Możesz wreszcie dać Disneyowi + jako prezent (oto jak to zrobić)

Możesz wreszcie dać Disneyowi + jako prezent (oto jak to zrobić) 1

Rejestracja znajomego lub członka rodziny w Disney + może być trudna – niespodzianka byłaby zwykle zepsuta, gdy tylko zdecydujesz się wprowadzić adres e-mail odbiorcy. Aby rozwiązać ten problem, Disney niedawno uruchomił specjalną nową stronę, która sprawia, że ​​podarowanie roku Disney + jest szybkim i bezproblemowym doświadczeniem.

Daj Disney + tutaj

Łatwość dawania Disney + nie jest tym tylko zasiłek. Możesz nawet zaplanować datę dostawy upominku Disney +, który dotrze do skrzynki pocztowej użytkownika z wybraną przez Ciebie niestandardową wiadomością.

Korzystna jest również cena. Przy 69 USD rocznie twój miesięczny obowiązek przekłada się na $50,75 / m, skutecznie oszczędzając 18% w porównaniu do $6Subskrypcja .99 / mo. Kliknij ten link, aby wyświetlić stronę prezentów Disney +.

Jak dać Disney + jako prezent

Jeśli uznasz, że Disney + to dobry prezent dla ukochanej osoby (którą z pewnością może być), będziesz musiał wykonać te cztery proste kroki:

    Wpisz swoje dane na stronie obdarowywania. Wprowadź dane odbiorcy, wybierz datę dostawy i napisz swoją niestandardową wiadomość. Wprowadź dane płatności kartą kredytową. Potwierdź zamówienie i gotowe!

Poniżej znajdują się zrzuty ekranu wszystkich czterech stron, które musisz wypełnić. Jest to dość łatwe i według naszych szacunków zajmie Ci to mniej niż dwie minuty.

Daj Disney + tutaj

Nasza rekomendacja: Zaplanuj datę dostarczenia e-maila z prezentem za pomocą spersonalizowanej wiadomości na 25.12. Wesołych Świąt!

Przejdź do strony prezentów Disney +