Nadchodzi WALTR PRO: omiń problemy z formatem plików i przenieś dowolny plik na iPhone’a lub iPada

Nadchodzi WALTR PRO: omiń problemy z formatem plików i przenieś dowolny plik na iPhone'a lub iPada 1

WALTR, niesamowita aplikacja na komputery Mac do konwertowania i przesyłania filmów, muzyki, dzwonków i innych typów multimediów na urządzenia z systemem iOS, stała się jeszcze bardziej niesamowita dzięki wydaniu WALTR PRO.

Według dyrektora generalnego Softorino Josha Browna:

Przez ostatnie cztery lata zbieraliśmy Wasze opinie i wyciągaliśmy wnioski z doświadczeń naszych klientów. Nie chcieliśmy robić „tylko” stopniowej poprawy. Chcieliśmy rzucić sobie wyzwanie i całkowicie przedefiniować nasze podejście do produktu. I tak narodziło się podejście – PRO. Nasz najlepszy produkt.

WALTR PRO oferuje kilka nowych funkcji profesjonalnej klasy, a także takie korzyści, jak samodzielny konwerter mediów, piękny design, znacznie większą kontrolę niż wcześniej i wiele więcej. Podobnie jak jego poprzednik, WALTR PRO to prosta aplikacja, która umożliwia przeciąganie i upuszczanie wielu plików multimedialnych do swojego okna. Elementy zostaną automatycznie przekonwertowane na formaty przyjazne dla systemu iOS i przeniesione do odpowiedniej aplikacji na podłączonym iPhonie lub iPadzie.

Nadchodzi WALTR PRO: omiń problemy z formatem plików i przenieś dowolny plik na iPhone'a lub iPada 2

Oprócz automatycznego skanowania i uzupełniania brakujących metadanych, tak jak poprzednio, WALTR PRO zapewnia pełną kontrolę nad wyglądem multimediów, umożliwiając ręczną edycję okładki i metadanych. I chociaż oryginalny WALTR był ograniczony do rodzimych Apple aplikacje, jego odpowiednik w wersji Pro umożliwia wysyłanie praktycznie dowolnego pliku na urządzenie z systemem iOS, takiego jak komiksy, dokumenty Microsoft Office, filmy VLC, Kindle książki i tak dalej.

Tak, możesz ręcznie wybrać aplikację docelową do transferu.

Nadchodzi WALTR PRO: omiń problemy z formatem plików i przenieś dowolny plik na iPhone'a lub iPada 3

I to:

Siri na HomePod jest świetny, ale zdarzają się sytuacje, w których Siri nie może uzyskać dostępu do naszej kolekcji muzyki o wysokiej wierności ani jej odtworzyć. Używając WALTR PRO, możesz dodawać pliki do Apple Muzyka. Po włączeniu iCloud Twoja muzyka zostanie zarchiwizowana i będzie gotowa do odtwarzania z HomePod. A dla audiofilów z kolekcjami muzycznymi FLAC, WALTR PRO może bezpiecznie przekonwertować twoje pliki na Apple Muzyka (bez utraty jakości). Będziesz mógł przesyłać strumieniowo FLAC z dowolnego urządzenia, w tym z nowego HomePod mini.

Aplikacja zawiera wiele innych funkcji, które są poza zakresem tego artykułu, więc wymienię je tylko tutaj: dzwonki bez przycinania, audiobooki, inteligentne wykrywanie kodowania, dźwięk w wysokiej rozdzielczości, wideo 4K, wykrywanie treści wideo, wymuszone napisy, motyw Jasny/Ciemny i nie tylko.

→ Jak dodać muzykę do iPhone’a bez iTunes za pomocą WALTR

Dla tych, którzy się zastanawiają, nazwa aplikacji jest inspirowana Walterem Whitem z legendarnego serialu kryminalnego „Breaking Bad”. Dostępne dla macOS i Windows, WALTR PRO jest kompatybilny z Apple Muzyka, obsługuje wszystkie najnowsze modele iPhone’a 12, a także iOS 14 i Big Sur.

Więcej informacji na temat WALTR PRO można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.