MyGroser Online Grocery Service wchodzi na rynek: już dostępny w Dolinie Klang

Dla niektórych konsumentów zakupy spożywcze to męczące zadanie, które pochłania zbyt dużo energii, szczególnie gdy są w stanie to zrobić tylko w weekend, w czasie, gdy sklepy spożywcze są zazwyczaj pełne ludzi. W związku z tym istnieje realne zapotrzebowanie na internetową usługę spożywczą, a wśród najnowszych firm, które właśnie weszły na rynek w Malezji, jest lokalny zestaw o nazwie MyGroser.

Dostępny w większości obszarów Doliny Klang, w tym Kuala Lumpur, Petaling Jaya, Subang Jaya, Shah Alam i Klang, MyGroser po raz pierwszy otworzył swoje podwoje w zeszłym miesiącu. Firma stwierdziła, że ​​obecnie ma więcej niż 9, 000 pozycji w katalogu, w tym świeże mięso, owoce morza, owoce i warzywa.

MyGroser oferuje również suchą karmę, niezbędne przybory kuchenne i przybory toaletowe, a także karmę dla zwierząt domowych, artykuły do ​​pielęgnacji zwierząt domowych i wiele innych. Jeśli chodzi o dostawę, klienci mogą mieć codzienne zakupy spożywcze w zasięgu ręki 9: 00 rano do 9: 00 PM.

W tej chwili MyGroser rezygnuje z opłat za dostawę w przypadku zamówień, które kosztują więcej niż 250 RM. Klienci, którzy dokonali zakupu w MyGroser, są również uprawnieni do punktów premiowych, które można wykorzystać na rabat lub bezpłatną dostawę przy następnym zakupie.

MyGroser Online Grocery Service wchodzi na rynek: już dostępny w Dolinie Klang 1

Aby uzyskać więcej informacji na temat internetowego sklepu spożywczego MyGroser lub sprawdzić jego katalog, przejdź do jego oficjalna strona tutaj. Alternatywnie, MyGroser jest również dostępny przez jego Android i iOS mobile app.