Najlepsze alternatywy dla Snapchata

Idealny zamiennik dla czat części Snapchata, Telegram istnieje już od kilku lat. Zawsze dostaje więcej funkcji i ulepszeń, które sprawiają, że korzystanie z niego jako głównego źródła komunikacji jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Inną wspaniałą rzeczą w aplikacji Telegram jest to, że nie musisz być przywiązany do konkretnej platformy lub urządzenia, aby z niej korzystać. Telegram jest dostępny dla systemów iOS, Android, Windows telefony, Internet, PC, Mac i Linux. Jest całkowicie dostępny na różnych platformach i urządzeniach – co jest świetne, ponieważ możesz być na komputerze lub na urządzeniu mobilnym, masz opcje. Urządzenia telegramowe

Co Telegram może dla Ciebie zrobić? Możesz rozmawiać na czacie na różnych urządzeniach i platformach, tworzyć grupy dla maksymalnie pięciu tysięcy osób, wysyłać zdjęcia, dokumenty, wideo i wiele więcej. Możesz również ustawić, aby wiadomości były usuwane za pomocą niestandardowego timera. Jest to bezpieczniejsza i prywatna aplikacja, jeśli nie znasz całego świata na całym świecie. Telegram używa szyfrowania, aby chronić wiadomości i wszystko inne przed hackowaniem.

Telegram

Aplikacja Telegram jest naprawdę warta obejrzenia, jeśli szukasz alternatywy dla Snapchata, która bardziej skłania się ku prywatności, ale nadal jest bardzo aplikacją społecznościową.