Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10

Bez względu na to, czy korzystasz z komputera w celach rozrywkowych czy zawodowych, poczta e-mail może być ważnym sposobem na utrzymywanie kontaktu z ludźmi i zarządzanie ich życiem. Klient poczty elektronicznej odgrywa w tym ważną rolę i jest godny miejsca na twoim komputerze, szczególnie jeśli korzystasz z wielu kont w Gmailu, najpopularniejszej i najmocniejszej bezpłatnej usłudze e-mail. Wbudowany interfejs Google pozostawia wiele do życzenia, ale na szczęście nie utknąłeś przy użyciu tego wbudowanego interfejsu lub Windows Mail lub Outlook jako klient poczty e-mail. Windows 10 użytkowników ma wiele realnych alternatyw dla rozwiązania klienta Gmaila. Większość z nich jest darmowa, wszystkie działają całkiem dobrze i wszystkie są łatwym zamiennikiem Mail lub Outlook.

Jak Windows 10 i użytkownik Gmaila, próbowałem różnych aplikacji Gmail dla Windows 10 i wymieniam niektóre z tych, które zrobiły na mnie największe wrażenie. Chociaż większość z tych aplikacji jest zaprojektowana specjalnie dla Gmaila, będą one również współpracować z innymi usługami e-mail, więc są idealne dla każdego, kto próbuje zarządzać swoim kontem Gmail i służbowymi kontami e-mail. Oto nasze wybory dla naszych ulubionych klientów Gmaila pod adresem Windows.

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10 1

Mailbird wygląda i czuje się jak Windows 10 i jest dość podobny do Outlooka, przynajmniej pod względem wizualnym. Ma genialny interfejs użytkownika, intuicyjne sterowanie i może zarządzać wieloma kontami e-mail. Działa szybko i dobrze współpracuje z wieloma kontami e-mail, w tym Gmail, Outlook, iCloud i Exchange. Mailbird obsługuje funkcje dotykowe, wiadomości, zarządzanie zadaniami, kalendarze i wiele innych. Instalacja jest niewielka i prosta, a konfiguracja bardzo prosta. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych klientów e-mail dla Windows 10. Jednak kosztuje to wersję Pro, która rozpocznie się po 30-dniowym okresie próbnym.

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10 2

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10 3

Mailbird Lite to wersja Mailbirda, którą otrzymujesz, jeśli zdecydujesz się nie kupować wersji Pro Mailbirda. Funkcje e-mail pozostają takie same, ale utracono możliwość przyspieszenia czytania, odłożenia wiadomości e-mail na cichy czas i podglądu załączonych plików. Poza tym są bardzo podobne, więc wszystkie pozytywne aspekty, które przeczytałeś wcześniej, są nadal aktualne. Mailbird Lite współpracuje z POP3 i IMAP oraz łączy do Facebook, WhatsApp i inne aplikacje społecznościowe.

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10 4

Thunderbird jest oczywistym konkurentem dla jednej z najlepszych aplikacji Gmail dla Windows 10. Jest to bardzo elastyczny klient poczty elektronicznej, który twoja społeczność użytkowników stale rozwija. Obsługuje dodatki i rozszerzenia, współpracuje z większością kont e-mail i używa kart windows do zarządzania wieloma wiadomościami e-mail i zadaniami. Kiedy już przyzwyczaisz się do tego, jak wszystko działa, będziesz się zastanawiać, jak sobie z tym poradziłeś. Thunderbird jest własnością Mozilli i jest zarządzany przez Firefoksa, ale teraz jest rozwijany przez fanów.

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 102

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10 5

Inky to bardzo wydajny klient poczty e-mail Windows 10, który wygląda niesamowicie na ekranie. Inky jest idealny dla osób dbających o bezpieczeństwo, ponieważ standardowo zawiera szyfrowanie całościowe. Jest to również jeden z najbardziej atrakcyjnych klientów e-mail na tej liście. Jest mocny, ale prosty w użyciu dzięki dobrze zaprojektowanemu interfejsowi użytkownika. Działa z POP3 i IMAP, a jego konfiguracja zajmuje tylko kilka minut. Synchronizuje się także na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Inky jest bezpłatny, jeśli masz program Outlook, Gmail lub iCloud i używasz go do użytku domowego. Użytkownicy biznesowi płacą $5 na miesiąc

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10 6

TouchMail to Windows Aplikacja sklepu, która dodaje trochę koloru do wiadomości e-mail. Wykorzystuje kolorowy interfejs użytkownika do reprezentowania wiadomości e-mail od różnych nadawców i zapewnia osobne mozaiki dla każdego z nich. Jest to elegancki interfejs, który zawiera wszystkie zwykłe funkcje, których można oczekiwać. Działa świetnie z Gmailem, Outlookiem, iCloud, POP3 i IMAP, więc będzie działać z większością kont e-mail. Jedyną wadą jest to, że jest przeznaczony przede wszystkim do dotyku, więc nie jest tak wykwalifikowany z myszą, jak mógłby być. TouchMail jest bezpłatny dla maksymalnie dwóch kont e-mail.

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 103

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10 7

Jako wielki fan lekkiej przeglądarki Opera musiałem wypróbować Opera Mail, która podobnie jak jej brat, jest open source, prosta i wydajna. Wygląda również całkiem nieźle, z prostym interfejsem, który wygląda trochę jak Thunderbird. Działa z większością typów wiadomości e-mail, w tym z Gmailem, a także posiada czytnik RSS. W pakiecie znajduje się również kilka zamówionych szablonów wiadomości e-mail. Z Opery Mail można korzystać według własnego uznania. Jednak powiadomienie na stronie Opera Mail informuje, że produkt jest u kresu cyklu życia i nie zostanie dopuszczony w przyszłości.

Najlepsze aplikacje Gmail dla Windows 10 8

Klient eM to dobrze znany klient poczty e-mail, który istnieje od ponad dekady. Interfejs użytkownika jest przejrzysty, bogaty w funkcje i upraszcza nawigację oraz zarządzanie pocztą e-mail. Jest bezpłatny do użytku domowego i możesz zarządzać dwoma kontami e-mail. Dostępna jest wersja premium, jeśli potrzebujesz więcej funkcji. Klient eM współpracuje z kontami e-mail z Gmaila, Outlooka, iCloud i Exchange. Instalator automatycznie skonfiguruje bezpłatną wersję próbną wersji premium, ale klucz do darmowej wersji można uzyskać ze strony klienta eM.

Skąd pochodzi poczta Windows 10 i wszyscy przynajmniej próbowali programu Outlook, nie wymieniłem ich tutaj. Nie zatrzymałem się również przy aplikacjach dostępnych w Windows Zapisywanie w ten sposób wykluczyłoby najlepsze dostępne obecnie aplikacje pocztowe. W rzeczywistości podoba mi się te wszystkie aplikacje pocztowe. Wszystkie działają bardzo dobrze, wszystkie działają dobrze z Gmailem, żaden z nich nie stwarza problemów Windows 10 i wszyscy wykonują robotę. Poleciłbym którykolwiek z nich. Czy masz ulubionego? Powiedz nam o tym poniżej.