MSQRD: App Facebook do celów selfie zostanie zamknięte

Tam 4 lata temu pojawiła się bardzo interesująca i zabawna aplikacja: MSQRD. Aplikacja miała kilka efektów, które można natychmiast zastosować w trybie selfie.

The Facebook kupiłem aplikację w 2016 r., ale teraz postanowiłem ją „zakończyć”.

MSQRD: App Facebook do celów selfie zostanie zamknięte 1

Aplikacja MSQRD pojawiła się w 2016 roku w czasie karnawału i szybko zyskała popularność. Powodem było to, że aplikacja oferuje kilka różnych i bardzo zabawnych masek, które zostały aktywowane natychmiast po rozpoznaniu twarzy, wkładając maskę do naszej twarzy.

W tym samym roku Facebook kupiłem aplikację, ale teraz wygląda na to, że będziemy musieli pożegnać się z tą funkcją rozrywkową.

Facebook zamknie aplikację MSQRD

Aplikacja, która zachwyciła wszystkich fanów zasobów do celów selfie, zostanie teraz zamknięta.

The Facebook postanowił „zamknąć” MSQRD z dniem 13 kwietnia 2020 r.

MSQRD: App Facebook do celów selfie zostanie zamknięte 2

Reklama została pozostawiona na oficjalnej stronie aplikacji, pod adresem Facebook:

Dziękujemy za korzystanie z aplikacji MSQRD!

13 kwietnia aplikacja MSQRD zniknie. Kiedy Masquerade dołączył do Facebook w 2016 r. zaczęła pojawiać się technologia filtrów fotograficznych. MSQRD odegrał kluczową rolę w tworzeniu wczesnego ulepszenia rzeczywistości rozszerzonej i dostarczaniu informacji potrzebnych do zbudowania platformy Facebook mam dzisiaj. Teraz skupiamy się na zapewnieniu jak najlepszych wrażeń AR dzięki Spark AR, platformie, która pozwala każdemu tworzyć własne efekty AR i dzielić się nimi z całą rodziną. Facebook. Nadal możesz znaleźć efekty RA bezpośrednio na Facebook, Instagram, Messenger i Portal. Ogromne podziękowania dla naszej społeczności za wsparcie.

Jednak funkcja rzeczywistości rozszerzonej została również włączona do aplikacji Facebook i Instagram i co pozostanie nawet po zamknięciu aplikacji.

Możliwe, że ta decyzja wynika z faktu, że prawie wszystkie aplikacje społecznościowe mają już filtry do celów zdjęć.

Ponadto kolejnym „symptomem”, który mógłby przewidzieć ten wynik, jest brak aktualizacji MSQRD od 2016 roku.


Przeczytaj także: