Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi

Granie w gry na telefonie może być świetnym sposobem na zabicie czasu, relaks lub po prostu oderwać się od świata. Ale jest o wiele lepiej, gdy masz przyjaciół, z którymi możesz grać. Oto 15 najlepszych aplikacji do grania ze znajomymi i podkreślenia swojej przewagi konkurencyjnej! Wszystkie gry są dostępne na iOS i Androida.

1. Quiz w górę – za darmo

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Quiz w górę | Appamatix.comQuiz Up to gra dla jednego lub dwóch graczy na prawie każdy temat na świecie! Quiz Up zawiera tematy od postaci z Harrego Pottera, przez amerykańską wojnę o niepodległość i wszystko pomiędzy. Quiz Up pozwala budować swój wynik na każdy temat i pozwala zobaczyć, gdzie jesteś w rankingu za ten temat w swoim kraju lub na całym świecie. Masz możliwość gry solo, przeciwko znajomym lub meczu z ludźmi przez grę online, więc nigdy nie brakuje ci przeciwnika. Każdy quiz jest tylko 6 długie pytania, masz do 10 sekund, aby odpowiedzieć na pytanie, przyznając więcej punktów za szybkość odpowiedzi. Może to podważyć presję podczas gry przeciwko komuś o podobnej wiedzy na dany temat, dając przewagę graczowi, który potrafi myśleć i reagować najszybciej! Obowiązkowa pozycja dla fanów ciekawostek

Ściągnij: iOS, Android

2. Heads Up – bezpłatny

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Heads Up | Appamatix.comTak, to gra, w którą Ellen uwielbia grać w swoim czacie. Chociaż pomysł może wydawać się prosty, to taki, który zapewnia wiele godzin rozrywki. Wystarczy, że przyłożysz telefon do głowy, a pozostali gracze będą musieli opisać osobę lub słowo na głowie, aż zgadniesz poprawnie (następnie przechylisz telefon w dół) lub przejdziesz do następnego słowa (przechylisz telefon w górę). Z 18 różnymi taliami do wyboru (gwiazdy, zwierzęta, akcenty, filmy i więcej) znajdziesz talię dla wszystkich! Najlepsze jest to, że aplikacja może odtwarzać wideo podczas gry, dzięki czemu możesz oglądać, co robili Twoi znajomi, udzielając wskazówek! Oglądanie nagrania może czasem okazać się zabawniejsze niż sama gra!

Ściągnij: iOS, Android

3. Złe Jabłka – Bezpłatnie

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Złe Jabłka | Appamatix.comCzy zawsze jesteś odpowiedzialny za dostarczenie kart na przyjęcie? Po zagraniu w tę grę już nigdy nie będziesz używać talii. Jeśli lubisz grać w Cards Against Humanity, dostaniesz szansę na złe jabłka. Jest to w zasadzie wirtualna wersja sprośnej gry towarzyskiej, wymyślonej przez jej twórców jako „wierny i zabawny”. Zaczniesz od znalezienia grupy ludzi, z którymi możesz grać, niezależnie od tego, czy są to pobliscy gracze zlokalizowani za pośrednictwem GPS, czy znajomi, których wirtualnie zaprosisz za pośrednictwem SMS-a lub mediów społecznościowych. Każdy ma rękę kart cyfrowych z odpowiedziami, które służą do wypełnienia pustych miejsc. W każdej rundzie zostanie wyświetlone zdanie lub pytanie, w którym każdy gracz użyje jednej ze swoich kart, aby uzyskać najśmieszniejszą odpowiedź. Wyznaczony sędzia w tej rundzie wybierze kartę, która uzna za najbardziej przezabawną, a właściciel karty wygra tę rundę. Złe Jabłka zajęły # pozycję1 w grach słownych i karcianych w USA, więc będziesz się dobrze bawić ze znajomymi, czy to osobiście, czy nie. (Po prostu trzymaj grę z dala od najmłodszych!)

Ściągnij: iOS, Android

4. Snap Games – bezpłatny

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Gry Snap | Appamatix.comSnap Games to zupełnie nowa platforma do gier, którą Snapchat wprowadził w kwietniu, w której możesz rzucić wyzwanie swoim znajomym Snapchat do różnych gier, takich jak Bitmoji Party i Tiny Royale. W sumie wydanych zostanie sześć gier Snap, ale obecnie są tylko dwie dostępne publicznie. Chociaż jest to zupełnie nowa platforma, użytkownicy Snapchata uwielbiają możliwość komunikowania się z przyjaciółmi w zupełnie nowy sposób. A poza tym, czego nie lubić, gdy widzisz swojego uroczego Bitmoji tańczącego z innymi przyjaciółmi Bitmoji?

Ściągnij: iOS, Android

5. Robaki 2: Armageddon – $4.99

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Robaki 2: Armageddon | Appamatix.comWszyscy kochają Worms, a kto nie? Ta szczególna wersja klasycznej turowej gry artyleryjskiej nie odbiega daleko od formuły, dzięki której Worms stał się klasykiem. Podstawową przesłanką jest ruch, strzelanie i staranie się nie umierać z rąk wrogów (lub własnych). Dodali tutaj ogromny arsenał broni, w rzeczywistości ponad 40, którego opanowanie może zająć trochę czasu (ale jest na to fantastyczna kampania dla jednego gracza). Chociaż masz możliwość grania online, gra jest nadal najlepsza, gdy grasz z grupą przyjaciół; dodane uzbrojenie służy jedynie do zwiększenia liczby różnych taktyk, które można zastosować. Obserwowanie, jak ostatni robak przyjaciela powoli zbliża się do jego śmierci, podczas gdy twój przyjaciel jęczy w agonii, nie zestarzał się. I choć nadal jest to zabawne, Worms pozostaną klasykiem.

Ściągnij: iOS, Android

6. Osmos HD – $3.99

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Osmos HD | Appamatix.comIGN nazwał to #1 gra mobilna, została wybrana przez Google, Wired, Macworld, IGN i GameTunnel przez redakcję, a także została nazwana Najbardziej innowacyjną grą przez Pocket Gamer. Lista wyróżnień, które zyskała ta aplikacja, jest wystarczającym powodem, aby zapłacić $3.99 do doświadczenia (chociaż istnieje darmowa wersja demo dla tych z was, którzy nie są jeszcze przekonani). Pływasz w tym pięknie animowanym świecie 3D, pochłaniając mniejsze organizmy i rosnąc, aż staniesz się największym mote na arenie. Choć może to zabrzmieć w uproszczeniu, jest całkowicie wciągające i uzależniające, a jednocześnie relaksujące (prawdopodobnie częściowo ze względu na nagradzaną elektroniczną ścieżkę dźwiękową). Tryb dla wielu graczy jest fantastyczny, oferując lokalny i internetowy tryb dla wielu graczy, gra buduje się powoli, a gracze próbują się rozwijać, aż do momentu, gdy nadejdzie strajk, w którym to momencie następuje napięta i ekscytująca pogoń. Gra ma symetryczną arenę, aby nie faworyzować jednej strony, a powolna klimatyczna gra staje się raczej uzależniająca. Aspekt dla wielu graczy po prostu dodaje kolejną warstwę do i tak niesamowicie zaprojektowanej gry.

Ściągnij: iOS, Android

8. 8 Ball Pool – bezpłatny

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | 8 Basen z piłkami | Appamatix.com

Klasyczne gry są zawsze najlepsze, prawda? 8 Ball Pool to mobilna wersja gry, w którą grasz w piwnicy znajomego. Dołącz do „największej na świecie internetowej gry basenowej” ze znajomymi, zapraszając ich bezpośrednio przez iMessage, jeśli masz iPhone'a lub przez 8 Aplikacja Ball Pool na Twoim urządzeniu. Masz swobodę wyboru gry jeden na jednego w puli lub w turniejach dla ośmiu graczy. Oprócz praw do przechwalania się, grasz o „Monety z puli”, wersję waluty w aplikacji, która pozwala wchodzić na mecze wyłącznie dla najwyżej ocenianych graczy, a także kupować sprzęt w sklepie z pulą.

Ściągnij: iOS, Android

7. Scrabble – bezpłatny

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Scrabble | Appamatix.comPrawie nie muszę wyjaśniać pojęcia scrabble, jest to gra przynajmniej trochę znana wszystkim. Aplikacja usuwa dwie najbardziej uciążliwe części gry fizycznej, sprawdzanie pisowni / słów i konfigurację. Interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze i nawigacji, a gra działa dość płynnie. Masz kilka opcji dla wielu graczy, grając przeciwko losowemu przeciwnikowi online, ze znajomymi za pośrednictwem Facebook lub Origin lub Pass’n’Play, w którym fizycznie przekazujesz urządzenie między sobą. To mój ulubiony rodzaj gry, ponieważ oznacza, że ​​potrzebujesz tylko 1 urządzenie od do 4 graczy i pozwala grać w środowisku społecznościowym i po prostu omijać urządzenie po pokoju, pozwalając na zabawę podczas przyjęć (moi przyjaciele czasem nawet grają wieczorem).

Ściągnij: iOS, Android

9. Szybkie kciuki – za darmo

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Szybkie kciuki | Appamatix.com

Jeśli byłeś najszybszym typerem w szkole podstawowej, nadszedł czas, aby zabłysnąć ponownie. Jeśli nie, masz szansę zdobyć tytuł raz na zawsze. Szybkie kciuki to wyzwanie polegające na szybkim sprawdzaniu umiejętności pisania z błyskawiczną szybkością ulubionych tekstów. Obliczając swoje pomyłki i triumfy po drodze, możesz zaprosić znajomych, aby zobaczyli, kto pisze tekst najszybciej i najmniej błędów. Może się to wydawać proste, ale może się zdarzyć, że większość użytkowników wpada w kropki, przecinki i inne znaki interpunkcyjne. Uważaj też na okazjonalne emoji! Zapaleni użytkownicy nazywają Fast Thumbs „gorączkowymi i pulsującymi”, ale oczywiście w najlepszy możliwy sposób. Przygotuj kciuki, przygotuj się, idź!

Ściągnij: iOS, Android

10. PSYCH! – Wolny

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | PSYCH! | Appamatix.comOd tych samych twórców, co Heads Up !, PSYCH! jest jedną z najlepszych aplikacji do grania ze znajomymi, jeśli chcesz pochwalić się umiejętnością myślenia na własnych nogach. Zachęcanie do „przechytrzenia znajomych” PSYCH! oferuje kategorie do wyboru, od filmów po fakty naukowe i popkulturę. Niezależnie od tego, czy jesteś osobiście z grupą przyjaciół na imprezie, czy po prostu czekasz w kolejce na opowieść o sklepie spożywczym, uzależnisz się od tej gry. Zacznij od dołączenia do gry, albo z przyjaciółmi lub nieznajomymi. Krótko mówiąc, grupa otrzyma pytanie o ciekawostki i każdy musi wymyślić fałszywą odpowiedź. Zadanie polega na znalezieniu najbardziej wiarygodnej odpowiedzi, nawet jeśli będzie ona fałszywa. Następnie grupie zostaną pokazane fałszywe odpowiedzi, a także prawdziwe, i będą musieli zgadnąć, która z nich jest prawdziwa. Gracz, którego fałszywa odpowiedź zostanie wybrana, najwięcej wygrywa rundę.

Ściągnij: iOS, Android

11. Powerboat Racing 3D – bezpłatny

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Wyścigi motorowodne 3D | Appamatix.comDzięki połączeniu fantastycznych efektów wizualnych, prostych i łatwych do opanowania kontroli oraz fantastycznego trybu dla wielu graczy (do 4 graczy), Powerboat Racing 3D jest trudny do pokonania, jeśli chodzi o grę wyścigową dla wielu graczy. Wcielasz się w profesjonalnego motorowodnego wyścigowca motorówki rywalizującego z przeciwnikami „Super-Pro” (choć ich jakość zależy od umiejętności znajomych w trybie wieloosobowym), jeśli nie spodoba się to Twojemu wewnętrznemu dziecku, nie wiem co będzie! Łódź zachowuje się dokładnie tak, jak można oczekiwać od prawdziwej łodzi (Oświadczenie – ja właściwie nie prowadziłem łodzi), a podczas gry zyskujesz poczucie szybkości i pędu. Gra oferuje wiele różnych rodzajów wyścigów, w tym wyścigi, eliminacje (mój ulubiony), przetrwanie i sprint, a także zawiera niezwykle pomocną sekcję samouczków, która pomaga wytrenować Cię w łodzi motorowej „Super-Pro”, zanim twoi znajomi przyjdą cię rzucić .

Ściągnij: iOS, Android

12. King Of Opera – bezpłatny

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | King Of Opera | Appamatix.comCzy zawsze chciałeś sławy i fortuny? Cóż, teraz masz szansę walczyć o światło reflektorów. King of Opera to niesamowicie fajna aplikacja do grania z przyjaciółmi, w której musisz zmierzyć się z maksymalnie trzema innymi osobami na jednym urządzeniu. Jesteś odpowiedzialny za kontrolowanie swojego tenora w celu utrzymania ich w świetle reflektorów i zapobieżenia wypadnięciu ze sceny. Ciesz się odkrywaniem sześciu różnych trybów gry ze znajomymi, aby zobaczyć, kto skończy jako King of Opera!

Ściągnij: iOS, Android

13. Mecz mini golfa – bezpłatny (zalecane bezpłatne uaktualnienie reklamy)

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Mecz mini golfa | Appamatix.comMinigolf jest fantastyczny, zarówno rzeczywisty, jak i wirtualny, a ta gra lepiej wychwytuje niuanse putt-putt lepiej niż jakakolwiek inna gra. Używając bardzo prostego stylu wycofywania i zwalniania (myślę o gniewnych ptakach), ta gra jest niezwykle łatwa do podniesienia i grania. To w połączeniu z zabawną kreskówkową grafiką i chwytliwą ścieżką dźwiękową czyni tę grę prawdziwym zwycięzcą. Jedna mała krytyka, którą chciałbym wyrazić, to to, że reklamy mogą być dość wstrząsające, gra jest znacznie lepsza po zakupie bezpłatnej aktualizacji reklamy (tylko). Możesz grać online ze znajomymi lub dopasowując się do losowych przeciwników, możesz korzystać z czatu i grać w kilka gier jednocześnie, bez spowalniania gry. Dzięki szerokiej gamie dołków i pola do odblokowania gra Mini Golf Match Up zapewni rozrywkę Tobie i Twoim znajomym przez wiele godzin.

Ściągnij: iOS, Android

14. Flick Kick Field Goal Kickoff – bezpłatny

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Flick Kick Field Gol Kickoff | Appamatix.comPodobnie jak wiele innych gier tego gatunku, podstawowa przesłanka niewiele się zmienia; w takim przypadku musisz strzelić bramki na boisku piłkarskim. Gra jest łatwa do rozpoczęcia, ale przy rosnącym nasileniu warunków wiatrowych o 360 stopni będziesz uzależniony od próby wykonania tego 50 jardów pod wiatr wichury. W grze wieloosobowej możesz wybrać precyzję lub nagłą śmierć, testowanie nerwów lub umiejętności, a może jedno i drugie! Ta niewielka gra uzależnia się dość szybko i jest wysoce zalecana do ustalania wyników nagłą śmiercią! Przykład: zwycięzca dostaje ostatni kawałek pizzy.

Ściągnij: iOS, Android

15. Facebook Gry Messenger – za darmo

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi | Facebook Gry Messenger | Appamatix.comChociaż mogą być nieco ukryte, różne gry, w które można grać Facebook Messenger jest niesamowity. W przypadku klasyków, takich jak koszykówka, szachy i piłka nożna (piłka nożna), można uzyskać do nich dostęp jedynie po wprowadzeniu tajnych kodów w Messengerze; poczujesz się jak prawdziwy haker, kiedy wprowadzasz kody i odkrywasz rzeczy o Messengerze, których nigdy nie mogłeś sobie wyobrazić… .. Możesz rzucić wyzwanie znajomym po drugiej stronie pokoju lub po drugiej stronie świata! Sprawdź naszą Top 10 Facebook Gry Messenger tutaj.

Ściągnij: iOS, Android

Wyróżnienia dla Pokemon Go (sprawdź nasze 10 najlepszych wskazówek i sztuczek, w tym jak grać z przyjaciółmi) i Clash of Clans, z których ta ostatnia prawie znalazła się na liście tylko z powodu niesamowitości reklamy! Sprawdź nasze wskazówki dotyczące Top Clash of Clans, a jeśli uważasz, że coś przegapiliśmy, koniecznie skomentuj poniżej lub powiedz nam za pośrednictwem mediów społecznościowych!

Najlepsze aplikacje do zabawy z przyjaciółmi 1