Możesz więc czytać wiadomości WhatsApp i unikać podwójnego niebieskiego zaznaczenia

Nie ma wątpliwości co do przywództwa, które WhatsApp pełni jako aplikacja do przesyłania wiadomości, stając się główną alternatywą dla użytkowników domowych i korporacyjnych. Jednak nie zawsze znamy często używane aplikacje, a konkretnie WhatsApp ma prawdziwy klejnot, który usunie z ciebie wiele problemów. Czy kiedykolwiek chciałeś przeczytać czat bez pojawienia się online lub bez podwójnego niebieskiego zaznaczenia? Powinieneś wiedzieć, że można to osiągnąć i że nie wymaga to dodatkowych instalacji ani zbyt skomplikowanych procesów.

W tym sensie przedstawimy Ci kroki, które należy wykonać, jeśli chcesz aktywować możliwość łatwego czytania wiadomości w trybie incognito.

Czytaj czaty bez wiedzy

Możesz więc czytać wiadomości WhatsApp i unikać podwójnego niebieskiego zaznaczenia 1

Prywatność to problem, na który narzeka wiele osób ze względu na włączenie podwójnego niebieskiego czeku. Jednak chociaż istnieje możliwość uniknięcia tego poprzez wyłączenie potwierdzenia odczytu, możemy to również osiągnąć poprzez inną procedurę opartą na użyciu widgetu. W tej chwili wszyscy użytkownicy są z nimi zaznajomieni, są to małe fragmenty dowolnej aplikacji, które możemy zawiesić na ekranie głównym, aby łatwiej uzyskać dostęp do wyświetlanych informacji.

W tym sensie widżet, który WhatsApp da ci możliwość czytania czatów bez wchodzenia nawet w rozmowę.

Możesz więc czytać wiadomości WhatsApp i unikać podwójnego niebieskiego zaznaczenia 2

Aby włączyć widżet WhatsApp do ekranu głównego, wystarczy nacisnąć kilka sekund w pustym miejscu. Spowoduje to wyświetlenie niektórych opcji, w których znajdziesz „Widżet”, wybierz go, a następnie przejdziesz do galerii, w której zobaczysz wszystkie dostępne.

Możesz więc czytać wiadomości WhatsApp i unikać podwójnego niebieskiego zaznaczenia 3

Na końcu listy znajdziesz ją pod nazwą „WhatsApp 4×2”, Pozostaw wciśnięty i zlokalizuj go w strefie swoich preferencji. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie otrzymywane wiadomości z możliwością przeczytania ich wszystkich i uzupełnienia. Podczas robienia tego z widżetu podwójnie niebieski znacznik nie będzie oznaczony ani nie pojawi się w trybie online, dzięki czemu możesz czytać wiadomości bez wiedzy.