Najlepsze aplikacje, gry, filmy i książki na Androida w Sklepie Play

Dzisiejszy świat jest mobilny. Aplikacje mobilne są częścią naszego życia i codziennie pojawiają się wiadomości w sklepach z aplikacjami. Sklep Play, w którym mieszczą się nie tylko aplikacje, gry, książki i filmy, jest jednym z gigantów w tym segmencie poświęconym systemowi Android.

W 2019 roku były to wyjątkowe treści, które zasługiwały na miano najlepszego roku.

Najlepsze aplikacje, gry, filmy i książki na Androida w Sklepie Play 1

Aplikacje i gry: najlepsze z 2019 roku

Sklep Play głosował za ich treścią, a użytkownicy Androida byli suwerenni. Edytor wideo – efekty wideo Glitch otrzymał tytuł najlepszej aplikacji według użytkowników. Jednak tytuł najlepszej ogólnej aplikacji trafił do Ablo.

Ablo jest zatem aplikacją komunikacyjną, która łączy ludzi na całym świecie. Bez języka barierą.

Najlepsze aplikacje, gry, filmy i książki na Androida w Sklepie Play 2

W świecie gier nie ma wątpliwości. W końcu przybysz Call of Duty: Mobile To była najlepsza wersja roku w świecie gier.

W rzeczywistości gra ma już ponad 50 milionów pobrań. Ma również ocenę 4,5 gwiazda wykonana przez prawie 6 miliony użytkowników.

Książki i filmy z 2019 r

We wszechświecie filmów Marvel Studios Avengers: Endgame otrzymał tytuł najlepszego filmu roku na platformie, a także był najlepiej sprzedającym się przez cały rok.

Aquaman, Narodziła się gwiazda, Marvel Kapitan Studios Marvel i Spider-Man: Into The Spider-Verse zasłużył też na miano najlepiej sprzedających się filmów. Co więcej, w kategorii seriali najważniejszy jest bez wątpienia Gra o tron i Żywe trupy.

Najlepsze aplikacje, gry, filmy i książki na Androida w Sklepie Play 3

Wreszcie Straszne historie do opowiedzenia w ciemności (Creepy Stories to Tell in the Dark) Alvina Schwartza była książką o najlepszym tytule ebook roku wśród użytkowników. Tak jednak było Pan, autor: E. L James, bestseller w Sklepie Play. Już Stając się Michelle Obama była najlepiej sprzedającym się audiobookiem.

A jaka była dla Ciebie aplikacja lub gra roku na Androida?


Również wiedzieć: