Najlepsze aplikacje na Androida do wyświetlania informacji o sprzęcie jako tapety na żywo

Widżety to miniaturowe widoki aplikacji, które są istotnym aspektem dostosowywania ekranu głównego. Najważniejsze funkcje aplikacji można uzyskać od razu na ekranie głównym. Rzućmy okiem na niektóre przydatne widżety, których możesz regularnie używać do monitorowania wydajności swojego urządzenia mobilnego.

Najlepsze aplikacje do wyświetlania informacji o sprzęcie jako animowana tapeta na Androida

Najlepsze aplikacje na Androida do wyświetlania informacji o sprzęcie jako tapety na żywo 1

Posiadanie widżetów na ekranie głównym w celu monitorowania stanu urządzenia to najlepszy sposób na zwiększenie żywotności naszych urządzeń. Dzisiaj zobaczymy niektóre przydatne widżety, które pomagają nam szybko monitorować procesor, pamięć (RAM), pamięć masową, dane sieciowe i zużycie baterii bez wkładania dużego wysiłku w ciągłe sprawdzanie jednego po drugim.

Monitor procesora

Aplikacja CPU Monitor to jedna z najpiękniejszych i najmocniejszych aplikacji do monitorowania procesorów dostępnych w Playstore. Możesz monitorować użycie procesora za pomocą widgetu, pływającego okna lub aplikacji bezpośrednio w celu sprawdzenia danych temperatury i częstotliwości. Zapewnia dane w czasie rzeczywistym oraz dodatkową funkcję „One Touchez Boost” z pięknymi i konfigurowalnymi motywami.

Pobierz: Monitor procesora

Monitor systemu ASCII

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja ASCII System Monitor to prosta, ale wysoce konfigurowalna aplikacja dostępna w Playstore. Pozwala wybierać spośród szerokiej gamy prostych widżetów i dostosowywać je odpowiednio do rozmiaru ekranu urządzenia. Płatna wersja tej aplikacji jest tylko dla Rs. 75 i ma więcej funkcji, które są bardzo przydatne, jeśli chodzi o wygląd gadżetów.

Najlepsze aplikacje na Androida do wyświetlania informacji o sprzęcie jako tapety na żywo 2

Pobierz: ASCII System Monitor

CPU Float

CPU Float to kolejna oszałamiająca aplikacja, która pozwala monitorować kluczowe informacje o systemie. Możesz także ustawić lokalizację widgetu na pasek stanu lub pasek nawigacji. Pozwala sprawdzić prędkość sieci, częstotliwość procesora, częstotliwość GPU i wiele więcej. Wyświetla nawet ilość przepływu energii do telefonu komórkowego podczas ładowania urządzenia.

Pobierz: CPU Float

Licznik danych

Wreszcie aplikacja Data Counter to jedna z takich przydatnych aplikacji, które można znaleźć w Playstore. Licznik danych pomaga śledzić, ile Twój telefon wykorzystuje. Niezależnie od tego, czy chodzi o transmisję danych Wi-Fi lub komórkową, zwykłą czy roamingową, widżet Licznik danych wyświetla cały przychodzący i wychodzący ruch danych dokładnie podczas wybranego przez Ciebie cyklu rozliczeniowego. Możesz śledzić, która aplikacja zużywa ilość danych, niezależnie od tego, czy są one pobierane, czy przesyłane, i planuj wykorzystanie danych z wyprzedzeniem.

Pobierz: licznik danych

Oprócz tych widżetów istnieje kilka najlepszych aplikacji, które nie pozwalają dostosować tego, co wyświetlać, a co nie, ale wyświetlają pełne informacje o urządzeniu mobilnym jako tapetę na żywo.

Tapeta z informacjami o urządzeniu Oajoo

Korzystając z aplikacji Oajoo Device Info, możesz uzyskać wszystkie informacje o urządzeniu, takie jak pamięć, pamięć, obciążenie procesora, kompas i różne odczyty czujników. Proste tapety na żywo za jednym kliknięciem z pięknym dostosowaniem kolorów, które pasują do naszego nastroju.

Pobierz: Tapeta z informacjami o urządzeniu Oajoo

Holo Droid

Holo Droid, wykonany w Unity, to jedna z milionów aplikacji dostępnych w Playstore. Nadaje telefonowi futurystyczny wygląd z dużą ilością informacji o urządzeniu bezpośrednio na ekranie głównym. Możesz także dostosować kolor tapety na żywo, aby pasował do estetyki urządzenia. Obowiązkowa aplikacja dla wszystkich miłośników tapet na żywo.

Pobierz: Holo Droid

Informacje o urządzeniu Live Wallpaper

Aplikacja Device Info jest podobna do aplikacji Oajoo Device Info, ale ma całkiem inny interfejs użytkownika i efektywne zużycie energii. Ta aplikacja wyświetla także dodatkowe informacje, takie jak ustawienia Wi-Fi, platforma itp., Biorąc pod uwagę pozostałe dwa omówione powyżej. Dzięki wydajnemu zarządzaniu energią i projektowi działa nawet na takich urządzeniach 4-5 lat bez negatywnego wpływu na ogólną wydajność urządzenia.

Pobierz: Informacje o urządzeniu Live Wallpaper

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Androida, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat dodawania widżetu. W końcu istnieje wiele widżetów, które są wstępnie zainstalowane na Androida. Widżety odgrywają również dużą rolę w dostosowywaniu ekranu głównego urządzenia z Androidem, co najlepiej zrobić przy pomocy programu uruchamiającego Nova.