Na Apple Watch Case pomoże Ci uniknąć tych szalonych kosztów naprawy

Na Apple Watch Case pomoże Ci uniknąć tych szalonych kosztów naprawy 1

Według Adobe Analytics tegoroczny, oczekiwany weekend zakupów okazał się jednym z największych w historii, a jego sprzedaż wyniosła ponad 84 miliardy dolarów. Z ogromnymi zniżkami na AppleTo niezwykle popularny smartwatch, nie ma wątpliwości, że sprzedano setki tysięcy. A jeśli to czytasz, prawdopodobnie wybrałeś jeden dla siebie. Ale ty również muszę rozważyć podjęcie sprawy. Dlatego.

Czy jesteś nowy w Apple Watch lub posiadasz jeden od lat, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z tego, że będzie się walił. Dużo. A jeśli jesteś podobny do mnie, będziesz chciał zachować swój Apple Watch wyglądający świeżo, bez zarysowań i bez zepsutego ekranu.

Ochrona twojego Apple Watch zwiększy wartość odsprzedaży, a także zminimalizuje ryzyko konieczności kosztownej naprawy.

Ile kosztuje Apple Watch Koszty naprawy?

Jeśli ty nie kup AppleCare + i musisz wymienić zepsuty ekran, Apple naliczy wysoką opłatę za usługę pogwarancyjną w wysokości przynajmniej 199 USD po raz pierwszy Apple Watch Sport. To wzrasta do 800 USD dla Apple Watch Edition Ceramic (2019).

Jednak większość konsumentów będzie musiała o tym wiedzieć Apple opłaty 299 USD naprawić ekran Apple Watch Seria 5 lub Seria 4 w aluminium, a to wzrasta do 349 USD jeśli wybrałeś model komórkowy. Patrz poniżej.

Przy ważeniu wszystkich tych okoliczności koszt Apple Watch obudowa jest niezwykle małą inwestycją. Oto kilka przypadków, które Apple Watch właściciele powinni rozważyć. Note że możemy otrzymać prowizję od produktów zakupionych za pomocą naszych linków.

Apple Watch Sprawy do rozważenia

Najnowsze Otterbox Apple Watch futerały są dostępne w czterech unikatowych kolorach, w tym Pacific Gloom Grey, Black, Beet Juice Pink i Sand Stone Beige. Te przypadki będą działać ze wszystkimi Apple Watch zespoły, które już posiadasz, jednocześnie chroniąc je przed trzaskami, uderzeniami, zarysowaniami itp. Otterbox jest dobrze znany w branży z niezwykle trudnych przypadków. Co więcej, ten styl zderzaka na świeżym powietrzu nie spowoduje, że Twój Apple WatchWyświetlacz staje się mglisty. Zdobądź to tutaj.

Te modalne Apple Watch skrzynki mają mnóstwo pozytywnych recenzji online. Są nieco bardziej eleganckie niż skrzynki oferowane przez Otterbox; jednak z tego powodu mogą nie zapewniać tak dużej ochrony. W swoich przeglądach internetowych odnotowano również, że przypadki te mogą łatwo się nosić. Najważniejsza zaleta Modala Apple Watch walizka 2-pack jest niezwykle przystępną ceną, która może być Twoim największym czynnikiem decydującym o zakupie. Uzyskać 2-pakuj tutaj.

Spigen jest również dobrze znany w branży technologicznej ze swoich wyjątkowych przypadków i najnowszych przypadków Apple Watch nie różnią się. To niezwykle wytrzymałe Apple Watch etui ma niepowtarzalny męski wygląd, który przypomina nam Casio G-Shock. Nic dziwnego, że ta obudowa ma warstwę odporną na wstrząsy dla dodatkowej ochrony, akcenty z włókna węglowego dla sportowego wyglądu i regulowany pasek na nadgarstek. Zdobądź to tutaj.

Sprawdź inne unikalne Apple Watch akcesoria w naszym sklepie internetowym.