Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepsze bezpłatne i premium narzędzia do ankiet online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze bezpłatne i premium narzędzia do ankiet online

Dowiedzenie się, czego mogą chcieć klienci i potencjalni klienci, jest sercem każdego dostawcy usług lub produktów. Oczywiście każdy przedsiębiorca chciałby wyeliminować niespodzianki z nowych usług lub produktów, zwłaszcza w scenariuszu, w którym następuje nieoczekiwana weryfikacja rzeczywistości komercyjnej. Najlepszym sposobem zarządzania tymi relacjami jest jednak wykorzystanie narzędzi ankietowych, które są skierowane do zamierzonych odbiorców usługi lub produktu.

Przedsiębiorstwa mogą również wykorzystywać wygenerowane informacje zwrotne do wprowadzania zmian w kwestiach, które mogą mieć wpływ na klientów, a także poprawiać obecną sytuację. Przedsiębiorstwa, które chcą przeprowadzić ankietę wśród docelowych odbiorców, powinny znaleźć narzędzie ankietowe, które odpowiada ich potrzebom, aby zwiększyć szanse na sukces. Oto najlepsze narzędzia ankietowe, których firmy mogą użyć, aby dowiedzieć się więcej o swoich klientach i potencjalnych klientach.

AnkietaMałpa

Jest to jedno z najbardziej udanych i niezawodnych narzędzi analizy biznesowej z ponad 40 milionami subskrybentów. Oferuje kompleksowe narzędzia do analizy metrycznej i tworzenia kwestionariuszy, które mogą umożliwić przedsiębiorstwom, które nie mają umiejętności kodowania, tworzenie zestawów pytań oraz wydajne i szybkie przetwarzanie odpowiedzi. SurveyMonkey umożliwia użytkownikom rejestrację za darmo i tworzenie zestawów pytań w ciągu kilku minut.

Jednak platforma nie pozwala użytkownikom na dostęp do jakichkolwiek danych zebranych w formacie Excel XLS lub CSV, dopóki nie wykupią płatnej opcji. Jego cena również wzrasta, jeśli użytkownik chce skorzystać z któregokolwiek z jego zaawansowanych potoków i funkcji rozgałęzień, aby wygenerować ponad 10000 odpowiedzi miesięcznie. Jego standardowa usługa może kosztować 46 USD, Advantage 44 USD, a Premier 131 USD miesięcznie. SurveyMonkey oferuje również rozwiązania dla przedsiębiorstw, które chcą być na bieżąco ze świeżymi danymi marketingowymi.

JotForm

Jest to internetowa i e-mailowa platforma do tworzenia ankiet, która podcina Typeform i ułatwia tworzenie ankiet online. Jotform jest dostarczany z rozwiązaniem bez kodowania, które każdy marketer online może szybko opanować i wykorzystać do generowania opinii lub potencjalnych klientów. Jotform zbudował bazę klientów ponad 2 milionów abonentów w 177 krajach w ciągu ostatnich 12 lat. Jego skala kosztów ruchomych jest zwykle bezpłatna dla pierwszych pięciu formularzy w miesiącu i pozwala na nieograniczone przechowywanie do 100 000 zgłoszeń i nieskończoną liczbę ankiet dla usługi Gold.

Jotform dzieli się na trzy kategorie, a mianowicie Złotą, Brązową i Srebrną, gdzie srebro jest najlepszym wyborem dla startupów. Jotform może obsłużyć do 100 płatności i 10 000 miesięcznych odpowiedzi na maksymalnie 100 formularzy za koszt 39 USD miesięcznie.

Krój pisma

W przeciwieństwie do innych narzędzi ankietowych, które koncentrują się na tym, ile przedsiębiorstwo może wyodrębnić lub jak skomplikowane mogą być zestawy pytań, Typeform przyjmuje inne podejście. Typeform koncentruje się na interakcji użytkownika i zakłada, że ​​najlepszym sposobem na generowanie leadów jest zaangażowanie użytkownika końcowego. Jego podejście wydaje się działać doskonale, ponieważ pozwala przedsiębiorstwom osiągnąć czterokrotnie wyższy wskaźnik ukończenia niż to, co branża uważa za standardowe.

Jego ceny zaczynają się od bezpłatnego rozwiązania dla przedsiębiorstw, które są zainteresowane tylko dziesięcioma polami i 100 odpowiedziami miesięcznie. Jednak jego wersja pro ma 2 GB miejsca na przechowywanie odpowiedzi i eliminuje oba te ograniczenia. Każda wersja pro jest ograniczona do jednego użytkownika, ale korporacje nadal mogą rejestrować się w ofertach Enterprise.

Ładnie poprosić

Ma wyjątkową zaletę, która pozwala użytkownikom korzystać z Net Promoter Score (NPS) do zbierania informacji na żywo. Przedsiębiorstwa używają NPS do mierzenia siły swoich relacji z klientami, a AskNicely używa tego narzędzia do śledzenia tej dynamiki. AskNicely integruje się również z prawie każdą opcją przepływu pracy klienta, taką jak Zapier, Slack, Salesforce, MailChimp, Hubspot i Zendesk.

AskNicely pozwala marce dotrzeć do określonej grupy klientów i ma funkcje, które mogą zbierać reakcje klientów na nową usługę lub produkt i prezentować je w czasie rzeczywistym za pomocą pulpitów nawigacyjnych na żywo. Jego koszt zaczyna się od 299 dolarów za 5000 ankiet i dziesięć licencji użytkowników miesięcznie, ale nie obejmuje to modułu Salesforce NPS. Jest wyposażony w funkcję, która pozwala klientom korporacyjnym pytać o wyceny.

Surveygimzo

Oczywiście nie wszyscy klienci używają komputerów stacjonarnych do udzielania odpowiedzi w ankiecie i tu właśnie pojawia się Surveygimzo. Jest to jedno z niewielu narzędzi ankietowych, które obejmuje wszystkie punkty dostępu i platformy, z których klient chciałby korzystać. Surveygimzo pozwala użytkownikom umieszczać ankiety Twitter I Facebook lub wyślij jako e-maile i można je pobrać jako wydruki i uzyskać do nich dostęp za pomocą kodu QR.

Zawiera narzędzia do projektowania, które są wystarczająco elastyczne, aby umożliwić użytkownikom tworzenie ankiet, które mogą przeglądać na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Surveygimzo może również śledzić odpowiedzi, aby zachęcić kontakty do wypełnienia kwestionariuszy, których nigdy nie wypełniły. Podstawowy pakiet może kosztować 25 USD miesięcznie, podczas gdy pakiet premium, który obejmuje zaawansowane analizy i kampanie e-mailowe, może kosztować nawet 84 USD miesięcznie. Jednak użytkownicy, którzy są zainteresowani licencją dla wielu użytkowników oraz gwizdkami i dzwonkami, mogą poprosić o wycenę.

Stos formularzy

Wchodzi w zakres narzędzi ankietowych, które mają szeroki zakres kompetencji. Posiada narzędzie do formularzy online, które pozwala użytkownikom tworzyć zaawansowane ankiety i zbierać dane z ich odpowiedzi. Jednak przedsiębiorstwa nadal mogą go używać do zbierania opinii klientów na platformach i stronach internetowych mediów społecznościowych. Większość firm integruje Formstack z innymi rozwiązaniami do zarządzania sprzedażą, aby analizować współczynnik konwersji i przetwarzać potencjalnych klientów. Firmy mogą również używać go razem z MailChimp do zbierania odpowiedzi z istniejących baz danych klientów.

Działa dobrze jako narzędzie ankietowe, ale jego szablony nie są tak liczne, jak w przypadku innych narzędzi ankietowych. Jego ceny są podzielone na kategorie Gold, Silver, Platinum i Bronze, przy czym koszt brązu zaczyna się od 19 USD za rozwiązanie dla jednego użytkownika i nie pozwala na integrację aplikacji. Licencja dla dziesięciu użytkowników obejmująca 100 000 zgłoszeń i 1000 formularzy miesięcznie kosztuje 249 USD.

Formularze Google

Oczywiście startupy nie potrzebują skomplikowanych ani egzotycznych narzędzi ankietowych. Potrzebują przyjaznego dla użytkownika narzędzia, które pozwoli im zapytać klientów, co sądzą o usłudze lub produkcie i co chcieliby poprawić. Formularze Google to odpowiednie narzędzia dla startupu z niewielkim doświadczeniem lub umiejętnościami. Wykorzystuje Arkusze Google do automatycznego przechowywania odpowiedzi klientów, dzięki czemu można je później przenieść do bazy danych lub arkuszy kalkulacyjnych Excel. Jednak jedynym ograniczeniem jest to, że odbiorca musi otworzyć konto Google i zalogować się za jego pomocą, aby uzyskać dostęp do pytań ankiety.

Ankieta Zoho

Darmowe konto Zoho Survey pozwala użytkownikom tworzyć jak najwięcej ankiet z maksymalnie 150 odpowiedziami i 15 pytaniami. Ankiety Zoho nie pozwalają jednak użytkownikom na eksport danych i nie można ich dostosowywać. Jego płatna wersja zawiera niesamowite funkcje, takie jak zaawansowane opcje raportowania, powiadomienia e-mail, ankiety wielojęzyczne i ankiety offline.

Możesz użyć Zoho Surveys, aby zbudować swojego cesarza biznesu i zrozumieć potrzeby i preferencje klientów. Podczas gdy bezpłatne wersje Zoho Survey oferują wiele funkcji, wersje premium są idealne dla przedsiębiorstw zainteresowanych konkretną platformą.

Ankiety

To najlepsza opcja dla każdego przedsiębiorstwa, które chce tworzyć ankiety online tak łatwo i szybko, jak to możliwe. Użytkownicy nie muszą się u nich rejestrować; zamiast tego mogą tworzyć ankiety na stronie głównej dostawcy. Podczas gdy SurveyNuts dopuszcza tylko dziesięć pytań, użytkownicy mogą otrzymać tyle odpowiedzi, ile tylko mogą. Niestety SurveyNuts nie pozwala użytkownikom eksportować danych ani dostosowywać ankiet. Tworzenie krótkich, jednorazowych ankiet za pomocą tego narzędzia zajmuje przedsiębiorstwu kilka minut.

Sygnał tłumu

Darmowa wersja CrowdSignal oferuje nieograniczoną liczbę odpowiedzi, pytań i ankiet. Jednak użytkownicy mogą eksportować dane i dostosowywać swoje recenzje dopiero po zarejestrowaniu się w płatnych wersjach. CrowdSignal to doskonały wybór dla witryny hostowanej przez WordPress, ponieważ bezproblemowo integruje się z WordPress. Aktualizacja do wersji płatnej usuwa markę CrowdSignal, a zamiast tego dodaje dostęp do obsługi poczty e-mail, eksportu danych i niestandardowej opcji CSS.

AnkietaLegenda

SurveyLegend to narzędzie ankietowe, które pozwala użytkownikom tworzyć przyjazne dla użytkownika i piękne ankiety, które można zoptymalizować pod kątem urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Jej kwestionariusze ankietowe są bardziej dopracowane niż inne narzędzia ankietowe i są używane przez główne marki, takie jak Airbnb, Groupon i Samsung. Darmowa wersja SurveyLegend ma kilka ograniczeń, na przykład pozwala użytkownikowi utworzyć tylko trzy ankiety, ale można zadawać i otrzymywać tyle samo pytań i odpowiedzi na trzy recenzje. Użytkownicy mogą eksportować dane po zarejestrowaniu się w płatnej wersji, która zaczyna się od 15 USD miesięcznie.

Planeta badawcza

Jego darmowa wersja jest dość szczegółowa i ma imponujące funkcje. Pozwala użytkownikom tworzyć nieograniczone ankiety oraz zadawać i otrzymywać jak najwięcej odpowiedzi i pytań. Posiada również opcję dla użytkowników, aby wybrać osadzanie motywu ankiety i opcje. Użytkownicy otrzymują mnóstwo dodatków w płatnej wersji Survey Planet, która zaczyna się od 15 USD miesięcznie. Dzięki aktualizacji użytkownicy mogą usuwać drukowane wyniki ankiet i znaki firmowe oraz dołączać obrazy do swoich pytań ankietowych. Jednak tylko jego wersja pro pozwala użytkownikom na wyodrębnianie danych do programu Excel.

Ankiety Kwik

Jest to bezpłatna opcja, która zawiera funkcję obsługującą włączanie reklam do ankiet. Chociaż szablonów nie można dostosowywać, ankiety Kwik zawierają ponad 30 uroczych modeli, które pozwalają użytkownikom tworzyć motywy kwiatowe. Użytkownicy mogą osadzić kilka prostszych projektów, co ułatwia zbieranie opinii i odpowiedzi klientów. Jest wyposażony w prosty edytor typu „przeciągnij i upuść” do tworzenia ankiet, a jego pulpit nawigacyjny jest prawie łatwy w nawigacji dla użytkowników. Chociaż nie ogranicza rodzaju pytań, które użytkownik może zadać, ma ograniczoną opcję odpowiedzi. W końcu nie jest to duża strata, ponieważ pytania otwarte nie mają wpływu na sukces biznesowy.

Umożliwia także użytkownikom eksportowanie wyników z wielu typów plików, co oznacza, że ​​mogą oni używać dowolnego oprogramowania statystycznego lub programu Excel do analizowania swoich wyników. Zamiast widzieć ogólne wyniki, firmy mogą uzyskać przydatne informacje i manipulować danymi, aby zebrać wszystkie powiązane pytania lub przetestować je pod kątem istotności. Użytkownicy mogą nie być w stanie wyeksportować swoich danych po sześciu miesiącach, ponieważ Kwik Survey usunie je już z rejestru.

Odpowiadający

Responster to idealne narzędzie ankietowe dla firmy, która chce ankietować użytkowników mobilnych. Jego konstrukcja pytań jest dostosowana do rozmiaru ekranu, więc respondenci nie muszą klikać żadnych przycisków, aby otworzyć stronę z pytaniem, ani zaciskać kciuków na ekranie swojego urządzenia mobilnego. Ma również profesjonalny i elegancki wygląd, który pozwala użytkownikom dodawać swoje logo na pierwszej stronie, przesyłać obraz tła i przycisk marki z preferowanymi kolorami.

Pulpit nawigacyjny i strona kompilacji Responster są proste i sprawiają, że tworzenie ankiet wydaje się trochę niezgrabne. Format pytań darmowej wersji Responstera jest nieco ograniczony, ale ma logikę pytań, która służy jako przewodnik dla respondentów. Responster pozwala użytkownikom eksportować swoje dane do pliku Excel, a wbudowane narzędzie do tworzenia wykresów daje użytkownikom pełną kontrolę nad wyświetlaniem ich ostatecznych wyników.

przeżyli

Jest to bezpłatne narzędzie ankietowe, które pozwala użytkownikom tworzyć nieograniczoną liczbę ankiet, które nie przekraczają dziesięciu pytań i 200 odpowiedzi na ankietę. Przypomina prostotę interfejsu budowania ankiet Windows 2000 i prowadzi użytkowników, dodając ich zapytania. Jednak darmowa wersja Survs nie pozwala użytkownikom dodawać żadnej logiki ani obrazu do ich ankiet, ale użytkownicy mogą nakazać odpowiedzi i dać docelowym odbiorcom opcje wypełnienia kwestionariusza. Możesz także użyć Survs do przeprowadzenia ankiety w skali Likerta. Krótko mówiąc, Survs to idealne narzędzie ankietowe dla przedsiębiorstw, które chcą wykorzystać krótkie ankiety do zebrania wielu odpowiedzi. Jego darmowa wersja zawiera niestandardową funkcję tworzenia raportów.

Przetrwać

Jest to narzędzie ankietowe, które pozwala użytkownikom umieszczać ankiety na różnych platformach i stronach internetowych mediów społecznościowych. Możesz także użyć Survicate do wysyłania pytań ankietowych do określonej grupy docelowej. Posiada obszerną bibliotekę predefiniowanych ankiet, z której użytkownicy mogą wybierać podczas tworzenia ankiet. Jego bezpłatna wersja zawiera opcję eksportu danych, przejrzyste raporty i maksymalnie 50 odpowiedzi miesięcznie, ale użytkownicy mogą dodać 200 odpowiedzi za 25 USD miesięcznie.

Ankieta Lime

To jedno z najlepszych narzędzi ankietowych, które każdy użytkownik może uruchomić na swoim serwerze. LimeSurvey to narzędzie do ankiet typu open source, które umożliwia użytkownikom tworzenie szczegółowych ankiet, hostowanie ich w swoich usługach i osadzanie ich w witrynach WordPress lub Drupal. LimeSurvey ma dowolną funkcję, jakiej potrzebuje przedsiębiorstwo, ale użytkownicy mogą potrzebować dodawać sekcje pytań, przeglądać menu i śledzić poszczególne pytania. Narzędzie LimeSurvey może nie zdobyć żadnej nagrody modowej, ale jest to w 100% narzędzie do tworzenia ankiet, które można głęboko dostosować. Jest to jeden z projektów typu open source, który obsługuje znacznie więcej języków niż wiele innych narzędzi ankietowych.

Bicie serca klienta

Oczywiście każde przedsiębiorstwo chce wiedzieć, jak klienci i potencjalni klienci myślą o jego usługach lub produktach. Client Heartbeat to szczegółowe narzędzie ankietowe, które pozwala użytkownikom angażować grupę docelową za pomocą automatycznych ankiet, które są wysyłane co kilka tygodni lub miesięcy. Dzięki Client Heartbeat przedsiębiorcy muszą jedynie wprowadzić informacje o swojej marce lub firmie, a następnie aplikacja utworzy pytania ankiety, aby dowiedzieć się, co klienci myślą o ich marce.

Użytkownicy mogą dowolnie dostosowywać problemy według własnego uznania. Następnie użytkownicy mogą dodać adres e-mail swoich potencjalnych klientów, a Client Heartbeat automatycznie wyśle ​​​​pytania do ankiety. Dzięki aplikacji firmy wiedzą, co muszą poprawić, kim są ich najwięksi fani i którzy klienci są zagrożeni. Client Heartbeat to szybki sposób na uzyskanie przez przedsiębiorstwo przydatnych informacji zwrotnych od docelowych odbiorców.

Ankieta pętli

Niektórych ankiet nie można osadzić na blogu ani udostępnić za pośrednictwem poczty e-mail. Zamiast tego najlepiej, gdy respondenci wypełniają je osobiście, na przykład na stoisku, konferencji lub wydarzeniu. Możesz także przejść się po centrum handlowym i porozmawiać z pracownikami, którzy przychodzą do pracy, oraz z kupującymi, gdy robią zakupy. LoopSurvey pozwala użytkownikom korzystać z prostego interfejsu, który pozwala im wybrać typ odpowiedzi i pytanie podczas tworzenia ankiet online.

Gdy użytkownik wdroży kwestionariusz na swoim urządzeniu mobilnym, LoopSurvey ma funkcje, które wyświetlają pytania ankiety z dużymi dotykowymi przyciskami i pięknymi obrazami tła. Dzięki temu użytkownicy mogą zbierać odpowiedzi za pomocą urządzeń z systemem Android lub iOS, a następnie prezentować je w aplikacji LoopSurvey w biurze.

Pop Ankieta

Ankiety i ankiety działają w ten sam sposób, w końcu badanie ankietowe to krótka ankieta, która często zawiera jedno pytanie. W związku z tym aplikacje ankietowe są znacznie łatwiejsze do opracowania, ponieważ skupiają się tylko na jednym temacie. PopSurvey to narzędzie ankietowe, które ma podejście do aplikacji do ankiet, ale pozwala użytkownikom mieć tyle kwestionariuszy, ile potrzebują. Dzięki wyświetlaniu tylko jednego pytania w ankiecie na raz, PopSurvey wydaje się być tak prosty jak ankieta. Pozwala jednak użytkownikom dodawać dowolne funkcje, takie jak macierz odpowiedzi, wielokrotny wybór z obrazami i odpowiedzi tekstowe do pytań w ankiecie.

Ma nawet regułę rozgałęziania ankiety na podstawie wcześniejszych pytań i odpowiedzi, a jej pulpit nawigacyjny pozwala użytkownikom analizować wyniki, które mogą udostępniać docelowym odbiorcom. Co więcej, PopSurvey rejestruje odpowiedzi w miarę ich wprowadzania przez respondentów, więc użytkownicy mają gwarancję, że otrzymają wszystkie swoje wyniki, nawet te częściowo uzupełnione.

Survmetryki

Ankieta z prostą listą pytań i tłem może wydawać się nudna. Zamiast tego Survmetrics oferuje efektowną grafikę na każdym arkuszu kwestionariusza, aby ankieta wyglądała bardziej reprezentacyjnie niż wcześniej. Survmetrics pozwala użytkownikom korzystać z gotowych szablonów lub tworzyć nowe ankiety za pomocą edytora ankiet znajdującego się na stronie, który ma pełne i unikalne tło obraz. Zamiast korzystać z opcji motywu w całej ankiecie, Survmetrics pozwala użytkownikom dostosować krycie, kolor i czcionkę ich kwestionariuszy.

Obserwacja

Być może jest to jedna z najszybszych opcji dla przedsiębiorstwa, aby wspólnie stworzyć zestaw kilku pytań w ankiecie. Posiada edytor, za pomocą którego firmy mogą wybierać rodzaje pytań, które mogą dodawać do swoich kwestionariuszy. Edytor pozwala użytkownikom wybrać jedno pytanie, wypełnić odpowiednie sekcje, a następnie kliknąć przycisk „dodaj nowe pytanie”, aby utworzyć pytania ankietowe. Możesz użyć przycisku „więcej opcji”, aby dodać więcej funkcji do swoich pytań w ankiecie. Obsurvey ma kilka szablonów, z których użytkownicy mogą wybierać, gdy chcą ulepszyć projekt swoich pytań ankietowych.

Alternatywnie użytkownicy mogą projektować swoje unikalne modele w formacie CSS. Następnie użytkownicy mogą uzyskać odpowiedzi na ankiety w trybie offline lub wyeksportować je jako plik PDF i udostępnić online. Jednak użytkownicy mogą potrzebować wprowadzić wpisy offline do bazy danych, aby skonsolidować wszystkie swoje odpowiedzi. Chociaż Obsurvey nie jest najbardziej zaawansowanym ani najpiękniejszym narzędziem do ankiet, jest to bezpłatna platforma, z której każdy może korzystać do tworzenia prostych ankiet.

Szybka ankieta

Ankiety internetowe są wiarygodne, ponieważ pozwalają marketerom uzyskać opinie o ich docelowych odbiorcach. Jednak niektóre ankiety lepiej wypełniać osobiście, zwłaszcza gdy marketer ma niespójny zasięg w Internecie. QuickTapSurvey to przydatne narzędzie, za pomocą którego marketerzy mogą tworzyć kwestionariusze offline, które być może są nawet bardziej skuteczne niż kwestionariusze online. W przeciwieństwie do wielu innych narzędzi ankietowych, QuickTapSurvey umożliwia użytkownikom wpisywanie wielu pytań ankietowych zamiast wpisywania każdego z nich naraz. Posiada opcje odpowiedzi, które najlepiej pasują do urządzeń mobilnych, a użytkownicy mogą robić zdjęcia, skanować kody QR i śledzić lokalizację z ankiety.

Następnie mogą wdrożyć swoje pytania ankietowe na urządzeniach z systemem Android lub iOS, gdzie respondenci mogą wypełnić je w trybie offline i zsynchronizować swoje odpowiedzi po połączeniu z Internetem. Mogą korzystać z tych samych funkcji QuickTapSurvey, aby tworzyć ankiety online dla swoich stron internetowych.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.

Nazywam się Jamie Spencer i spędziłem ostatnie 10 lat na budowaniu blogów zarabiających pieniądze. Po coraz zmęczony 9-5, dojeżdżając do pracy i nigdy nie widząc mojej rodziny, zdecydowałem, że chcę wprowadzić pewne zmiany i założyłem swojego pierwszego bloga. Od tego czasu założyłem wiele niszowych blogów, które odniosły sukces, a po sprzedaży mojego bloga survivalowego postanowiłem uczyć innych ludzi, jak robić to samo.