Musisz wypróbować aplikacje na zrootowane telefony z Androidem

Czy w końcu poddałeś się i zrootowałeś swój zaufany telefon z Androidem? Jest wiele powodów, aby to zrobić, czy to usunąć niektóre wstępnie zainstalowane oprogramowanie, dostosować dodatkowe ustawienia, czy po prostu mieć dostęp do większej mocy. Dużo tej mocy najlepiej jednak wykorzystać, znając aplikacje do pobrania. Szlifowanie pożądanej mocy i umiejętności jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, ponieważ rootowanie jest dość powszechne. W Internecie jest mnóstwo zasobów i może być trudno wybrać, na które z nich spojrzeć. Dajemy Ci dziś wypróbować aplikacje na zrootowane telefony z Androidem.

Greenify

Zrootowany AndroidJeśli masz problem z szybkim rozładowaniem się baterii, aplikacja Greenify może być dla Ciebie. Ta aplikacja różni się od innych tym, że umożliwia hibernację aplikacji, których obecnie nie używasz. Jeśli chodzi o nierootowany telefon, aplikacja może automatycznie hibernować aplikacje, których nie używasz, aby nie powodowały problemów z innymi aplikacjami. Może to nie tylko zatrzymać wyczerpanie baterii tak szybko, ale może także powstrzymać błędne aplikacje przed spowolnieniem urządzenia.

Tethering przez Wi-FiZrootowany Android
Jeśli masz dość przewoźników blokujących możliwość korzystania z punktu dostępowego lub naliczanych opłat za korzystanie z niego, tethering Wi-Fi może zmienić Twoje życie. Ta aplikacja pozwala ustawić bezprzewodowy punkt dostępu dla innych urządzeń. Tethering można wykonać przez Wi-Fi lub Bluetooth. Co więcej, aplikacja oferuje szyfrowanie i jest nawet darmowa. Ta aplikacja jest raczej łatwa w użyciu i może być zmieniaczem gier, jeśli masz problem z tym problemem. Co więcej, wygląda po prostu ładnie, w przeciwieństwie do wielu innych aplikacji, które mają te same możliwości.

Narzędzie do usuwania aplikacji systemowych

Zrootowany AndroidJedną z pierwszych rzeczy, które większość ludzi chce zrobić po zrootowaniu, jest pozbycie się niektórych aplikacji systemowych. Całe to bloatware można w pełni usunąć jednym dotknięciem przycisku w System App Remover. Możesz usunąć wiele aplikacji jednocześnie, przenieść je lub zorganizować. Przechodzi również do tworzenia kopii zapasowych aplikacji, które odinstalowałeś, a jeśli później zmienisz zdanie, możesz przywrócić je na urządzeniu. Ta aplikacja robi to, czego oczekujesz i robi jeszcze więcej po sprawdzeniu wszystkich dzwonków i gwizdków.

Adblock Plus

Zrootowany AndroidWszyscy nienawidzą reklam. Możesz dość łatwo ich uniknąć na laptopie lub komputerze stacjonarnym, ale jest to trochę trudniejsze na stołach i telefonach. Aplikacja root może pomóc. Prawdopodobnie znasz nazwę Adblock Plus i jest ona dostępna na potrzeby mobilne. Robi to typowo, co zapobiega ładowaniu reklam na stronach internetowych. Uniemożliwia to także wyświetlanie ich w różnych aplikacjach, co jest ogromnym plusem. I podobnie jak większość programów do blokowania reklam, nadal możesz umieszczać witryny i aplikacje na białej liście, aby reklamy mogły się wyświetlać, ale tylko tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Tytanowa kopia zapasowa

Zrootowany AndroidPrawdopodobnie można się domyślić, że Titanium Backup służy do tworzenia kopii zapasowych danych, aplikacji i ustawień w telefonie. Co jest fajnego, jeśli możesz zautomatyzować tworzenie kopii zapasowych i zapisać pliki kopii zapasowych na karcie SD, jeśli wolisz. Możesz także przenosić aplikacje, przeglądać ich dane, a nawet wyświetlać informacje o rynku dotyczące aplikacji, aby uzyskać więcej informacji. Po uaktualnieniu do wersji Pro zyskujesz o wiele więcej opcji dotyczących kopii zapasowych i harmonogramów. Dostępna jest również opcja synchronizacji z usługami w chmurze, takimi jak Dropbox.

Tuner systemowy 3C

capture73C to świetna aplikacja dla każdego, kto chce poprawić swoje ustawienia wydajności, analizować, co dzieje się na twoim urządzeniu, i wiele więcej. W tej aplikacji dostępnych jest wiele różnych ustawień, niektóre Pro i niektóre bezpłatne. Możesz zabijać procesy i aplikacje powodujące problemy, tworzyć kopie zapasowe i przywracać aplikacje wraz z ich ustawieniami, zmieniać konfigurację pamięci podręcznej i pamięci oraz dostosowywać różne ustawienia procesora. Szczerze mówiąc, ta aplikacja jest w stanie wiele, ale upewnij się, że wykonałeś jakieś badania, zanim naciśniesz jakieś główne przyciski, o których niewiele wiesz.

Eksplorator plików ES

capture8Jeśli jesteś guru organizacyjnym, potrzebujesz Eksploratora plików ES. Ta aplikacja umożliwia przeglądanie wszystkich danych na urządzeniu. Możesz je edytować, przenosić, przeglądać i przeszukiwać ich zawartość. Możesz także wykonywać inne zadania na wysokim poziomie, takie jak kompresowanie, szyfrowanie i kategoryzowanie. Ta aplikacja może być również używana jako pamięć w chmurze, dzięki czemu możesz udostępniać pliki znajomym lub rodzinie. Co więcej, ta bezpłatna aplikacja zapewnia również zdalny dostęp, a nawet zarządzanie zadaniami. Zaufaj mi w tym, spróbuj ES. Nie będziesz żałować.

Synchronizacja danych

capture8Niepokojące jest to, że grasz w grę lub używasz aplikacji na dwóch urządzeniach, a dane nie synchronizują się między nimi. Przykładem może być gra, w którą gram, Neko Atsume. Zwykle gram na telefonie, ale jeśli chcę grać na tablecie, danych tam nie ma. Z Datasync, prawda? Możesz przesyłać dane z innymi urządzeniami, które również używają Androida. Możesz także zsynchronizować się z chmurą. Jeśli popełnisz błąd w wersji Pro, możesz także synchronizować z NFC lub Bluetooth i skonfigurować automatyczną synchronizację. To obowiązkowa pozycja dla każdego gracza.

DiskDigger

capture9Przypadkowe usunięcie ważnego pliku lub zdjęcia może być nie do zniesienia. DiskDigger sprawia, że ​​to doświadczenie jest mniej prawdopodobne, z czego wszyscy możemy się cieszyć. DiskDigger może odzyskać pliki, które w przeciwnym razie mogłyby zostać utracone, dzięki czemu zły dzień jest o wiele bardziej znośny. Może odzyskać i przywrócić pliki i zdjęcia. Jeśli wolisz, możesz nawet przywrócić informacje na e-mail przez samą aplikację. Dość sprytny i na pewno pomoże w tych dniach, gdy grzebiesz i usuwasz coś, czego nie powinieneś mieć.

Masz to. Dziewięć musi wypróbować aplikacje na zrootowane telefony z Androidem. To powinien być świetny początek arsenału po przejściu na zrootowaną opcję. Jest ich o wiele więcej, ale te powinny Cię zachęcić. Ciesz się dodatkową personalizacją i poczuciem mocy nad faktycznym kontrolowaniem własnych urządzeń!