Najlepsze aplikacje jak Pinterest znajdować i udostępniać rzeczy, które kochasz

Jeśli masz Pinterest, istnieje szansa, że ​​opanowałeś sztukę przygotowywania posiłków lub majsterkowania. Od przypinania przedmiotów do wymarzonego domu po wyszukiwanie nowe fryzurykażdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na własnej przyjemności, czy dzielisz się pomysłami z innymi, jest to kreatywny i przyjemny sposób spędzania czasu.

Czy spędzasz dużo czasu? Pinterest? Jeśli tak, możesz trochę potrząsnąć, sprawdzając najlepsze aplikacje, takie jak Pinterest aby znaleźć i udostępnić rzeczy, które kochasz. Możesz po prostu znaleźć inną witrynę do spędzania godzin na zwiedzaniu.

Note: Ten blog został pierwotnie opublikowany 28 września 2015 r., A ostatnio zmodyfikowany 26 sierpnia 2019 r.

Houzz

Najlepsze aplikacje jak Pinterest znajdować i udostępniać rzeczy, które kochasz 1

The Aplikacja Houzz jest Pinterest projektowania domu. Przeglądaj zdjęcia pomysłów na projekt domu, dodawaj je do własnych list i dziel się swoimi pomysłami z innymi, aby je zobaczyć. Możesz porozmawiać z innymi ludźmi na temat pomysłów na projekt domu lub poprosić o pomoc. Zdjęcia również wskazują, gdzie można kupić dokładnie ten przedmiot, który pojawia się na zdjęciu. Ma to duży aspekt w mediach społecznościowych Pinterest nie ma.

DudePins

Dude Pins to jedna z najlepszych aplikacji takich jak Pinterest

DudePins jest dokładnie Pinterest dla facetów. Pinterest naprawdę przyciąga kobiecy tłum, więc ktoś zdecydował, że mężczyźni powinni znaleźć witrynę specjalnie dla nich. W DudePins męscy mężczyźni mogą przeglądać i udostępniać zdjęcia, filmy, strony internetowe i wiele innych osób o podobnych zainteresowaniach. Oczywiście kobiety też mogą korzystać z aplikacji, tak jak mężczyźni Pinterest, ale DudePins bardziej koncentruje się na rzeczach, które mężczyźni kochają. Wyszukaj produkty, pomysły na majsterkowanie, sport, aktualności i wiele innych.

PearlTrees

Pearl Trees to jedna z najlepszych aplikacji takich jak Pinterest

PearlTrees jest bardzo podobny do Pinterest ale tylko z innym wyglądem. Użytkownicy znajdują i zbierają zdjęcia, filmy, dokumenty, strony internetowe i inne elementy w kolekcje. Następnie możesz znaleźć inne osoby, które mają podobne zbiory do Twojej, i odkryć, co muszą udostępnić. Aplikacja automatycznie informuje Cię o osobach o podobnych kolekcjach, aby ułatwić znajdowanie rzeczy. Obrazy są udostępniane w kręgach, stąd nazwa „perła”.

WeHeartIt

WeHeartIt to jedna z najlepszych takich aplikacji Pinterest

WeHeartIt jest inny Pinterest kopiuj z własnym projektem i twist. Tak jak Pinterest, użytkownicy mogą udostępniać obrazy, które kochają. WeHeart Wygląda na to, że bardziej koncentruje się na obrazach artystycznych Pinterest stało się miejscem udostępniania linków do innych stron. W WeHeartIt możesz udostępnić link do miejsca, w którym znalazłeś obraz, ale wydaje się, że skupia się on bardziej na korzystaniu ze zdjęć niż na udostępnianiu linków, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli lubisz oglądać piękne zdjęcia prawie wszystkiego, spodoba ci się WeHeartIt.

Fantazyjny

Fancy to jedna z najlepszych aplikacji takich jak Pinterest

Fantazyjny jest Pinterest dla kupujących. Użytkownicy przeglądają witrynę, aby znaleźć unikalne produkty znanych i mało znanych marek. Następnie możesz zapisać znaleziska na później lub kupić je od razu. Oczywiście możesz także udostępniać własne znaleziska innym osobom na Fancy. Jeśli znajdziesz element, który nie jest jeszcze fantazyjny, możesz go dodać samodzielnie i pomóc w rozwoju marki. Fancy pokazuje również najlepsze oferty na produkty, które kochasz i często ma listy przedmiotów na sprzedaż.

Polowanie na produkty

Product Hunt to jedna z najlepszych aplikacji takich jak Pinterest

Podobne do Fancy, Polowanie na produkty jest inny Pinterest- jak strona do wyszukiwania produktów i przedmiotów do zakupu. Konfiguracja różni się w przypadku wyszukiwania produktu, ponieważ zawiera listę nowych produktów na podstawie przesłania, podczas gdy Fancy wydaje się trzymać najbardziej popularnych pozycji. Polowanie na produkty doskonale nadaje się do promowania własnych produktów. Udostępnij swoje produkty w jednej z wielu kategorii, a inni użytkownicy je zobaczą i być może zainteresują się ich zakupem.

Dryblować

Dribble jest jedną z najlepszych aplikacji takich jak Pinterest

Dryblować jest Pinterest dla projektantów. Niezależnie od tego, czy wykonujesz projekty graficzne, ilustracje, projektowanie stron internetowych czy typografię, Dribble pomoże Ci udostępnić je światu. Dzielisz się swoją pracą z innymi, a następnie kontynuujesz eksplorację, aby zobaczyć, nad czym pracują inni. Możesz zdobyć nowe pomysły lub ktoś może pomóc ci z problemem związanym z twoim projektem. Nawet ludzie, którzy sami nie projektują, mogą użyć Dribble, aby znaleźć projektantów do pracy nad projektami z nimi.

Wanelo

Wanelo jest jedną z najlepszych aplikacji takich jak Pinterest

Wanelo oznacza Want, Need, Love. Witryna i aplikacja rozliczają się jako gigantyczne centrum handlowe w telefonie. Odwiedzasz setki tysięcy sklepów, od wielkich marek po małe marki, aby znaleźć produkty, które kochasz. Możesz je następnie kupić lub udostępnić na swojej stronie Wanelo, tak jak na Twoim koncie Pinterest. Użytkownicy mogą również sprzedawać własne produkty na Wanelo, aby pomóc im promować swoje marki. Jest to świetny sposób na znalezienie mniej znanych sklepów, które zawierają produkty, o których istnieniu nie marzyłeś.

Jakie są twoje ulubione aplikacje? Pinterest?

Są to najlepsze aplikacje takie jak Pinterest aby znaleźć i udostępnić rzeczy, które kochasz. Wszystkie z nich ułatwiają znajdowanie nowych rzeczy i pozwalają dzielić się swoim światem. Bez względu na ulubiony przedmiot znajdziesz Pinterest- jak strona, która odpowiada Twoim potrzebom. Czy lubisz ulubioną aplikację? Pinterest? Jeśli tak, udostępnij go nam w komentarzach poniżej!