Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsza drukarka 3D dla Twojej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsza drukarka 3D dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jedyną rzeczą, jaką udało się osiągnąć dzięki drukowi 3D, jest demokratyzacja procesu produkcyjnego, dzięki czemu nawet najmniejsza firma lub osoba prywatna może zacząć tworzyć rzeczy. Niezależnie od tego, czy jest to część istniejącego przedmiotu, czy też projektowanie i wykonanie całego produktu, drukarka 3D umożliwia to.

Jednak znalezienie odpowiedniej drukarki może być zadaniem samym w sobie, ponieważ rynek jest pełen drukarek 3D. Po określeniu branży, materiałów, wielkości i zdolności produkcyjnych można rozpocząć wybór odpowiedniej drukarki.

Ta lista zawiera najlepszą drukarkę 3D dla Twojej firmy według tych samych kryteriów, o których mowa powyżej.Najlepsza drukarka 3D dla Twojej firmy

MakerGear M2

Najszczęściej wybierane: Dzięki dużej objętości konstrukcyjnej MakerGear jest wykonany z precyzyjnego sprzętu obrabianego CNC na sztywnej stalowej ramie. Ma możliwość drukowania przedmiotów z ABS, PLA, PET, elastycznych i innych filamentów poprzez czytnik kart SD i port USB. Jest również wyposażony w elektronikę i oprogramowanie układowe typu open source. Ma prędkość drukowania 80 – 200 mm/s z maks. 450 mm/s i 50 mikronów do 0.25mm z 0Dysza 0,35 mm.

Biurkowa drukarka 3D MakerGear M2

Kupić na Amazon

Ultimaker 2+ Drukarka 3D

Drugie miejsce: Ta drukarka ma znacznie nowsze wersje, więc weź to pod uwagę przy zakupie tej marki. Jakość druku na tej drukarce jest wysoka dzięki dyszom drukującym w 00,25, 0.4, 0.6I 0.8 mm. Obsługuje filamenty PLA, ABS i CPE z prędkością przesuwu od 30 mm/s do 300 mm/s. Obsługiwane typy plików to STL, OBJ, DAE.

Rekommenderad:  Najlepsza myjka ciśnieniowa do dokładnego czyszczenia Twojej firmy

Ultimaker 2+ Drukarka 3D

Kupić na Amazon

Drukarka FlashForge 3D

Najlepsza wartość: Cena tej drukarki 3D jest niższa, ale nadal zapewnia dużą wartość. Po pierwsze, firma oferuje pełną gwarancję producenta, co nie zawsze ma miejsce. Metalowa rama i platforma zapewniają stabilne drukowanie z PLA, ABS, PLA Color Change, Pearl, ABS Pro, Elastic, PVA, HIPS, a także z drewna i innych filamentów.

FlashForge 3D Printer Creator Pro, metalowa konstrukcja ramy, akrylowe osłony, zoptymalizowana platforma konstrukcyjna

Kupić na Amazon

Replikator MakerBot + drukarka 3D

MakerBot jest innowatorem w branży. Ta konkretna drukarka współpracuje z PLA, a także innymi materiałami, takimi jak wypełnienie brązem, wypełnienie miedzią i wypełnienie drewnem. Strona oprogramowania zapewnia łączność WIFI, wbudowaną kamerę strumieniową, inteligentne czujniki w ekstruderze oraz zautomatyzowaną platformę roboczą Z-homing z zarządzaniem w chmurze. Ekstruder MakerBot jest testowany przez łącznie 16 000 godzin.

Replikator MakerBot + drukarka 3D, z wymiennym Smart Extruder+,

Kupić na Amazon

Dremel DigiLab 3D45

Ta drukarka Dremel jest testowana wewnętrznie przez firmę Bosch przez ponad 800 godzin pod kątem bezpieczeństwa i wydajności oraz testowana przez firmę zewnętrzną przez UL. Możesz używać filamentów PLA, PETG, ECO-ABS i nylonowych na automatach 9-punktowy system poziomowania. Wbudowana kamera HD pozwala Tobie lub Twoim klientom zobaczyć proces, a oprogramowanie w chmurze obsługuje wiele platform. Łączność obejmuje Wi-Fi, Ethernet.

Dremel DigiLab 3D45 Nagradzana drukarka 3D z filamentem

Kupić na Amazon

QIDI TECH

Całkowicie metalowy wspornik tej drukarki zapewnia stabilną powierzchnię dzięki podwójnej osi Z do drukowania PLA, ABS, TPU, a także nylonu, włókna węglowego, PC i innych materiałów. A 5”dotykowy ekran pozwala na przeprowadzenie precyzyjnego drukowania za pomocą dwóch zestawów zespołu ekstrudera Qidi Tech trzeciej generacji.

Rekommenderad:  Jakie są wymagania dla administratora szpitala?

QIDI TECH Wielkoformatowa, inteligentna drukarka 3D klasy przemysłowej

Kupić na Amazon

Drukarka 3D BIBO

Drukarka BIBO znana jest z łatwości obsługi przez początkujących i niezawodności. To urządzenie jest wyposażone w ekran dotykowy do sterowania funkcjami i podwójne wytłaczarki do drukowania dwóch projektów jednocześnie wraz z drukowaniem dwukolorowym. Włókna, które obsługuje, obejmują ABS, PLA, włókno rozpuszczalne (HIPS), włókno elastyczne (TPU), PETG, nylon, PC, włókno węglowe i inne. A łączność obejmuje kartę SD, dysk USB, USB, WiFi.

Drukarka BIBO 3D Podwójna wytłaczarka Solidna rama WiFi Drukowanie z ekranem dotykowym

Kupić na Amazon

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

  • Jakość wydruku: Jakość wydruku z Twojej drukarki określi, co możesz wydrukować. Dotyczy to zwłaszcza części szczegółowych i niestandardowych.
  • Prędkość: Szybkość drukarek jest bardzo różna. A jeśli liczy się czas, dowiedz się, ile czasu zajmuje pełne wydrukowanie produktów o różnych rozmiarach i zawiłościach. Spróbuj znaleźć drukarki o prędkości 50 mm/s.
  • Rozmiar: Rozmiar drukarki będzie decydował o tym, jak duży będzie wydruk. Rozważ całą specyfikację, aby zobaczyć ograniczenia.
  • Materiały: Akrylonitrylo-butadieno-styren (ABS) i kwas polimlekowy (PLA) to podstawowe włókna. Jednak teraz możesz zdobyć wszystko, od żywności po metale.
  • Niezawodność: Drukarki 3D pracują wiele godzin, więc niezawodność jest absolutnie niezbędna. Dowiedz się, jaki rodzaj gwarancji zapewnia firma wraz z polityką zwrotów.
  • Oprogramowanie: Drukarka 3D wymaga oprogramowania, w tym aplikacji innych firm do projektowania, udostępniania, a nawet drukowania. Dowiedz się, jakie aktualizacje oferuje firma.

Małe firmy mają teraz więcej niż kiedykolwiek możliwości prototypowania i tworzenia nowych produktów lub ulepszania starego projektu w swoim biurze dzięki drukowaniu 3D. Cena, jakość i technologia tych urządzeń są różne, więc nie spiesz się i wybierz ostrożnie.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Rekommenderad:  Jak wyłączyć fałszywy dźwięk kliknięcia dla gładzików Force Touch?

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.Table of Contents