Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsi alternatywni wydawcy reklam pełnoekranowych Muszą wypróbować teraz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsi alternatywni wydawcy reklam pełnoekranowych Muszą wypróbować teraz

Ten post został ostatnio zaktualizowany 18 stycznia 2023 r

Reklamy Interscroller: najlepszy format reklamy?

Reklamy Interscroller, mimo że są całkiem nowe, umożliwiają wydawcom wstawianie interaktywnych reklam bez obniżania komfortu użytkowania i pomagania w rankingach wyszukiwarek.

Ponieważ obecnie zniechęca się do używania reklam pełnoekranowych w aplikacjach mobilnych Najnowsza aktualizacja algorytmu Googlenadszedł czas, aby wypróbować reklamy międzyprzewijane.

W tym artykule omawiamy, czym są reklamy interscroller i czy jest to najlepszy zamiennik reklam pełnoekranowych.

Czym są reklamy Interscroller?

Reklamy Interscroller to reklamy w stylu natywnym, przyjazne dla urządzeń mobilnych, które pojawiają się tylko wtedy, gdy czytelnik przewija treść, więc nie przeszkadzają – ale pozwalają komunikować się z użytkownikami w czasie, gdy są najbardziej otwarci Twoja wiadomość. Te alternatywne reklamy pełnoekranowe są dobrze dopasowane do wymagań IAB Ads.

Reklamy Interscroller mogą być bardziej skuteczne niż inne rodzaje formatów reklamowych online ze względu na ich interaktywność. Podczas przewijania strony zobaczysz, jak ta reklama stopniowo pojawia się pod treścią. Raz 3/4 część reklamy została ujawniona, reszta pojawia się w widoku pełnoekranowym.

Reklamy typu interscroller są wygodniejsze dla użytkowników niż reklamy pełnoekranowe, ponieważ nie wymagają od użytkowników podjęcia działań w celu odrzucenia reklamy. Zamiast tego są po prostu przewijane jako część głównej treści. Krótko mówiąc, jest to sposób wyświetlania reklamy w sposób, który nie przeszkadza użytkownikowi w korzystaniu z treści.

Dlaczego reklamy Interscroller są lepsze?

 • Reklamy Interscroller zostały zaprojektowane tak, aby nie przeszkadzały i nie zasłaniały przepływu treści użytkownika, tworząc pozytywną wartość rozpoznawania marki wśród konsumentów. Dlatego reklamodawcy są skłonni wydawać więcej na ten format reklamy.
 • Są responsywne, co oznacza, że ​​rozmiar i treść reklamy są zoptymalizowane pod kątem ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana, niezależnie od tego, czy jest to smartfon, czy tablet.
 • Nie są tak rzucające się w oczy jak konwencjonalne reklamy displayowe, ponieważ są częścią już istniejącej treści strony, ale nadal przyciągają uwagę odwiedzających i przypominają im, że na stronie jest coś więcej niż tylko tekst.
 • Reklamy Interscroller są trafne, jeśli chodzi o trafność. Dopasowują się do kontekstu treści, na których zostały umieszczone i zapewniają dopasowanie reklamy do konkretnego użytkownika i jego zainteresowań. Oznacza to, że nie będą pojawiać się żadne nieistotne banery. W tym samym czasie przeglądasz swój ulubiony sklep internetowy lub czytasz interesujący Cię artykuł – coś, co odwraca Twoją uwagę od preferowanych treści.
Rekommenderad:  Definicja linków UGC & Oznaczający

Jak wdrożyć reklamy Interscroller?

Podobnie jak reklamy pełnoekranowe, możesz umieszczać reklamy typu interscroller za pośrednictwem sieci reklamowych lub skontaktować się z nami, aby skonfigurować je dla Ciebie.

Dostępne są różne typy reklam interscroller, w tym GIF, PNG, JPG i HTML5. Mogą również działać na filmach w wielu formatach, takich jak MOV, FLY, MPEG4, AVI i MP4. Wgrywając reklamę w formie szablonu do ustawień kampanii (nowej lub istniejącej) możesz w łatwy sposób aktywować format interscroller.

Podobnie jak w przypadku reklam na komputery i urządzenia mobilne, reklamy interscroller wyróżniają się tutaj, ponieważ ich łatwe w użyciu szablony eliminują potrzebę znajomości języka HTML lub kodowania.

Reklamy Interscroller: Korzyści

Wydawcy i reklamodawcy czerpią ogromne korzyści z reklam typu interscroller w następujący sposób:

1- Dyskretny natywny wygląd

Reklamy Interscroller nie są natrętne, ale zamiast tego są wtopione, aby wyglądać, jakby były rozszerzeniem treści. Filmy lub grafika często pojawiają się najpierw, a następnie przewijają do widoku, dzięki czemu wyglądają jak część strony, a nie reklama. To czyni je popularnym wyborem dla tych, którzy nie chcą, aby reklamy zdominowały ich witrynę — nawet najbardziej zagorzali użytkownicy blokerów reklam nie zablokują interscrollerów, ponieważ płynnie łączą się z resztą ich treści. I w przeciwieństwie do wyskakujących okienek, nie ma potrzeby denerwować czytelników komunikatem wyskakującym, aby skłonić ich do kliknięcia — reklamy typu interscroller wykonują całą pracę za Ciebie.

To płynne przejście od treści wydawcy do reklam jest nie tylko bardziej atrakcyjne wizualnie; Ułatwia to również poruszanie się po witrynie użytkownikom.

2- Bardziej angażujące i interaktywne

Reklamy inter-scroller dają wydawcom większe możliwości zaangażowania użytkowników i stworzenia przyjemniejszego wrażenia, a jednocześnie potencjalnie zwiększają współczynniki klikalności i zmniejszają współczynniki odrzuceń. Zostały zaprojektowane tak, aby przyciągać i utrzymywać uwagę użytkowników, prezentując im wiele elementów, często zawierających dźwięk lub wideo. Mają atrakcyjność wizualną reklam pełnoekranowych z mniejszym natrętem.

Rekommenderad:  Jak franczyzować swoją firmę

3- 10X większe zaangażowanie użytkowników

Jednym z powodów, dla których reklamy Interscroller są tak skuteczne, jest to, że generują do 200% większe zaangażowanie użytkowników niż zwykłe reklamy. Jednostka jest wyjątkowa, ponieważ nie jest wyświetlana jako reklama, dopóki użytkownik nie przewinie 85% drogi do dołu dowolnej strony internetowej, na której się znajduje. Ogólne wrażenia wydają się mniej uciążliwe i bardziej przypominają naturalną część czytania niż standardowa reklama.

Jak skonfigurować jednostkę reklamową Interscroller?

Poniższe kroki sprawdzają się dobrze w przypadku większości mobilnych sieci reklamowych z niewielkimi poprawkami:

 1. Podczas konfigurowania nowej reklamy wybierz typ reklamy jako interscroller i nadaj jej odrębną nazwę. Wybierz opcję niestandardową lub wstępnie wypełnioną.
 2. Teraz nadszedł czas, aby wybrać rozmiar, miejsce docelowe i pozycję reklamy. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany do kreatora, który ładuje całe płótno interscrollera w zależności od niestandardowych rozmiarów.
 3. Utwórz i wyświetl podgląd jednostki reklamowej typu interscroller.
 4. Otrzymasz w pełni funkcjonalny tag reklamy z sieci reklamowej po utworzeniu i potwierdzeniu żądania reklamy.

Jednostki reklamowe Interscroller: sprawdzone metody

Aby upewnić się, że Twój format interscroller zapewnia doskonałe wrażenia reklamowe na urządzeniach mobilnych, weź pod uwagę następujące kwestie:

 • Rozdzielczość 640 x 1280 jest optymalna zarówno dla urządzeń o niskim, jak i wysokim współczynniku proporcji (telefony komórkowe, tablety).
 • Tysiące reklam są wyświetlane codziennie w tysiącach witryn, ale należy pamiętać, że większość użytkowników odwiedza witryny, aby czytać treści, a nie reklamy. Reklamy muszą być zaprojektowane w taki sposób, aby nie odwracały uwagi od głównego celu witryny.
 • Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia, umieść reklamy typu interscroller w kanale.
 • Wygoda użytkownika jest ważniejsza niż współczynniki klikalności, co oznacza, że ​​reklamy należy umieszczać ostrożnie.
 • Jeśli chcesz, aby Twój interscroller się wyróżniał, upewnij się, że różni się od wszystkich innych reklam w Twojej witrynie
Rekommenderad:  Składany telefon Google Pixel właśnie otrzymał dużą aktualizację daty premiery

Co teraz?

Dla wydawców poszukujących innego źródła przychodów reklamy typu interscroller to świetny sposób na zarabianie pieniędzy bez poświęcania wygody użytkowników. Mogą przynosić więcej pieniędzy niż tradycyjne banery reklamowe, ponieważ mają wyższy wskaźnik zaangażowania: ludzie tacy jak oni nie czują się jak intruzi w ich czasie lub miejscu, więc spędzają więcej czasu na interakcji z nimi i klikaniu ich niż oni inne rodzaje reklam.

Chcesz wypróbować najlepsze formaty reklam zapewniające maksymalne przychody w tym czwartym kwartale? Pozwól MonetizeMore zwiększyć swoje przychody z reklam. Skonfiguruj tę nową jednostkę reklamową już dziś!

Table of Contents