Najbardziej popularne Instagram Wpływowi

Instagram jest jak każda inna platforma mediów społecznościowych. To miejsce, w którym ludzie mogą się połączyć, ale to także niesamowity pojazd reklamowy dla marek i firm. Chociaż nie wszyscy są podekscytowani pomysłem lokowania produktu, Instagram ma przewagę w tym dziale Facebook.

Instagram nie zalewa użytkowników ukierunkowanymi reklamami. Zamiast tego marki, które się reklamują Instagram mają tendencję do zwiększania świadomości marki, opierając się na influencerach i celebrytach. To znacznie bardziej przejrzysta i mniej inwazyjna forma reklamy.

Wpływowi kontra gwiazdy

Rozróżnienie tych dwóch terminów może być trudne. Dlaczego? Ponieważ gwiazdy, takie jak znani artyści, sportowcy i aktorzy, są również w pewnym stopniu wpływowe.

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 1

Co to jest osoba wpływowa? Wpływowy to ktoś, kto ma ogromną rzeszę fanów, ktoś, kto może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i udzielić porady na temat tego, jakich produktów lub usług użyć i jakich wyborów dotyczących stylu życia. Oczywiście, jeśli obserwujący ufają osobie oferującej poradę, można użyć terminu influencer.

Mając to na uwadze, nie wszystkie gwiazdy są wpływowe – i vice versa. Istnieje wiele popularnych wpływowych osób, które obserwują tylko kilkaset tysięcy użytkowników, a może nawet niskie miliony.

Który z nich jest bardziej niezawodny, jest dyskusyjny. Podczas gdy celebrytki z listy A mogą z pewnością dotrzeć do większej grupy demograficznej, codzienne osoby wpływowe są uważane za bardziej godne zaufania. Jedną rzeczą jest uzyskanie porady na temat produktów fitness i produktów kosmetycznych przez kogoś, kto jest uważany za eksperta w tej niszy, w przeciwieństwie do uzyskania tej samej porady od kogoś, kogo znasz, że zarabia najwyższą cenę za prezentowanie produktów i usług.

Gwiazdy są często wyjątkowymi ambasadorami marki, a osoby wpływowe, jako zwykli ludzie, często promują więcej niż jedną markę, dlatego często są postrzegani jako bardziej godni zaufania i kompetentni. Jeśli chcesz przeczytać więcej o najpopularniejszych gwiazdach na Instagram, sprawdź nasz artykuł o wpływowych gwiazdach.

Popularne osoby wpływające na celebrytów

Oto lista najpopularniejszych wpływowych osób Instagram który zasłynął głównie dzięki swojej wiedzy.

Jay Alvarrez

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 2

Jeśli chodzi o niszę przygodową, pochodzący z Hawajów Jay Alvarrez jest jednym z najpopularniejszych autorów. Jego Instagram posty prawie zawsze zawierają odważne działania w egzotycznych miejscach. Ponieważ jest również modelem, Jay czasami promuje marki, dla których pracował w modelowaniu, takie jak Calvin Klein, Express, Bonds Swimwear i inne.

Alexa Chung

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 3

Alexa Chung skończyła 3.4 milion obserwujących. Założyła własną linię ubrań i konsekwentnie publikuje profesjonalne zdjęcia i osobiste zdjęcia do niszy mody i stylu. To dzięki jej nieustającej obecności w Internecie i dokonywaniu wyborów na miejscu zyskała status wpływowej osoby i zyskała miliony obserwujących.

Brad Lau

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 4

Brad Lau, znany również jako LadyIronChef, jest jedną z najbardziej wpływowych osobistości internetowych w branży spożywczej. Jest singapurskim pisarzem żywności, osobowością online i założycielem ladyironchef.com, jednej z najpopularniejszych stron o jedzeniu i podróżach. Jeśli interesujesz się zdrowym odżywianiem, przepisami, niezbędnymi akcesoriami kuchennymi i przewodnikami, jak znaleźć najgorętsze miejsca do jedzenia, Brad Lau jest jednym z najlepszych wpływowych w tym miłym.

Murad Osmann

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 5

Podczas gdy wielu zna go ze swoich zdjęć w stylu „Follow Me”, inni uznają go za wiodącego autorytetu w niszy fotograficznej. Wybrane przez niego malownicze lokalizacje i fachowo zredagowane fotografie wykazują poziom jakości, o którym wielu może tylko pomarzyć. Jest także jednym z niewielu rosyjskich twórców fotografii, którzy mogą dotrzeć do światowej publiczności.

Massy Arias

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 6

Normą stało się postrzeganie kobiecych wzorów do naśladowania w branży fitness. Massy Arias to idealny przykład matek, które to robią. Jej Instagram podążanie jest z grubsza 2.6 milion obserwujących. Większość jej postów zawiera zwyczaje szkoleniowe, czas dla rodziny, a także dobrze umieszczone reklamy suplementów. Massy jest również znanym trenerem zdrowia, co jest jednym z powodów, dla których ludzie słuchają tego, co ma do powiedzenia.

Chiara Ferragni

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 7

Ten włoski wpływacz do mody miał skromny początek jako bloger. Używa Ferragni Instagram jako platforma do publikowania zdjęć linii odzieżowych i zaufanych marek. Oferuje również wiele wskazówek, jak świetnie wyglądać, jak projektować i jak robić to w branży modowej.

Huda Kattan

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 8

Huda Kattan sprawiła, że ​​wielu blogerów i ekspertów od urody zazdrościło jej popularności. Początkowo Kattan zaczął od samouczków do makijażu i filmów z recenzjami produktów. Od tego czasu zgromadziła wielu z nich 1.3 milion obserwujących dalej Instagram. Jej popularność pomogła jej stworzyć imperium kosmetyczne i firmę, którą oszacowano na ponad $1 miliard.

Najbardziej popularne Instagram Wpływowi 9

Specjalne wyróżnienie

Chociaż istnieje mnóstwo smakoszy i guru żywności Instagram, a także mnóstwo Szefowie kuchni Michelin, prawdopodobnie nie ma tak silnego wpływu jak Jamie Oliver. Chociaż po raz pierwszy odniósł sukces w świecie kulinarnym, a potem stał się celebrytą i wpływowym, nie można zaprzeczyć, że jego wyluzowana postawa, zabawna osobowość i talent do prostych, zdrowych przepisów sprawiają, że jest jednym z najpopularniejszych celebrytów / wpływowych na Instagram.

Wielkie marki nie dadzą rady bez nich

Wpływowi stali się potężnym narzędziem reklamowym dla marek w niemal każdej niszy. Często są ekspertami w swoich dziedzinach i dlatego ludzie im ufają. Daj nam znać, jeśli w ogóle Instagram influencer zawsze kierował cię w stronę produktu, usługi lub zmiany stylu życia, która naprawdę pomogła Ci zmienić wszystko na lepsze.