Najlepsze aplikacje timera na Androida

Najlepsze aplikacje timera na Androida 1

Podczas gdy Android jest wyposażony w minutnik i stoper zawarte w domyślnej aplikacji zegara, istnieje kilka znacznie ładniejszych opcji w Google Play Store. Jasne, domyślnie może sprawdzać się moment wyjęcia pizzy z piekarnika, ale dla zwykłych użytkowników znalezienie jednej z wielu fajnych alternatyw będzie tego warte.

Jeśli chcesz użyć timera do zwiększenia wydajności w pracy, a nawet w czasie wolnym, jest to dobry wybór. Aplikacja jest idealna do zarządzania czasem i pozwala rozbić twoje zadania na krótkie oddzielne sesje, które mają małe przerwy i przerwy między nimi. Aplikacja ma prosty interfejs użytkownika i całkiem fajne statystyki, które pozwalają śledzić, jak dobrze sobie radziłeś w każdej poprzedniej sesji.

A najlepsza rzecz? Jest bez reklam.

Stoper jest skoncentrowany na fitnessie i jest idealny do treningów, które koncentrują się na okrążeniach, takich jak sprinty lub inne wyścigi. Łatwo się z nim komunikuje i pozwala śledzić okrążenia bez konieczności wykonywania wielu czynności, co oznacza, że ​​nie spowolni Cię podczas ćwiczeń. Poszczególne okrążenia można oznaczyć, a aplikacja śledzi każde okrążenie na liście, co pozwala uzyskać lepszy widok ogólnego treningu. Pomiędzy tym, niektóre fajne presety i mroczne motywy, jest to świetny wybór zarówno dla fanatyków fitnessu, jak i odzyskiwania kanapowych ziemniaków.

To narzędzie może zrobić coś, czego wiele innych nie może – może jednocześnie obsługiwać kilka timerów. Tam, gdzie wiele aplikacji może mieć jeden licznik z wieloma funkcjami, ta aplikacja pozwala przechowywać wiele liczników i obsługiwać je razem lub osobno. Możesz ustawić liczniki, które śledzą okrążenia i stopery, które odliczają w tym samym czasie, każdy w osobnej części ekranu, dzięki czemu możesz mieć na oku wszystkie jednocześnie.