Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsi sprzedawcy internetowi w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsi sprzedawcy internetowi w 2023 r

Sfera e-commerce nieustannie się zmienia. Coraz więcej sprzedawców uruchamia lub ulepsza swoje sklepy cyfrowe, aby przyciągnąć klientów. Niedawne badanie pokazuje, że handel elektroniczny będzie stanowił ponad 20.4% ogólnej sprzedaży detalicznej na całym świecie w 2023 r. Wskazuje to, że świat zakupów staje się coraz bardziej zatłoczony.

Eksplozja marek eCommerce można wytłumaczyć wieloma aspektami, z których głównym stała się poprzednia pandemia Covid-19. Niepewność spowodowana blokadą i pandemią spowodowała wiele zmian w zachowaniu klientów, zmieniając ruch offline w cyfrowe sklepy detaliczne.

Nadążanie za zmieniającymi się zachowaniami kupujących i innymi trendami nie jest rozwiązaniem dla sklepów cyfrowych. To konieczność. Chociaż wiele rzeczy związanych z cyfrowym handlem detalicznym może ewoluować, poniżej przedstawiono tendencje największych cyfrowych sprzedawców detalicznych, które mają wpływ na firmy teraz i w przyszłości.

Jakie są ważne trendy sprzedawców internetowych w 2023 roku?

W 2023 roku klienci online dbają o poziom cen i wybierają bezpłatną i szybką wysyłkę. Większość ruchu generują reklamy bezpośrednie, optymalizacja SEO, a także media społecznościowe i marketing e-mailowy. Jednocześnie opcje witryn mobilnych i stacjonarnych mają taką samą wagę.

Najważniejsze trendy zakupów cyfrowych w 2023 roku:

 • Ceny mają znaczenie dla kupujących;
 • Niskie koszty wysyłki i szybka dostawa to priorytet;
 • Rośnie liczba zakupów używanych;
 • E-mail, SEO i direct-to-site generują większość ruchu;
 • Media społecznościowe zwiększają sprzedaż;
 • Zarówno witryny mobilne, jak i stacjonarne są równie ważne;
 • Klienci robią zakupy online za pośrednictwem Amazon wyszukiwania;
 • Wysokie koszty wysyłki są głównym powodem porzucania koszyka;
 • Konsumenci cyfrowi kupują dużo rozrywki;
 • Amerykanie wolą PayPal od wszystkich innych cyfrowych metod płatności;
 • Opinie online są równie ważne jak osobiste rekomendacje.

Pro wskazówka: SageMailer może uzyskać do 37% więcej Amazon recenzje i opinie sprzedawców. Za pomocą naszego narzędzia możesz wysyłać prośby o recenzje i opinie oraz tworzyć kampanie dopasowane do statusu zamówienia lub konkretnych numerów ASIN.

Kto wchodzi w skład rynku e-commerce?

Więc gdzie dokładnie odbywają się te wszystkie cyfrowe wyprzedaże? Ta lista jest długa – Twój sklep w sąsiedztwie, sklepy lokalne, nietradycyjni „sprzedawcy detaliczni”, na przykład rynek FB, oraz ci, którzy oferują niewymienialne tokeny większym detalistom (jak ci, których omówimy poniżej) tworzą rynek detaliczny.

Rekommenderad:  Broń sprzedawcy: co sprawia, że ​​eCommHub jest najlepszym oprogramowaniem eCommerce

Głównymi przedmiotami, które klienci kupują w Internecie, są kosmetyki, odzież, elektronika i artykuły gospodarstwa domowego. Dysponując mobilnymi gadżetami, firmy w Stanach Zjednoczonych i innych krajach tworzą środowiska online, które przyciągają kupujących. I jak wskazaliśmy powyżej, zapotrzebowanie na eCom stale rośnie.

Podczas gdy małe i średnie firmy stanowią znaczną część sprzedaży e-commerce, przyglądamy się największym firmom detalicznym, które zajmują najwyższe pozycje w rankingu.

Niektóre z tych marek poza witryną zakupów oferują zakupy w sklepie. Zauważysz też kilku sprzedawców detalicznych, którzy stworzyli swoją markę wyłącznie w sklepie internetowym (najbardziej znanym jest Amazon). Lista zawiera wewnętrzne informacje na temat preferowanych przez klientów dostawców i technik zakupów online.

Gdzie robią zakupy klienci: najlepsi sprzedawcy internetowi w 2023 r

Spośród największych sprzedawców internetowych na rynku dominuje pięć marek. To są Amazonco daje więcej niż suma pozostałych czterech, Walmart, Apple, eBay i Target. Według statystykanajlepsi detaliści w USA według stanu na wrzesień 2023 r. to Amazon z 38 procentami amerykańskiego rynku e-commerce, Walmart z 6.3 procent, Apple z 3.9 procent, eBay z 3.5 procent i Cel z 2.1 procent.

Którzy najwięksi detaliści internetowi zyskują lub tracą przychylność konsumentów?

Sprzedawcy w sklepach — w tym Kohl’s, Lowes i Best Buy — wykazywali stały spadek popularności. Z kolei kupując przez internet na stronie AmazoneBay, Target i Walmart pozostają popularne.

W ciągu ostatnich dwóch lat klienci częściej kupowali u następujących dostawców:

 • Albertsons.com – wzrost o 92%
 • Houzz – wzrost o 120%
 • Instagram Sklep – wzrost o 153%

Jak często klienci robią zakupy w sklepach internetowych?

Jeśli chcesz coś kupić przez Internet, musisz przejść do trybu online. Jednak według ostatniego raportu Pew Research Center z 2021 r. 7% dorosłych Amerykanów nigdy nie korzysta z Internetu i dlatego nie może odwiedzić sklepu internetowego.

Poza tym 85% osób przyznało, że korzysta z Internetu co najmniej raz dziennie, a 32% stwierdziło, że jest prawie zawsze online. Chociaż nie gwarantuje to, że odwiedzą sklepy internetowe, pokazuje, że większość użytkowników w USA może w pewnym momencie potencjalnie robić zakupy cyfrowe.

Rekommenderad:  Najlepsi dostawcy bezpłatnych certyfikatów SSL (+ jak zacząć)

Cyfrowe sklepy detaliczne często ułatwiają indywidualne zakupy, ponieważ nie trzeba wychodzić z drogi, aby dotrzeć do sklepów. Poza tym wiele witryn zapewnia bezpłatną wysyłkę. Niemniej jednak IPC przeprowadził ankietę wśród osób w 40 stanach i stwierdził, że tylko 22% z nich dokonuje zakupów w Internecie raz w tygodniu. Zamiast tego większość respondentów robiła zakupy przez Internet raz na dwa tygodnie (25%) lub raz w miesiącu (28%).

Badanie to wykazało również, że 74% Amerykanów uważa, że ​​w przyszłości więcej zakupów w gospodarstwie domowym będzie można robić online. Z kolei tylko 5% stwierdziło, że może to spaść.

Gdzie konsumenci szukają produktów online?

Większość klientów kupuje teraz w pierwszej kolejności na platformach. Według ankiety przeprowadzonej w sierpniu 2021 r. przez agencję reklamową eCommerce ChannelAdvisor przeprowadzoną przez Dynata, 53% dorosłych Amerykanów stwierdziło, że zaczęło szukać towarów w AMZ, przygotowując się do zakupu cyfrowego. Klienci planują również mocno polegać na tym rynku w tym sezonie świątecznym. Około 65% respondentów stwierdziło, że planuje szukać prezentów na Amazonz 20 punktami przewagi nad Google.

Członkowie AMZ Prime z pokolenia Z i pokolenia Z znacznie częściej niż osoby w wieku 40+ dzielili się negatywnymi doświadczeniami z reklamami, podobnie jak mężczyźni „super wydający” (płacący 100 USD lub więcej miesięcznie na platformie) w porównaniu z kobietami.

Czy recenzje produktów są tak istotne?

Większość sklepów internetowych ma system informacji zwrotnej, a niektóre platformy społecznościowe są wystarczająco duże, aby przekształcić się w sklepy. Takie statystyki pokazują, jak bardzo czyjeś opinie i opinie wpływają na nasze zakupy.

Według niedawnego Bizrate ankieta tylko w recenzjach produktów 8.7% kupujących online zazwyczaj kupuje coś bez sprawdzania recenzji. W przeciwnym razie ponad 50% stwierdziło, że sprawdzi co najmniej cztery referencje przed dokonaniem zakupu.

Niemniej jednak, podczas gdy większość klientów przeczyta tylko kilka recenzji, 38% stwierdziło, że może ufać tylko produktom z ponad 50 recenzjami. Tylko 12.9% Amerykanów stwierdziło, że liczba referencji nie ma znaczenia.

Rekommenderad:  TikTok Micro Influencerzy vs Celebryci Influencerzy

Badanie to wykazało również, że tylko 32.7% nie ufa sponsorowanym opiniom. Oznacza to, że na podstawie konkretnego influencera i recenzji 67.3% osób miało przynajmniej pewne zaufanie do pozycji po recenzji sponsorowanej. Jednak jako jedyny 6.1% stwierdziło, że w pełni ufa tym opiniom, ponieważ często lepiej nadają się do podnoszenia świadomości nowych klientów.

Internetowe sklepy detaliczne: ostatnie przemyślenia

Po zobaczeniu takich firm e-commerce po raz pierwszy lub uświadomieniu sobie przychodów i siły tych marek, prawdopodobnie jesteś więcej niż ciekawy sprzedaży swoich produktów w jednym z największych sprzedawców internetowych na całym świecie.

Wykorzystaj tę bazę danych odnoszących sukcesy firm e-commerce jako okazję do rozszerzenia swojej działalności dzięki technikom wdrożonym przez najwybitniejszych graczy na rynku. Na przykład, Amazon, największy sprzedawca cyfrowy, na początek jest szczególnie przyjazny dla nowych sprzedawców. Poza tym istnieje aktywny rynek odnowionych i używanych przedmiotów, więc możesz zacząć sprzedawać rzeczy w sklepach z używanymi rzeczami, wyprzedażach podwórkowych lub wokół domu. Prowizje wystawiane przez AMZ są stosunkowo niskie, a jako indywidualny sprzedawca nie będziesz musiał płacić, dopóki coś się nie sprzeda.

Teraz, jeśli chcesz przenieść swój sklep internetowy do kolejnej ligi, polecamy skorzystanie z SageMailer! Ta platforma do zarządzania opiniami zapewnia narzędzia usprawniające dziesiątki procesów, od obsługi klienta i komunikacji po generowanie recenzji. Zarejestruj się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny i zobacz, jak to działa.

Table of Contents