Multi Link, narzędzie online do tworzenia stron internetowych

W tej chwili nie ma wymówek, aby twój produkt lub przedsiębiorstwo nie było obecne w Internecie za pośrednictwem strony internetowej. Chociaż wszyscy koncentrujemy się na sieciach społecznościowych, strona internetowa jest równie ważna, jednak wielu przestaje działać z powodu komplikacji związanych z jej tworzeniem. Istnieje jednak obecnie wiele mechanizmów mających na celu tworzenie stron internetowych bez dużej wiedzy.

Ten, który zaprezentujemy poniżej, oprócz tego, że jest darmowy, jest jednym z najprostszych narzędzi do tworzenia stron internetowych, jego nazwa to: Multi Link.

Zbuduj sieć w kilka sekund

Multi Link, narzędzie online do tworzenia stron internetowych 1

Aby korzystać z Multi Link, wystarczy założyć konto w serwisie i mieć pod ręką wszystkie elementy, które planujesz wstawić na swoją stronę. Podczas gdy zdjęcia, bloki tekstowe, linki do sieci społecznościowych i inne elementy są zawsze dodawane do stron internetowych, Multi Link pozwala wstawiać je w bardzo prosty sposób i umieszcza je w idealnym miejscu. W tym sensie wystarczy wybrać typ elementu, który chcesz dodać, i przesłać dany materiał.

Multi Link, narzędzie online do tworzenia stron internetowych 2

Proces korzystania z narzędzia jest niezwykle prosty, a co najważniejsze, nie wymaga płatności. Chodzi o utworzenie konta, a od razu znajdziesz się w obszarze roboczym, aby rozpocząć tworzenie strony.

Multi Link, narzędzie online do tworzenia stron internetowych 3

W obszarze roboczym pojawi się przycisk „Dodaj nowy blok”, który po kliknięciu wyświetli wyskakujące okno ze wszystkimi obsługiwanymi elementami. W tym sensie możesz wybierać między: profilem, linkami, tekstem, sieciami społecznościowymi, galeriami, filmami, mapami, banerami, a nawet sekcją sklepu.

Multi Link, narzędzie online do tworzenia stron internetowych 4

Po kliknięciu dowolnego elementu zostanie wyświetlone okno z opcją załadowania odpowiedniego materiału. Powtórz procedurę ze wszystkim, co chcesz dodać, a na końcu będziesz mieć link, który możesz udostępnić, aby wejść na swoją stronę internetową. W ten sposób będziesz mieć stronę w ciągu kilku sekund i nic nie płacąc.

Aby wypróbować Multi link, kliknij ten link.