zastosował tę strategię w Ameryce Północnej, która historycznie jest jego największym rynkiem. I chociaż, jako nastoletni romans, Do wszystkich chłopców, których kochałem, nie spodoba się wszystkim, Netflix może z czasem oferować więcej darmowych treści.

Inne sposoby oglądania darmowych filmów online

Podczas gdy Netflix rozdaje darmowy film, jest to mile widziane, ale jego celem jest jedynie przekonanie ludzi do zapisania się na subskrypcję. Jeśli jednak nie możesz sobie pozwolić na opłacenie Netflix, oto najlepsze strony z darmowymi filmami i najlepsze darmowe aplikacje filmowe, które możesz zamiast tego sprawdzić.