Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsza praca w domu dla osób z przewlekłą chorobą

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsza praca w domu dla osób z przewlekłą chorobą

Czy cierpisz na przewlekłą chorobę, taką jak borelioza, fibromialgia, cukrzyca, ADHD lub artretyzm, która uniemożliwia ci pracę w pełnym wymiarze godzin? Następnie czytaj dalej; mamy listę miejsc pracy dla osób z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnościami.

Moje życie z przewlekłą chorobą

Przed laty pracowałam jako pielęgniarka pediatryczna na oddziale lekarsko-chirurgicznym szpitala dziecięcego. Chociaż ta praca była bardzo elastyczna i wiązała się z dobrymi świadczeniami i wynagrodzeniem, wiązała się również z dużym stresem.

Pracowałem na zmiany 12-godzinne od godz 7 PM do 7 JESTEM. Cmentarna zmiana jest nie tylko ciężka dla organizmu, ale także masz mniej zasobów i personelu, który mógłby ci pomóc w tych godzinach.

W ciągu roku potrąciło mnie siedmioro dzieci. Siedem sytuacji, w których dzieci były tak chore, że prawie umarły i musiały zostać przeniesione na OIOM. Ten stres, w połączeniu z późnymi godzinami, sprawił, że moje ciało wpadło w szał.

Poszedłem do lekarza, aby powiedzieć mu o moich objawach, atakach paniki, niepokoju, przybieraniu na wadze, chronicznym zmęczeniu, problemach ze snem i problemach żołądkowo-jelitowych, tylko po to, by odkryć, że mam niedoczynność tarczycy. Przewlekły stan, na który zawsze będę musiał brać leki i który często sieje spustoszenie w moim ogólnym samopoczuciu.

Życie z przewlekłą chorobą może być ogromnym wyzwaniem.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele miejsc pracy w niepełnym wymiarze godzin, karier niezależnych i możliwości biznesowych w domu, które pozwalają ustalić własny harmonogram, ułatwiając zarabiać, gdy cierpisz na przewlekłą chorobę. Kiedy pracujesz dla siebie, możesz pracować, kiedy czujesz się na siłach, i robić przerwy, kiedy potrzebujesz.

Jeśli masz problemy z utrzymaniem pracy i zarabianiem z powodu przewlekłej choroby, oto niektóre z najlepszych ofert pracy w domu dla osób z chorobami przewlekłymi.

Praca w domu dla osób przewlekle chorych lub niepełnosprawnych

1. Bloger

Blogowanie to wspaniały, elastyczny sposób na pracę w domu dla osób z chorobami przewlekłymi. To świetne kreatywne ujście; ponadto możesz dzielić się praktyczną mądrością z innymi i poprawiać ich życie dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu.

Jeśli jesteś początkującym blogerem, możesz łatwo zacząć, korzystając z naszego samouczka krok po kroku.

Po założeniu bloga zacznij pisać treści i promuj swoje posty na blogu w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, InstagramI Pinterest. W miarę zwiększania ruchu możesz zacząć zarabiać na reklamach, marketingu afiliacyjnym, sprzedaży usług zewnętrznych i sprzedaży produktów (takich jak materiały do ​​druku, e-booki i kursy).

Chcesz inspiracji?

Sprawdź autora i blogera motywacyjnego Jona Morrowa, który zarobił miliony pomimo dystrofii mięśniowej, chronicznego bólu, wielokrotnych ataków zapalenia płuc i złamań kości. A do tego wszystkiego nie jest w stanie poruszyć ciałem poza twarzą. Jeśli on może to zrobić, ty też możesz!

2. Niezależny pisarz

Jeśli masz sposób na słowa, ale nie chcesz prowadzić bloga, rozważ udział w innych publikacjach jako niezależny pisarz. Istnieje wiele niezależnych koncertów w Internecie, a w zależności od szybkości, umiejętności i doświadczenia pisarze mogą zarobić od 12 USD za godzinę do ponad 100 USD za godzinę!

Rekommenderad:  Motorola Moto X Force we Włoszech wyłącznie dla Vodafone

Niektóre z wielkich aspektów niezależnego pisania to elastyczność i różnorodność tematów i specjalizacji pisarskich. Tak długo, jak możesz dotrzymywać terminów i zapewniać wysokiej jakości pracę, możesz obejść wzloty i upadki swojej przewlekłej choroby.

Oto tylko niektóre z różnych specjalności pisarskich do rozważenia:

Kimberly Rae, która była przyzwyczajona do życia w stylu cyfrowych nomadów, została zmuszona do powrotu do domu przez swoje walki z astmą, hipoglikemią i chorobą Addisona. Aby przeżyć w myślach niektóre ze swoich podróży, Kimberly zaczęła pisać chrześcijańskie powieści trzymające w napięciu. Dziś Kimberly jest bestsellerem Amazon autor, który napisał ponad 20 książek, w tym książki dla osób cierpiących na choroby przewlekłe.

3. Korektor

Przy tak wielu pisarzach online branża korektorów również kwitnie. Jeśli masz oko do wyłapywania błędów i błędów gramatycznych, korekta może być pracą dla Ciebie.

Aby dowiedzieć się więcej o zostaniu korektorem, możesz sprawdzić bezpłatne seminarium internetowe Korekta w dowolnym miejscu poznać podstawy i zakres zawodu korektora. Ten kurs pomoże Ci, dostarczając narzędzi do korekty, których będziesz potrzebować, aby rozpocząć, a także szczegółowo omówi proces znajdowania klientów.

4. Transkrypcja

Szybcy maszyniści z doskonałymi umiejętnościami słuchania mogą być zainteresowani transkrypcją jako pracą w domu. Wraz z automatyzacją i cyfryzacją dziedzina transkrypcji uległa zmianie, ale wciąż jest mnóstwo opłacalnej pracy dla osób zainteresowanych transkrypcją mowy na tekst.

Jeśli interesuje Cię transkrypcja, trzy główne typy to:

Podczas gdy niektórzy ogólni transkrybenci są samoukami, jeśli chcesz się specjalizować, będziesz potrzebować dodatkowego szkolenia, aby zapoznać się z terminologią i niuansami z dziedzin prawnych i medycznych. Po przeszkoleniu możesz pracować jako wolny strzelec dla firm takich jak Rev, TranscribeMe lub Skryba.

5. Grafik

Projektowanie graficzne to szybko zmieniająca się i rozwijająca się dziedzina. Projektanci nie są już ograniczeni do prostego tworzenia drukowanych logo i broszur. Nawet początkujący mogą zacząć online, tworząc proste grafiki dla Pinterest.

Jeśli masz twórczą iskrę i artystyczne oko, spróbuj swoich sił w projektowaniu graficznym. Istnieje wiele niedrogich i bezpłatnych zasobów, narzędzi szkoleniowych, a nawet programów online. Średnia pensja grafików to ok 59 970 USD rocznie— a niektórzy projektanci zarabiają znacznie więcej.

6. Trener

Czy jesteś obdarzony empatią? Czy potrafisz motywować innych, być dla nich mentorem i pomagać im w życiu i w trudnych sytuacjach? Coaching to wspaniała branża, w której możesz pomóc innym odkryć ich ścieżkę i poprawić ich życie.

Coaching jest podzielony na wiele wyspecjalizowanych obszarów, od relacji, przez biznes, po rodzicielstwo i trenerów kariery. Są nawet trenerzy, jak Rosalind Joffe, którzy pomagają osobom z chorobami przewlekłymi. W rzeczywistości diagnoza stwardnienia rozsianego skłoniła Rosalind do zmiany kariery. Jeśli pomaganie innym w ulepszaniu ich życia podczas pracy z domu i ustalania własnego harmonogramu brzmi jak kariera, którą pokochasz, sprawdź akredytowanego trenera szkolenia z iPEC.

Rekommenderad:  TikTok właśnie uruchomił narzędzie uwierzytelniające dla twórców

7. Sprzedawca rękodzieła

Przebiegłe i artystyczne osoby mogą robić i sprzedawać rękodzieło z domu. Oczywiście Etsy jest zawsze opcją sprzedaży twoich ręcznie robionych towarów. Mimo to witryny takie jak Świadome rzemiosło specjalizują się w dostarczaniu platformy sprzedażowej dla osób cierpiących na przewlekłe choroby i ból, problemy ze zdrowiem emocjonalnym, zespół Aspergera, autyzm i niepełnosprawność fizyczną.

Rzemiosło to okazja do wyrażenia siebie i uwolnienia swojej kreatywnej strony. Rzemiosło ma również działanie terapeutyczne. Wiele osób cierpiących na choroby przewlekłe uważa rękodzieło i sztukę za pozytywne ujście i dobry sposób na rozładowanie emocji.

Powiązana treść: Praca rzemieślnicza dla matek pozostających w domu

8. Sprzedaż społeczna

Sprzedaż społecznościowa to dobra opcja dla osób z chorobami przewlekłymi, które nie mogą zobowiązać się do prowadzenia sklepu stacjonarnego. Firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednią, takie jak Tastefully Simple, są idealne dla osób z chorobami przewlekłymi, które chcą sprzedawać produkty z domu. Świetnym aspektem sprzedaży społecznościowej jest to, że ustalając własne godziny i harmonogram, możesz pracować tak dużo lub tak mało, w zależności od tego, jak się czujesz. A dzięki sprzedaży online, cyfrowym aplikacjom marketingowym i mediom społecznościowym promowanie swojej firmy zajmującej się sprzedażą bezpośrednią i zarabianie pieniędzy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Więcej możliwości sprzedaży bezpośredniej znajdziesz w tym poście.

9. Księgowość

Jeśli masz umysł do liczb, prowadzenie wirtualnej księgowości może zapewnić Ci elastyczność i swobodę, których potrzebujesz. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w księgowości, warto zainwestować w krótki program szkoleniowy online, taki jak Księgowi. Dzięki Księgowym nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby zacząć; to we własnym tempie i można to zrobić w ciągu zaledwie czterech miesięcy.

Wspaniałą rzeczą w księgowości jest to, że zwykle nie ma napiętych terminów ani długich godzin. Tak długo, jak jesteś w stanie nadążyć za przychodzącymi dokumentami wydatków i dochodów od klientów, powinieneś być w stanie pracować w tym biznesie wokół swojej przewlekłej choroby.

10. Biuro podróży

Czy lubisz wyszukiwać informacje w Internecie, aby znaleźć idealne miejsce na podróż i atrakcje? Jeśli tak, zostaniesz domowym biurem podróży może być Twoim powołaniem! Istnieje wiele sposobów na rozpoczęcie pracy w biurze podróży, od dołączenia do franczyzy turystycznej po poszukiwanie renomowanej agencji goszczącej.

Jedną osobą, która odniosła sukces jako biuro podróży, jest Debra Kerper, która jest osobą po podwójnej amputacji, która straciła nogi z powodu komplikacji związanych z toczniem. Prowadzenie firmy w domu pozwoliło Debrze zarabiać pieniądze, a jednocześnie chodzić na wizyty lekarskie bez martwienia się o punktualność.

11. Fotograf

Jeśli lubisz robić zdjęcia otaczającego Cię świata, zostanie niezależnym fotografem może być idealną karierą zapewniającą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, której potrzebujesz. Chociaż możesz pracować jako fotograf rodzinny lub portretowy, jedną z opcji, która zapewnia większą elastyczność, jest przesyłanie zdjęć do witryn ze zdjęciami stockowymi. To pozwoli ci pracować, gdy masz dobre dni, i da ci swobodę startu, gdy masz złe dni. Możesz także przesyłać zdjęcia do więcej niż jednej witryny (o ile nie ma klauzuli wyłączności), aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy na swoich zdjęciach.

Rekommenderad:  Dlaczego moje rekomendacje Spotify są takie złe?

12. 1099 niezależnych zleceń

Podczas gdy większość prac w domu wymaga ustalonego harmonogramu, niektóre niezależne prace kontraktowe oferują elastyczność dzięki harmonogramowi i przepracowanym godzinom. Niektóre z tych stanowisk nie zapewniają płatnego szkolenia, więc przed złożeniem wniosku przeczytaj wszystkie wymagania i drobnym drukiem.

13. Dołącz do pracowników zdalnych

Jeśli wolisz pracować jako pracownik W2, istnieją integracyjne miejsca pracy, które promują praktyki zatrudniania równe szanse. Jeśli interesuje Cię kariera zawodowa związana z pracą z domu, oto kilka firm, które zatrudniają pracowników zdalnych i uwzględniają osoby przewlekle chore i niepełnosprawne.

Aby uzyskać więcej najwyżej ocenianych firm, które uwzględniają osoby niepełnosprawne, sprawdź tę listę z Niepełnosprawność W. Możesz także badać kulturę firmy i integrację na stronach takich jak Szklane drzwi I Wspaniałe miejsce do pracy.

Zasoby pracy związane z chorobą przewlekłą

Jeśli twoja przewlekła choroba jest tak ciężka, że ​​otrzymujesz świadczenia z ubezpieczenia społecznego (SSDI) lub dodatkowego dochodu z zabezpieczenia (SSI), sprawdź Moje opcje zatrudnienia. Oferują pracę w domu dla osób otrzymujących renty inwalidzkie SSDI lub SSI w 47 stanach.

Ich usługi są bezpłatne w ramach a krajowy program powrotu do pracy. Oferty pracy, które oferują, są u wiodących krajowych pracodawców na różnych poziomach umiejętności, takich jak:

Kolejną bezpłatną usługą do sprawdzenia jest Bilet do pracy. Jest to bezpłatny i dobrowolny program, który może pomóc osobom otrzymującym świadczenia SSDI lub SSI w podjęciu pracy w celu uzyskania niezależności finansowej.

Rak i kariera oferuje bezpłatne porady, interaktywne narzędzia i wydarzenia edukacyjne, jeśli masz do czynienia z diagnozą raka.

Witrynę założyła Hannah Olson, która przeżyła boreliozę Chronicznie zdolnyktóra oferuje zasoby kariery oraz elastyczne i zdalne oferty pracy dla osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych.

Wniosek

Przewlekła choroba nie oznacza rezygnacji z marzeń o karierze. Nie musisz czuć, że nie jesteś w stanie wnieść wkładu i wesprzeć swojej rodziny. Przewlekła choroba może być bardzo izolująca, bolesna i wymagająca, ale istnieje wiele elastycznych opcji zarabiania pieniędzy z domu.

Pierwotnie opublikowano 25 lipca 2017 r. Treść zaktualizowano w grudniu 2023 r.

Table of Contents