Najlepsze aplikacje do blokowania połączeń i zatrzymywania połączeń spamowych

To więcej niż uciążliwość! Połączenia spamowe i roboty – jeśli zawiodłeś – mogą spotkać Cię twarzą w twarz z pozbawionymi skrupułów marketerami, a nawet przestępcami próbującymi ukraść Twoje dane osobowe. Na szczęście dostępna jest rosnąca liczba aplikacji, które pomagają radzić sobie z tymi niechcianymi dzwoniącymi. Oto 12 najlepszych aplikacji blokujących połączenia, które pomogą Ci odzyskać kontrolę nad telefonem.

Mr. Number

4.6 poza 5 gwiazdki (iOS), 4.0 poza 5 gwiazdki (Google Play)

Mr. Number to wielokrotnie nagradzana aplikacja, która daje ci kontrolę nad telefonem. Po zainstalowaniu pomaga określić, kto dzwoni i zdecydować, czy zablokować ten numer. Aplikacja umożliwia także blokowanie jednego dzwoniącego lub dzwoniących z całego obszaru geograficznego. Ponadto wygodnie blokuje numery powiązane z oszustwami i spamem, dzięki czemu nigdy do Ciebie nie docierają. Możesz także utworzyć osobistą listę blokad, aby trzymać niechciane połączenia na dystans. Wygodna jest także funkcja wyszukiwania wstecznego telefonu, w której możesz wyszukać numer i dowiedzieć się, czy to spam.

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Mr. Number | Appamatix.com

Mr. Number

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami
Google Play

Sync.ME

4.4 poza 5 gwiazdki (iOS) 4.5 poza 5 gwiazdki (Google Play)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Sync.me | Appamatix.com

Sync.me

Ta aplikacja skutecznie identyfikuje nieznane osoby dzwoniące i informuje, czy to spam. To dość standardowy, ale oferuje także inną przydatną funkcję. Aplikacja łączy kontakty w książce adresowej ze zdjęciami z konta społecznościowego osoby dzwoniącej, dzięki czemu pojawia się obraz z połączeniem. Jak mówią, obraz mówi tysiąc słów. Dzięki tej funkcji możesz szybko sprawdzić, kto dzwoni i zdecydować, czy odpowiedzieć. Aplikacja identyfikuje również nieznane osoby dzwoniące, przeszukując miliardy publicznych numerów telefonów i dołączając do nich nazwę.

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami
Google Play

Showcaller

3.6 poza 5 gwiazdki (iOS) 4.5 poza 5.0 (Google Play)

Najlepsze aplikacje do blokowania połączeń i zatrzymywania połączeń spamowych 1

Porady dotyczące aplikacji

Gdy ktoś dzwoni, Showcaller szybko identyfikuje i wyświetla adres dzwoniącego, imię i zdjęcie, jeśli są dostępne, na ekranie, gdy telefon dzwoni. Możesz także otrzymywać raporty dotyczące spamu i decydować, które połączenia zablokować. Jeśli otrzymasz połączenie telefoniczne od zablokowanej osoby, zostanie ono oflagowane.

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami
Google Play

Zadzwoń do Bliss

3.0 poza 5 gwiazdki (iOS)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Zadzwoń do Bliss | Appamatix.com

Świat PC

Ta aplikacja ułatwia wybór, kto dzwoni. Jednym dotknięciem możesz zezwolić na połączenia lub blokować je pojedynczo lub przez grupę. Na przykład możesz jednym kliknięciem zezwolić na połączenia tylko od określonej grupy osób, takich jak przyjaciele lub rodzina, blokując jednocześnie wszystkie inne. To najlepsze urządzenie filtrujące dla twojego telefonu, dzięki czemu możesz odzyskać kontrolę nad smartfonem.

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami

Blokada połączeń

4.5 poza 5 gwiazdki (iOS) 4.5 poza 5.0 gwiazdki (Android)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Blokowanie połączeń | Appamatix.com

Wybór aplikacji

Dzięki funkcji blokowania połączeń wszystkie potencjalnie niebezpieczne lub podejrzane połączenia są automatycznie blokowane. Po nadejściu połączenia aplikacja przeszukuje numery zgłoszone wcześniej na unknownphone.com, aby zdecydować, kogo zablokować. Aplikacja pozwala również blokować określone numery, od których nie chcesz dzwonić w przyszłości. Możesz nawet użyć aplikacji, aby ostrzec innych użytkowników o podejrzanych dzwoniących. Ciesz się spokojem ponownie!

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami
Google Play

YouMail

4.6 poza 5 gwiazdki (iOS) 4.0 poza 5 gwiazdki (Android)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | YouMail | Appamatix.com

YouMail

Ta aplikacja dodaje dodatkowy filtr przed niechcianymi dzwoniącymi. Nie tylko możesz łatwo zablokować niechcianych dzwoniących, ale gdy przychodzi niechciane połączenie, dzwoniący otrzymuje ostrzeżenie „numer poza usługą”. Po odtworzeniu ostrzeżenia aplikacja usuwa Cię z listy. Po pobraniu aplikacji otrzymasz także wizualną pocztę głosową. Z telefonu i poza życiem!

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami
Google Play

TrapCall

4.3 poza 5 gwiazdki (iOS)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | TrapCall | Appamatix.com

TrapCall

TrapCall to aplikacja, która automatycznie blokuje znane roboty i osoby dzwoniące związane ze spamem. Ponadto oferuje dodatkową funkcję, której brakuje innym aplikacjom. Czy kiedykolwiek odebrałeś połączenie od zablokowanego, nieznanego lub ograniczonego dzwoniącego? TrapCall może zidentyfikować i pokazać, kto dzwoni z tego numeru. Jeśli nadal otrzymujesz powtarzające się połączenia z numeru, z którego nie chcesz ponownie słyszeć, możesz umieścić na czarnej liście numer, a przyszłe połączenia otrzymają komunikat „nieczynny”.

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami
TrapCall (Pobieranie na Androida)

Master Call Blocker

Brak ocen (Android)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Master Call Blocker | Appamatix.com

APK Pure

Po pobraniu tej aplikacji działa sprawdzanie połączeń przychodzących w bazie danych numerów telefonów w systemie. Po zidentyfikowaniu spamu lub robotów automatycznie blokuje ten numer. Masz również możliwość selektywnego blokowania pojedynczego kontaktu lub całej grupy dzwoniących. Interfejs jest również czysty i prosty w obsłudze.

Ściągnij:

APK Pure

Czarna lista Plus

2.7 poza 5 gwiazdki (iOS)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Czarna lista Plus | Appamatix.com

Najlepsze aplikacje

Ta aplikacja do blokowania spamu oferuje czysty, łatwy w obsłudze interfejs, który pomaga szybko i skutecznie odfiltrowywać spam. Gdy otrzymasz niechcianego rozmówcę, dodaj go do czarnej listy. Gdy znajdziesz się na liście, nie będziesz otrzymywać powiadomień o przyszłych połączeniach z tego numeru, ale dzwoniący może nadal zostawić pocztę głosową. Ma również wiele trybów blokowania, w których możesz wybrać poziom połączeń, które chcesz zablokować. Na przykład możesz blokować tylko osoby dzwoniące na czarnej liście lub wszystkich dzwoniących, z wyjątkiem osób z białej listy.

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami

Whoscall

2.6 poza 4 gwiazdki (iOS) 4.5 poza 5 gwiazdki (Google Play)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Whoscall | Appamatix.com

iTunes

Ta wielokrotnie nagradzana aplikacja sprawia, że ​​blokowanie spamu i robocalls jest dziecinnie proste. Aplikacja automatycznie identyfikuje i blokuje spam i automatyczne połączenia, więc nie przychodzą. Aplikacja pozwala również decydować, kogo zablokować na końcu połączenia. Dogodnie możesz także wybrać słowo kluczowe i zablokować wszystkie jego wystąpienia. Na przykład, jeśli często otrzymujesz połączenia spamowe od firm, które sprzedają timeshare, możesz zablokować wszystkie połączenia dotyczące timeshare. Cóż za sposób na odzyskanie kontroli nad telefonem!

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami
Google Play

Avast Call Blocker

Blokowanie spamu dla iOS10 (iOS)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Avast Call Blocker | Appamatix.com

Avast

Avast jest najbardziej znany ze swojego oprogramowania antywirusowego. Teraz wprowadzili blokadę spamu na iOS, aby chronić również Twój telefon. Gdy połączenie przychodzi, aplikacja sprawdza je na liście znanych spamerów przechowywanych w ich bazie danych. Ponadto nie musi mieć dostępu do listy kontaktów, aby wykonać swoją pracę. Ponadto otrzymujesz zasięg spamu od zaufanej nazwy.

Ściągnij:

Avast

Truecaller

4.6 poza 5 gwiazdki (iOS) 4.5 poza 5 gwiazdki (Android)

12 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń | Prawdziwy rozmówca | Appamatix.com

iTunes

Truecaller identyfikuje osoby dzwoniące podczas blokowania irytujących spamerów i telemarketerów. Umożliwia także blokowanie dzwoniących według nazwiska lub numeru. Możesz sprawdzić status znajomego i sprawdzić, czy można go śledzić, a aplikacja śledzi rozmówców i kontakty, przesyłając je na dysk Google. Przejrzyj i zapisz historię połączeń, aby w dowolnym momencie wyszukać nieznane lub podejrzane numery.

Ściągnij:

Sklep z aplikacjami
Google Play

3 Wskazówki dotyczące zmniejszania spamu

1. Daj spamerom i podejrzanym dzwoniącym ciche traktowanie. Jeśli odbierzesz telefon w celu podejrzenia spamu, nic nie mów. Gdy nie odpowiesz, zazwyczaj natychmiast zostaniesz rozłączony. Jeśli stwierdzisz, że to połączenie spamowe, szybko się rozłącz.

2. Wejdź na listę „nie dzwoń”. Nie jest to niezawodne, ale dodanie twojego nazwiska do krajowej bazy danych może zmniejszyć liczbę otrzymywanych spamów i robotów.
3. Jeśli masz telefon stacjonarny, możesz wpisać numer 77, aby zablokować połączenia prywatne i anonimowe.

Mamy nadzieję, że masz teraz wskazówki i zasoby, dzięki którym irytujące osoby dzwoniące do spamu należą do przeszłości! Skorzystaj z nich.