Najlepsze bezpłatne strony do legalnego przesyłania programów telewizyjnych podczas blokady

To dziwny czas dla świata, ponieważ wiele osób zostało zmuszonych do pozostania w domu z powodu wybuchu globalnego koronawirusa. Oznacza to, że wielu z nas siedzi w domu przed naszymi ekranami, a niektóre główne usługi przesyłania strumieniowego, które kiedyś zostały opłacone, tymczasowo odblokowały swoje biblioteki – lub część bibliotek – za darmo.

Oto najlepsze bezpłatne i legalne strony i platformy, na których możesz nadrobić zaległości w swoich ulubionych programach telewizyjnych.

1. HBO

W odpowiedzi na pandemię koronawirusa, HBO otworzyło sporą część swojej doskonałej biblioteki programów telewizyjnych, aby ludzie mogli oglądać za darmo. Na razie oferta jest ważna do kwietnia, ale może zostać przedłużona w zależności od tego, jak potoczy się sytuacja z pandemią.

Darmowe aplikacje Witryny Legalnie przesyłaj Tv Hbo X

Bezpłatne pokazy obejmują między innymi The Wire, The Sopranos i Silicon Valley, a także całą masę filmów dokumentalnych i filmów.

Możesz oglądać te programy telewizyjne za pośrednictwem HBO GO (Android, iOS) i HBO NOW (Android, iOS) lub możesz przejść do sekcji na żądanie swojego operatora kablowego lub Strona internetowa HBO.

2. Pluto TV

Pluto TV to usługa przesyłania strumieniowego, która ma unikalne podejście do treści online. Większość usług przesyłania strumieniowego wymaga przeglądania kategorii lub gatunków w celu znalezienia czegoś, co może Cię zainteresować. Pluto TV ma na celu dostarczanie treści natychmiast po uruchomieniu aplikacji. Dzięki temu Pluto TV czuje się znajomo, jak powrót do dni przeszukiwania kanałów, aby znaleźć coś do oglądania.

Pluto TV osiąga to, oferując ponad 100 „kanałów na żywo”. Niektóre z tych kanałów, takie jak The Weather Channel lub Bloomberg News, są po prostu strumieniami telewizyjnymi na żywo. Inne to kanały opracowane na podstawie treści produkowanych i dystrybuowanych przez marki i serwisy informacyjne.

Na przykład istnieje kanał, który zawiera wyłącznie treści wyprodukowane przez satyryczny serwis informacyjny The Onion. Możesz znaleźć te filmy gdzie indziej, na przykład YouTube; jednak to, co robi Pluto TV, polega na zebraniu wszystkich filmów w jeden „kanał”. Zawartość jest następnie odtwarzana na tych kanałach, nieprzerwanie. Postęp strumienia nie zatrzymuje się po zmianie kanału, dzięki czemu użytkownicy są bardzo podobni do surfowania po kanale.

3. Xumo.TV

Xumo.TV to kolejna usługa przesyłania strumieniowego, która oferuje treści przesyłane strumieniowo na żywo. Sposób jego działania jest bardzo podobny do Pluto TV. Gromadzi wideo wyprodukowane i dystrybuowane przez twórców treści i pakuje je w kanały. Niektóre kanały zawierają filmy wideo od wielu twórców treści, które obracają się wokół wspólnych zainteresowań, takich jak wyścigi. Inne kanały zawierają treści stworzone przez daną markę, np. Witryna z humorem Cracked.

Xumo.TV obsługuje swoje kanały od wielu różnych dostawców, w tym MSNBC, Fox Sports i wielu innych. Ponadto wielu producentów, takich jak LG, Vizio i Panasonic, zintegrowało aplikację Xumo.TV ze sklepem z aplikacjami swoich inteligentnych telewizorów, umożliwiając łatwą instalację do oglądania na dużym ekranie. Ponadto Xumo.TV jest dostępny w przeglądarce internetowej i na urządzeniu mobilnym (Android, iOS).

4. Kanał Roku

Kanał Roku to zbiór bezpłatnych programów telewizyjnych i filmów, który wcześniej był jednym z atutów posiadania urządzenia Roku. Jednak na początku sierpnia 2018 r. Kanał Roku jest teraz dostępny online dla wszystkich, niezależnie od tego, czy posiadasz urządzenie Roku, czy nie. Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do wszystkich bezpłatnych treści, które oferuje Kanał Roku, musisz mieć bezpłatne konto Roku.

Kanał Roku oferuje coś dla każdego, od rzeczywistości po mydła i seriale. Kanał Roku tak naprawdę nie może się równać z ofertą płatnych usług; jest jednak domem dla kilku całkiem przyzwoitych tytułów. Jak wszystko w życiu, nic nie jest naprawdę darmowe, ponieważ cała zawartość kanału Roku jest obsługiwana przez reklamy. Jest to jednak niewielka cena do zapłaty.

Jeśli szukasz ciekawego sposobu na oglądanie filmów i filmów online z ludźmi online, sprawdź naszą listę najlepszych narzędzi i witryn do oglądania filmów wideo ze znajomymi w czasie rzeczywistym. Jeśli interesujesz się zagranicznymi filmami i programami telewizyjnymi i szukasz plików z napisami do tych, które posiadasz, oto najlepsze strony do pobierania napisów do filmów.

Czy ten artykuł jest przydatny?