Najlepiej YouTube Nazwy użytkowników i nazwy Pomysły

Co jest w imieniu? Ta odpowiedź uległa znacznej zmianie od czasu rozpowszechnienia aplikacji i platform mediów społecznościowych oraz podobnych witryn YouTube, nazwa jest teraz wszystko. To sposób, w jaki się promujesz, i mapa, którą ludzie podążają za twoimi treściami i playlistami. Właśnie dlatego Appamatix jest tutaj z listą porad dotyczących nazwy użytkownika i linkami do generatorów nazw online, abyś mógł wymyślać świetne pomysły i formułować najlepszą nazwę dla swojej obecności online. Jeśli w ogóle spędzasz czas YouTube- lub jeśli poważnie myślisz o awansie – to trafiłeś we właściwe miejsce!

Ludzie nie zawsze oglądali YouTube jako platforma mediów społecznościowych i pod wieloma względami wciąż udaje jej się uciec nawet od tej szerokiej definicji. Jest to miejsce, w którym można przesyłać, udostępniać i wyświetlać treści innych osób, ale także miejsce, w którym można wchodzić i wchodzić w interakcje z dowolnym elementem naszego szerokiego świata, który lubisz. Od oglądania filmów o kotach, przez śledzenie najnowszych wydarzeń sportowych, po słuchanie niezależnych recenzji naszych ulubionych filmów, YouTube można teraz prawie zagwarantować, że to zapewni. To jest dużo treści, gdy się nad tym zastanowić, a niewiele z nich to tematy, których nie ma bogactwa YouTube dedykowane im filmy.

Jest to, bardziej niż jakikolwiek inny powód, dlaczego YouTube można uznać za platformę mediów społecznościowych. To nie jest właśnie miejsce, które odwiedzasz, aby oglądać filmy i słuchać muzyki. To miejsce, w którym wchodzisz w interakcję ze światem, komunikujesz się z ludźmi i oglądasz doświadczenia, które zdecydowanie nie są twoje. Lub, jeśli jesteś jednym z tych, którzy regularnie przesyłają treści, to jest to miejsce dostarczyć Twoje doświadczenia dla szerszego grona odbiorców.

mr t name

Oczywiście wszystko to jest również solidnym złotym uzasadnieniem dla stworzenia nazwy użytkownika, która najlepiej Cię reprezentuje. Czy ty widziany jak aktywne są komentarze popularnych YouTube filmy są? To jest Twoje imię, które pojawi się obok każdego z Twoich postów, i to Twoje nazwisko ujawnione jako autor każdego przesłanego filmu.

Nazwy użytkowników były proste YouTube, ale odkąd usługa została przejęta przez Google, łódź została nieco wstrząśnięta. Nie martw się – nadal bardzo możliwe jest dostosowanie i ukształtowanie swojego profilu w coś, co idealnie oddaje osobowość, którą starasz się przekazać; musisz się tym zająć tylko trochę inaczej niż w przypadku innych serwisów społecznościowych.

Wejdźmy!

YouTube: Nazwy użytkownika i kanały?

Istnieją dwa technicznie nazwy, z którymi musisz się martwić podczas korzystania YouTube, chociaż jeden z nich nie dotyczy wszystkich. Twoje imię pojawi się obok wszystkich twoich komentarzy i treści, ale Nazwa kanału można wybrać, gdy chcesz uporządkować treści w określony sposób.

Zgadza się. Podczas regularnego przesyłania i udostępniania treści możesz to robić na różnych kanałach, które są zorganizowane i tematycznie w dowolny sposób. Ten poziom dostosowania jest jednym z głównych powodów tego YouTube to świetne miejsce do przechowywania filmów, jednak, będziemy nadal koncentrować się na nazwy użytkowników. Wynika to z faktu, że niektórzy użytkownicy często są zdezorientowani nazwami wyświetlanymi na YouTube, a witryna nie ma wyraźnych wskazówek dotyczących dostosowania tych funkcji.

Najlepiej YouTube Nazwy użytkowników i nazwy Pomysły 1

Odkąd YouTube zostało nabyte przez Google kilka lat temu, konta Google i YouTubee zostały połączone. Oznacza to, że nazwa wyświetlana na twoim YouTube konto będzie takie samo jak na koncie Google. Pod każdym względem są one takie same.

Ponadto możemy teraz wyjaśnić, że istnieje nie sposób ich rozdzielić. To jest rzeczywistość YouTube teraz jest filią Google i chociaż dla niektórych użytkowników może to być uciążliwe, to jest coś, z czym musimy sobie poradzić.

W trosce o zwięzłość przedstawię twoje opcje jasno tutaj:

 • Możesz zawiązać YouTube konto do podstawowego konta Google (jeśli je masz)
 • Możesz utworzyć nowe konto Google dla określonego YouTube profil

Każda z tych opcji ma kilka konsekwencji. Jeśli zawiążesz YouTube konto na podstawowe konto Google (to, które prawdopodobnie wyświetla twoje imię), wtedy nie będziesz w stanie zmienić swojej nazwy użytkownika bez modyfikacji nazwy na tym koncie Google. Bummer, ale jak powiedzieliśmy – rzeczywistość własności firmy.

Jednak najłatwiejszym sposobem na obejście tego jest Stwórz nowe konto Google jeśli chcesz użyć innej nazwy niż nazwa przypisana do twojego głównego konta Google. Jest to w rzeczywistości proste rozwiązanie, przede wszystkim dlatego, że konta Google są absurdalnie łatwe w konfiguracji, a także w 100% darmowe.

Nazwa z celem

Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się poruszać opisany powyżej dylemat nazwy użytkownika, nie zmienia to faktu, że robić musisz wybrać nazwę użytkownika, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc!

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę podczas wyszukiwania nazwy użytkownika, jest to, co chcesz zrobić ze swoim YouTube konto w pierwszej kolejności! Jak wyżej, możemy podzielić to na dwa ogólne obszary:

Kategorie są dość oczywiste. Przypadkowe użycie jest w 90% YouTube użytkownicy, którzy chcą po prostu przeglądać kanały, oglądać filmy i być może angażować się w dyskusję w obrębie sekcji komentarzy dotyczących interesujących treści. Promocja polega na udostępnianiu i hostowaniu własnych treści, zwykle z myślą o kultywowaniu bazy subskrybentów.

Ponieważ przyciąganie ludzi nie jest tak naprawdę konieczne dla zwykłych użytkowników, mogą oni martwić się o to, co inni mogą myśleć o swojej nazwie użytkownika. Oczywiście nadal należy to wziąć pod uwagę, ale ogólnie rzecz biorąc, jeśli nie chcesz generować listy zwykłych widzów i zaangażowanych subskrybentów, masz los więcej swobody w decydowaniu o własnej marce YouTube.

Jeśli chcesz założyć popularny kanał, promując się, możesz go wyświetlić YouTube nazwa użytkownika jako coś z marki. To jest tytuł. Znak nad wszystkimi treściami, które ludzie rozpoznają i zapamiętają, jeśli uda Ci się przesłać i udostępnić ciekawe treści.

Nazwy dla zwykłych użytkowników

Jeśli tylko używasz YouTube przypadkowo, masz wszystkie rodzaje swobodnego wyboru sposobu wyboru nazwy użytkownika. Bądź zabawny, ironiczny, a nawet zmieniaj swoją nazwę użytkownika, ilekroć jesteś cholerny, proszę! Jeśli nikt oprócz ciebie i twoich znajomych nie śledzi, nie będzie to miało żadnego wpływu na dostosowanie tego imienia i tak często, jak chcesz.

Oto kilka pomysłów, które możesz wykorzystać podczas generowania pierwszej nazwy użytkownika:

 • Twoje własne imię (duh!)
 • Ulubiona rzecz (zespół, program telewizyjny, film, artysta itp.)
 • Ważne miejsce
 • Znaczące słowa lub tematy
 • Memy!
 • Część wewnętrznego żartu

To tylko kilka rzeczy, które mogą pomóc ci wymyślić sprytną nazwę użytkownika, a lista może naprawdę trwać! Mieszaj i dopasowuj do swojej przyjemności, a jeśli masz dość konkretnego imienia, nie wahaj się go wyłączyć. Och, zalety bycia zwykłym użytkownikiem…

Nazewnictwo w celu promocji

… Nie są dokładnie udostępniane przez osoby zależne YouTube promować się. Gdy prowadzisz jakąkolwiek obecność w mediach społecznościowych, tak jak możesz nazwać marką, absolutnie konieczne jest zachowanie spójności dla zwykłych widzów i obserwujących. Nie tylko musisz być w stanie zostać znalezionym, musisz także upewnić się, że wykorzystujesz każdą przewagę w swoim arsenale, aby konkurować z coraz mniejszymi zakresami uwagi ludzi. To trudniejsze niż mogłoby się wydawać!

Ta ograniczona wolność niekoniecznie jest złą rzeczą. Oznacza to po prostu, że jesteś w centrum uwagi, a wybór nazwy użytkownika będzie wiązał się z dodatkową presją, która wymaga wybrania czegoś, co zadowoli Cię w dłuższej perspektywie. Wszystko to naprawdę oznacza, że ​​powinieneś zastanowić się nad tym, by zastanowić się nad tym bardziej niż początkowo. Oto kilka pomysłów na twoją promocyjną nazwę użytkownika:

 • Twoje imię (jeszcze raz!)
 • Tematy twoich treści
 • Poświęcenie konkretnemu pomysłowi
 • Pseudonim lub pseudonim
 • Twoja nazwa użytkownika z innych mediów społecznościowych.

Ponownie, jest to tylko krótka lista, która ma pobudzić koła do wyobraźni. Ostatecznie nazwa, którą wybierzesz dla siebie YouTube nazwa użytkownika powinna odzwierciedlać czym chcesz, aby Twój kanał się stał. Przydaje się zatem wyobrażenie sobie, jak może wyglądać Twój profil, kanały i treść w dalszej kolejności.

Generatory nazw

Oczywiście nie ma nic złego w zwróceniu się do generatora nazw, który pomoże wymyślić solidną nazwę użytkownika. Istnieje wiele dostępnych online, a Appamatix przygotował nawet kilka doskonałych list przykładów nazw użytkowników, ale na razie, Skieruję cię do SpinXO.

Jest to jeden z najlepszych generatorów losowych nazw użytkowników online, ponieważ tak nie jest całkowicie losowy. Wypełniasz kilka YouTube- zorientowane na kryteria – kierowanie na tematy, ukierunkowanie, zainteresowanie, słowa kluczowe, ważne tematy – i pozwalają generatorowi przygotować nazwę użytkownika ze słów, które podałeś i innych słów, które są styczne do tego, co ujawniłeś. Używałem go już kilka razy i zawsze kończę z kilkoma klejnotami wśród wyborów, których możesz się spodziewać.

Czytelnicy! Skorzystaj z powyższego przewodnika, aby uzyskać niezbędne kopanie spodni, gdy próbujesz wygenerować najlepsze dla siebie pomysły na nazwę użytkownika YouTube obecność. Przejrzyj poniższe komentarze, aby podzielić się wynikami lub później YouTube kanały i nie zapomnij podzielić się naszym małym przewodnikiem Facebook i Twitter!