Możesz teraz włączyć kartę Ukryte „Przedmioty” w Znajdź moją aplikację przed uruchomieniem AirTags

Możesz teraz włączyć kartę Ukryte „Przedmioty” w Znajdź moją aplikację przed uruchomieniem AirTags 1

AirTags pomoże użytkownikom śledzić ich rzeczy osobiste, takie jak portfel, klucze, plecaki itp. i powiadomić ich, jeśli są oddzielone od tych przedmiotów. To nie tylko zapobiegnie utracie lub zapomnieniu przez użytkownika swoich przedmiotów, ale także pomoże w odnalezieniu ich lokalizacji.

Jak każdy inny Apple Urządzenie, AirTags ma być zarządzane z Find My App, a teraz każdy może rzucić okiem na zakładkę Ukryte „Przedmioty”, gdzie można dodać AirTags lub znaleźć urządzenie, do którego jest podłączony.

Aby uzyskać dostęp do tej karty, przejdź do Safari i wpisz znajdźmy://przedmioty na pasku adresu, który przeniesie Cię do Znajdź moją aplikację na Twoim urządzeniu, jeśli działa ono na iOS 14.3 lub iPadOS 14.3 później. Możesz to również sprawdzić na komputerze Mac, wykonując te same czynności, pod warunkiem, że korzystasz z systemu macOS 11.1 lub później.

Według MacRumors, jeśli jesteś programistą, możesz włączyć tę ukrytą kartę, przechodząc do Ustawienia> Deweloper> Karta Wyświetl elementy.

Jak zauważył po raz pierwszy redaktor Appleosophy Pururaj Dutta w kwietniu 2020 r., Apple błędnie potwierdził swoje od dawna plotkowane AirTags w filmie pokazującym, jak usunąć iPhone’a.

Oto filmy koncepcyjne wykonane przez naszego projektanta Antona Bulzomi, które pokazują nam, jak może wyglądać wyskakujące okienko po podłączeniu AirTags do urządzenia,

Skorzystał również z okazji, aby renderować projekt AirTag, który wyciekł wcześniej. Możesz sprawdzić post na Appleosophy Instagram Konto.

AirTags mogą wykorzystywać technologię ultraszerokopasmową, aby poprawić dokładność lokalizacji, a także obsługiwać ładowanie bezprzewodowe Qi. Omówiliśmy wszystko na temat Apple AirTags w osobnym artykule, który możesz sprawdzić, klikając tutaj.

Nie ma ostatecznej daty premiery AirTagów, ale możemy ją zobaczyć w tym roku. Spekuluje się, że Apple może przeprowadzać wydarzenie online w marcu, ale nie wiadomo, czy zobaczymy AirTags.