Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze aplikacje do czytania i edytowania plików PDF na iPhonie i iPadzie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze aplikacje do czytania i edytowania plików PDF na iPhonie i iPadzie

Bez względu na branżę, w której działasz, plik Adobe PDF jest jednym z powszechnie stosowanych formatów plików podczas pracy z dokumentami. Oferuje obsługę szerokiej gamy elementów, w tym wszystkiego, od tekstu, czcionek, grafiki wektorowej i kilku innych niezbędnych informacji. Mimo to nadal udaje mu się zachować pliki małe, wolne od błędów i użyteczne, a jednocześnie bezpieczne w stopniu utrudniającym modyfikację bez odpowiedniego zestawu narzędzi.

Na początku preferowaną opcją edycji plików PDF był program Adobe Acrobat Acrobat Reader. Jednak z biegiem lat wiele aplikacji i usług ewoluowało, rzekomo oferując znacznie lepszy zestaw funkcji i wsparcia niż Acrobat Reader. Przy szerokiej gamie opcji aplikacji dostępnych w App Store, trudno jest znaleźć te, które dobrze się sprawdzają. Aby więc było łatwiej, oto kilka naszych wybranych najlepszych aplikacji do czytania i edytowania plików PDF na iPhonie i iPadzie.

1. element PDF

PDFelement to jedna z najlepszych aplikacji w App Store, która zapewnia mnóstwo funkcji bez szkody dla kieszeni. Jest idealnym towarzyszem zarówno do czytania, jak i edytowania plików PDF w podróży. Niektóre z jego kluczowych funkcji obejmują możliwość zmiany właściwości czcionki, oznaczania i dodawania adnotacji, podpisywania formularzy, konwertowania dokumentów na inne formaty plików, synchronizowania usług w chmurze, drukowania plików PDF bezpośrednio z urządzenia itp. Obecnie aplikacja jest również dostępna umożliwiając użytkownikom rejestrację przy użyciu Wondershare ID i logowanie się, aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności za darmo.

Dostępność: iPhone’a i iPada
Pobierać element PDF (Bezpłatny)

2. iAdnotuj4

iAnnotate4 to kolejna popularna aplikacja w App Store, która zapewnia wiele funkcji. Jest to jednak aplikacja płatna i początkowo wymaga dokonania jednorazowego zakupu. Interfejs i dostosowywanie są proste i nie wymagają nauki, dzięki czemu nowa osoba korzystająca z aplikacji może łatwo wykonać swoją pracę. Podobnie jak wiele innych edytorów PDF, iAnnotate4 ma również swój własny zestaw funkcji. Niektóre z nich obejmują dostosowywanie narzędzi, łączność z chmurą, opcję wyszukiwania, znaczniki do przechwytywania, konwertowania i dodawania adnotacji. Oprócz tego oferuje także możliwość jednoczesnej pracy nad dwoma dokumentami, obsługę ochrony danych iOS (wraz z funkcjami pęku kluczy) i kilka innych.

Dostępność: iPhone’a i iPada
Pobierać iAdnotuj4 (Płatne: 799 Rs)

3. Ekspert PDF firmy Readle

PDF Expert znajduje się na liście Editor’s Choice najlepszych aplikacji do edycji plików PDF w App Store. Oferuje szeroką gamę funkcji i pozwala użytkownikom wyróżniać tekst, tworzyć diagramy, wypełniać formularze, podpisywać formularze, rysować lub wprowadzać tekst, synchronizować z chmurą i tworzyć zakładki. Nie wspominając o opcjach ograniczenia hasła i ochrony danych iOS, które zwiększają bezpieczeństwo i szyfrują dane. Jeśli jeszcze nie jesteś zadowolony z tych funkcji, możesz dokonać zakupu w aplikacji i uzyskać dostęp do kilku innych funkcji, takich jak edycja obrazów PDF, dodawanie linków do stron lub witryn internetowych, usuwanie lub ukrywanie poufnych informacji w pliku PDF .

Dostępność: iPhone’a i iPada
Pobierać Ekspert PDF firmy Readle (Płatne: 799 Rs)

4. Dobry Czytelnik

GoodReader jest jednym z najstarszych graczy na tym terytorium i niedawno obchodził swoje dziesiąte urodziny. Aplikacja oferuje idealne połączenie aplikacji do zarządzania plikami i aplikacji do czytania dokumentów w jednej aplikacji. Niektóre z jego najważniejszych funkcji obejmują obsługę różnych formatów plików (w tym TXT, MS Office, HTML, zdjęć, filmów, muzyki i książek audio), edycję i dodawanie adnotacji, synchronizację usług w chmurze, zarządzanie plikami itp. Podobnie jak aplikacja PDF Expert , GoodReader zapewnia także kilka dodatkowych zestawów funkcji przy zakupie w aplikacji. Funkcje te obejmują podzielony ekran, zaawansowany poziom szyfrowania, taki jak AES-256 i kilka innych.

Dostępność: iPhone’a i iPada
Pobierać Dobry Czytelnik (Płatne: 349 Rs, zakup w aplikacji)

5. Edytuj pliki PDF na iPhonie/iPadzie za pomocą Foxit MobilePDF

Foxit MobilePDF to prosta i łatwa w obsłudze aplikacja do przeglądania i edytowania plików PDF z wieloma przydatnymi funkcjami. Niektóre z nich są ograniczone w wersji bezpłatnej i można z nich skorzystać wyłącznie przy zakupie w aplikacji. Dzięki bezpłatnemu planowi użytkownicy mają możliwość edytowania i dodawania adnotacji do dokumentów (z obsługą różnych formatów plików), edytowania wielu dokumentów, stemplowania i podpisywania dokumentów, przechwytywania i konwertowania dokumentów do formatu PDF, drukowania plików PDF itp. Ponadto plan umożliwia także obejmuje opcję wypełniania i udostępniania formularzy, generowania kodów kreskowych 2D, synchronizacji z usługami w chmurze, ochrony hasłem, śledzenia, kto czyta lub edytuje dokument itp.

Dostępność: iPhone’a i iPada
Pobierać Foxit MobilePDF (Bezpłatny zakup w aplikacji)

Oto niektóre z naszych rekomendacji najlepszych aplikacji do czytania i edytowania plików PDF na iPhonie i iPadzie. Która aplikacja była według Ciebie najbardziej przydatna? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Table of Contents