Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najbardziej dochodowe uprawy w małych gospodarstwach rolnych w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najbardziej dochodowe uprawy w małych gospodarstwach rolnych w 2023 r

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Małe gospodarstwo może przynosić dochody różnymi kanałami, od hodowli po programy edukacyjne. Jednak uprawa i sprzedaż zbóż są na ogół na szczycie listy. Jeśli szukasz najlepszych upraw dochodowych, które można dodać do swojej działalności rolniczej, oto kilka dochodowych upraw do rozważenia.Rolnictwo na małą skalę w 2023 r

Drobni rolnicy będą musieli stawić czoła wielu wyzwaniom w 2023 r., od trudnych warunków pogodowych po konsumentów, którzy są coraz bardziej zaniepokojeni rosnącymi cenami żywności. Wraz ze wzrostem liczby ludności na świecie istnieje stały popyt na wysokiej jakości uprawy dochodowe. A rolnicy mogą dostarczać te produkty konsumentom różnymi kanałami, od targowisk po hurtownie i restauracje.

Najbardziej dochodowe uprawy gotówkowe dla małych gospodarstw

Niezależnie od tego, czy szukasz lukratywnej uprawy pieniężnej, aby dodać ją do istniejącej działalności rolniczej, czy też próbujesz zbudować firmę rolniczą od podstaw, oto kilka dochodowych roślin do rozważenia.

1. Jagody goji

Rośliny jagód Goji są łatwe w uprawie, a każda z nich może osiągnąć wysokość do 13 stóp, pozostawiając wiele jagód do zebrania. Jeśli jesteś zainteresowany sadzeniem krzewów goji, można je łatwo sprzedać sklepom spożywczym, restauracjom i markom spożywczym do użytku w wysokiej klasy przekąski i naczynia. Możesz również łatwo uzyskać rośliny i nasiona jagód goji w wielu różnych punktach sprzedaży, zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

2. Boczniaki

Grzyby dla smakoszy jak boczniaki, są często używane w drogich potrawach. Ale też rosną szybko i są dość tanie w produkcji.

3. Mikrogreeny

Mikrogreeny, takie jak rukola i inne zielone warzywa liściaste, nie wymagają dużo miejsca do wzrostu i są dość łatwe do utrzymania przy życiu w różnych klimatach. A ze względu na ich popularność możesz teraz dostać nasiona mikrogreenów w sklepach internetowych i stacjonarnych.

Rekommenderad:  Napraw błąd krytyczny ryzyka deszczu w numerze akcji 1

4. migdały

Migdały są popularne we wszystkim, od mieszanka szlaków do zamienników mleka. Po założeniu drzew migdałowych są one dość odporne i mogą dawać wysokie plony w odpowiednim klimacie. Jednak ich rozpoczęcie może zająć trochę czasu. Więc spójrz na to bardziej jako na długoterminową inwestycję.

5. Kokosy

Orzechy kokosowe należą do najbardziej dochodowych upraw z rodziny roślin tropikalnych. Ci, którzy mieszkają w ciepłym klimacie, mogą założyć te rośliny bez wielu zasobów, a następnie wyhodować z nich duże drzewa, które dają wiele kokosów.

6. Żeń-szeń

Uprawa żeń-szenia z nasionko Lub korzenie może być opłacalny, ponieważ jest stosowany w różnych produktach leczniczych i suplementach. Dojrzewanie tej rośliny na tyle, by sprzedać korzenie, może zająć lata, ale w międzyczasie możesz sprzedawać sadzonki.

7. Pomidory koktajlowe

Pomidory czereśniowe to najmniejsze pomidory z rodziny pomidorów, co oznacza, że ​​rosną szybko i łatwo. Rośliny pomidorów łatwo pojawiają się z roku na rok i są używane w różnych potrawach.

8. Czosnek

Czosnek to mała roślina, która nie wymaga dużo miejsca ani zasobów. Jest również używany w tonach potraw, a czosnek dla smakoszy może wymagać wysokiej ceny.

9. Szafran

Szafran to jeden z najdroższych kulinarnych produktów ziołowych na rynku. Aby wyhodować te rośliny, potrzeba trochę pieniędzy na start. Ale ostatecznie powstałe zakłady mogą co roku przynosić wysokie zyski.

10. Bazylia

Bazylia to kolejne zioło, które jest widoczne w wielu potrawach. Jest mały i łatwy do rozpoczęcia. Nie potrzebujesz nawet dużego ogrodu na zewnątrz, aby zacząć.

Więcej najbardziej dochodowych opcji upraw

Oprócz tych wymienionych powyżej, oto niektóre z najbardziej lukratywnych upraw, których być może jeszcze nie brałeś pod uwagę.

11. Rośliny Bonsai

Rośliny Bonsai są na ogół uprawiane w pomieszczeniach. I każdy może rozkazać przyzwoitą cenę. Na ogół są sprzedawane jako małe rośliny doniczkowe. Możesz więc oferować je w sklepach detalicznych, a nawet online.

Rekommenderad:  HP ENVY 32-A0006NS, AIO z ekranem 4K dla najbardziej wymagających

12. Lawenda

Rośliny lawendy są dość odporne. I mogą być sprzedawane w pęczkach konsumentom, a nawet hurtowo firmom, które używają olejku do perfum lub produktów pokrewnych.

13. Bambus

Biznes bambusowy może się rozwijać dzięki zdolności tych roślin do szybkiego wzrostu i osiągania przyzwoitej ceny. Ta roślina jest sprzedawana głównie jako roślina doniczkowa lub element krajobrazu.

14. Konopie

Konopie są wykorzystywane w ogromnej gamie produktów, od suplementów po tkaniny. A rośliny są dość odporne i niedrogie w uprawie.

15. Jałowiec

Jałowiec jest popularny w zastosowaniach związanych z kształtowaniem krajobrazu. A olej można nawet stosować w różnych produktach, aby dodać zapachu i smaku.

16. Hosty

Hosty należą do najtwardszych roślin krajobrazowych i cieszą się dużym zainteresowaniem w całym kraju. Możesz nawet przesadzić je z sadzonek istniejących.

17. Sosny

Sosny mogą rosnąć w różnych środowiskach, nawet podczas mroźnych zim. Następnie możesz je sprzedać chętnym nabywcom w okresie świątecznym.

18. Dynie

Dynie są szczególnie popularną uprawą jesienią. Możesz więc łatwo dodać je do istniejącej operacji, aby przyciągnąć więcej odwiedzających w tym cyklu wzrostu. Wielu hodowców oferuje je jako opcję U-pick dla konsumentów. Ale możesz także zbierać własne i sprzedawać je sklepom spożywczym lub producentom żywności.

19. Sorgo

Sorgo jest podobne do pszenicy, ale jest zawarte w wielu produktach i może być uprawiane na mniejszej powierzchni. Ten składnik jest często dodawany do napojów i syropów. Możesz więc nawet tworzyć hurtowe relacje z tymi dostawcami, aby przynosić stałe przychody swojej firmie.

20. Słonecznik

Kwiaty ogólnie mogą być dochodowymi uprawami dla hodowców, którzy współpracują ze szkółkami lub kwiaciarniami. Słoneczniki i niektóre mogą być dość odporne i osiągać znaczną cenę. Podczas uprawy kwiatów możesz potrzebować znacznej przestrzeni, ale ogólnie są one dość łatwe w pielęgnacji.

Rekommenderad:  Ponad 30 otwierających oczy statystyk marketingu afiliacyjnego z faktami & Trendy

Jakie są najbardziej dochodowe rośliny do uprawy i sprzedaży?

Istnieje wiele opcji dostępnych dla osób zainteresowanych uprawą roślin i ich sprzedażą. Jeśli szukasz jednej nowej uprawy przy minimalnej inwestycji, która może przynieść znaczne zyski, rozważ grzyby dla smakoszy, takie jak boczniaki lub grzyby shiitake.

Czy małe gospodarstwo może stać się odnoszącym sukcesy biznesem?

Tak, małe gospodarstwo może stać się odnoszącym sukcesy biznesem. Jednak zwykle potrzebujesz przynajmniej jednej wartościowej uprawy, takiej jak grzyby, żeń-szeń, kwiaty lub zioła. Wiele różnorodnych przedsiębiorstw prowadzi gospodarstwa z różnymi innymi uprawami, aby przynosić dodatkowe dochody przez cały rok.

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.