Najlepsze aplikacje i gry roku według Apple

Rok dobiega końca, więc nie można przegapić wyboru najlepszych aplikacji i gier roku. Ogłoszenie zostało wydane przez nią samą Apple na specjalnym wydarzeniu w Nowym Jorku, poświęconym właśnie ogłoszeniu najlepszych w każdej kategorii.

Wyboru dokonano na wszystkie platformy firmowe, iPhone, iPad, Mac i Apple Telewizja oraz popularna kategoria pokazująca, które zwycięzcy dzielą podobieństwa. Zawiera także listę najczęściej pobieranych plików, która różni się w zależności od kraju.

W naszym pierwszym jest WhatsApp, a następnie Instagram, YouTube, Facebook i Facebook Messenger W USA lista jest jednak inna, kierowana przez YouTube a następnie Instagram, Snapchat, TikTok i Facebook Messenger

Aby zobaczyć więcej szczegółów tego roku, czytaj dalej nasz artykuł i nie zapomnij sprawdzić naszej listy najlepszych gier dostępnych na Apple Arcade

1. Najlepsza aplikacja na iPhone'a: ​​Spectre Camera

Rozpoczęliśmy listę najlepszych aplikacji i gier roku z Specter Camera, świetną aplikacją do aparatu z niesamowitymi funkcjami, które wykorzystują sztuczną inteligencję do wykrywania Twojego położenia i automatycznej optymalizacji zdjęć.

W zatłoczonych miejscach usuwa wszystkich. Rzeki, wodospady, wodospady, automatycznie skupia się na wodzie. Pozwala również tworzyć zdjęcia na żywo i wykrywa podczas korzystania ze statywów oraz wykorzystuje AI do stabilizacji zdjęć. Aby zobaczyć więcej, przejdź do strony.

najlepsze aplikacje i gry tego roku.

2. Najlepsza aplikacja na iPada: Flow

Ta aplikacja ma bardzo prostą funkcjonalność, ale została tak dobrze wdrożona, że ​​zdobyła miejsce w najlepszych aplikacjach i grach roku. Umożliwia użytkownikowi rysowanie za pomocą iPada, a także jest podświetlony za zgodność z Apple Ołówek

Tutaj możesz rysować bez końca, bez tworzenia nowych dokumentów. Możesz także tworzyć własne narzędzia do rysowania. Ponadto możesz ukryć interfejs podczas rysowania. Inne opcje obejmują wybór koloru papieru, ustawienie, czy papier będzie miał siatkę – jak notatnik – czy nie. Zainteresowany? Postępuj zgodnie z link do sklepu z aplikacjami.

3. Najlepsza aplikacja na komputery Mac: Affinity Publisher

Affinity Publisher to świetna aplikacja, która zdobyła swoje miejsce na liście najlepszych aplikacji i gier roku. Daje to możliwość każdemu, kto chce wejść do świata projektowania, zrobić to w prosty i praktyczny sposób.

Jest to aplikacja pierwotnie stworzona dla profesjonalnych projektantów, ale z prostymi narzędziami i interfejsem. Jego funkcje pozwalają na wszelkiego rodzaju prace, bez względu na to, jak zaawansowany (lub podstawowy) jest. Idź do Mac App Store, aby zobaczyć więcej.

4. Najlepsza aplikacja dla Apple TV: Odkrywcy

Ta aplikacja została zaprojektowana, aby wspierać społeczność odkrywców, naukowców i artystów, którzy chcą osiągnąć wspólny cel: stworzyć „wizualny zapas” świata przyrody za pomocą zdjęć i filmów.

Może być również używany przez osoby, które nie pasują do powyższych kategorii, ale są ciekawe i lubią odkrywać wszystkie rekordy, aby zrozumieć więcej otaczającego ich świata. Aby go pobrać, przejdź do do sklepu dla twojego Apple TV.

odkrywcy

5. Trendy w aplikacji roku: opowiadanie, uproszczone

Oprócz najlepszych aplikacji i gier roku, Apple wydała listę rodzajów aplikacji, które zyskują popularność w 2019 roku. W tym roku pojawiła się duża liczba aplikacji, które ułatwiają opowiadanie historii, zarówno poprzez zdjęcia, jak i pisanie. Słynny opowiadanie historii.

Aplikacje na tej liście to Anchor (Anchor FM), Canva: Stories & Video Maker (Canva), Unfold (Unfold Creative), Steller (Expedition Travel Advisor), Spark Camera (Dayworks), Over (Over, Inc) i Wattpad (Wattpad Corp), z których niektóre omówiliśmy nawet w naszym artykule na temat pisania zdjęć.

6. Najlepsza gra na iPhone'a: ​​Sky: Children of the Light

Ta aplikacja została opracowana przez wielką firmę thatgamecompany, która zapoczątkowała słynną podróż. Powtarza niektóre cechy poprzedniej gry, takie jak reżyseria i piękne krajobrazy, które zachęcają do ich pełnego zbadania.

Jest dostępny na urządzenia z iOS, iPad i iPhone, a także w serwisie. Apple Arcade, konkurent firmy Apple do Google Play Pass, dostępnej na Androida. Aby go pobrać, idź do sklepu.

Sky: Children of the Light najlepsze aplikacje i gry roku.

7. Najlepsza gra na iPada: Hyper Light Drifter

Kolejną z najlepszych aplikacji i gier tego roku jest Hyper Light Drifter, pełna akcji gra, która oferuje także piękną scenerię i bardzo aktywną rozgrywkę, czerpiąc z 16-bitowych gier akcji i przygodowych.

Gra jest dostępna do pobrania (za 18,90 R $) pod adresem App Storezarówno na iPhone'a, jak i iPada. Możesz go również znaleźć na Steamie, gdzie możesz go kupić, aby grać na komputerze Mac.

8. Najlepsza gra Mac: GRIS

Ta gra, która łączy w sobie elementy układanki i platformy, jest niezwykle satysfakcjonująca, zarówno pod względem grania, jak i doceniania sztuki – nie tylko została nominowana do wielu nagród za reżyserię artystyczną, w tym The Game Awards 2019, rodzaj „Oscara gier wideo”.

Ta wciągająca historia eksploruje takie elementy, jak nadzieja, strata i zwycięstwo polegające na odbudowie życia po niezliczonych stratach, ale bez udziału przemocy. Aby go pobrać, przejdź do Mac App Store.

Najlepsze aplikacje i gry roku Gris

9. Najlepsza gra dla Apple TV: Wonder Boy: The Dragon's Trap

Wciąż mamy tę grę do wyboru Apple najlepszych aplikacji i gier roku. Jest to remake gry inspirowanej klasyczną serią gier o tej samej nazwie, wydaną w latach 80. na konsole Sega.

Jest bardzo podobny do oryginału, ale nadal warto grać, biorąc pod uwagę, że zarówno animacja, jak i ścieżka dźwiękowa zostały przerobione od zera, co zapewnia lepsze wrażenia. Aby pobrać go na swój Apple TV, idź do sklepu.

10. Trendy w grze roku: Reimagined Classics

W tym roku programiści preferowali nieco inny sposób wprowadzania innowacji, przerabiając klasyczne gry i ponownie je przemyślając, używając najnowszych technologii w celu ich ulepszenia, zapewniając wyższą jakość i głębię.

Tytuły takie jak Mario Kart Tour, Dr. Mario World, Minecraft Earth, Pokémon Masters i Assassin's Creed Rebellion to nie tylko hołdy lub zwykłe przeróbki, ale oryginalne gry, które ożywiły największe marki w historii gier.

11. Najlepsza gra dla Apple Arcade: Sayonara Wild Hearts

To pierwszy rok, w którym ta kategoria znalazła się na liście najlepszych aplikacji i gier roku, ponieważ platforma ta została niedawno uruchomiona i stanowi dodatek do ekosystemu produktów. Apple.

Tytuł ten był nominowany do wielu nagród, takich jak najlepsza gra mobilna, najlepszy kierunek artystyczny i najlepsza ścieżka dźwiękowa, których założeniem są pojedynki na miecze z postaciami osadzonymi na motocyklach. Aby dowiedzieć się więcej o nim, przejdź do sklepu z aplikacjami.

Najlepsze aplikacje i gry roku Sayonara Wild Hearts.

Co myślisz o wyborze Apple najlepszych aplikacji i gier roku 2019?

Zostaw komentarz, jeśli korzystasz już z którejkolwiek z tych świetnych aplikacji lub grasz w którąkolwiek ze wspaniałych gier tutaj zawartych, i skomentuj, jeśli uważasz, że masz lepsze opcje niż Apple nie wziął pod uwagę.