Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepsze bezpłatne wtyczki do przechowywania w chmurze WordPress 2024

Szukasz najlepszych wtyczek do przechowywania w chmurze dla WordPress? Wtyczki do przechowywania w chmurze ułatwiają przechowywanie i dostęp do plików Twojej witryny z dowolnego miejsca na świecie.

Cloud Storage może również automatycznie synchronizować Twoje dane, dzięki czemu są bezpieczne i zawsze mają kopię zapasową. W tym artykule opisano niektóre z najlepszych wtyczek do przechowywania w chmurze WordPress, których można użyć do zapisywania plików WordPress.

Dlaczego warto używać wtyczek do przechowywania w chmurze WordPress?

Wtyczki do przechowywania w chmurze WordPress pomagają zabezpieczyć pliki, dokumenty i inne multimedia Twojej witryny. Wiele wtyczek i narzędzi do przechowywania w chmurze, takich jak CDN, dostarcza pliki multimedialne z serwerów, dzięki czemu mogą również przyspieszyć działanie Twojej witryny. Ponadto możesz nawet wykonać kopię zapasową całego bloga WordPress, więc niezależnie od tego, co się stanie, Twoja witryna i pliki będą gotowe do utworzenia kopii zapasowej w razie potrzeby. Sprawdźmy niektóre z najlepszych wtyczek do przechowywania w chmurze WordPress.

Formularze WP

WPForms to najlepsza wtyczka do formularza kontaktowego dla WordPressa, z której korzysta ponad 4 miliony stron internetowych. Jest bardzo początkujący i można go używać do tworzenia różnych formularzy, takich jak formularze kontaktowe, formularze rejestracyjne, formularze przesyłania plików i inne. Ta wtyczka zawiera ponad 100 gotowych szablonów, które można łatwo dostosować za pomocą narzędzi do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”.

Darmowa wersja wtyczki umożliwia tworzenie prostych formularzy kontaktowych, jednak do tworzenia bardziej zaawansowanych formularzy i funkcji przechowywania w chmurze potrzebna jest wersja pro. Wszystkie wpisy w formularzach są przechowywane w bazie danych WordPress, ale możesz zintegrować wtyczkę ze swoim dostawcą usług przechowywania w chmurze. Możesz na przykład automatycznie przesyłać pliki na Dysk Google lub Dropbox albo skorzystać z Zapiera wtyczka umożliwiająca połączenie z dowolną preferowaną usługą przechowywania w chmurze.

CZYTAĆ:  Jak technologia czyni życie w XXI wieku lepszym i łatwiejszym

Niesamowity automat

Najlepsza wtyczka do przechowywania w chmurze - Uncanny Automator

Uncanny Automator to jedna z najlepszych wtyczek automatyzujących WordPress na rynku. Integruje się ze wszystkimi najpopularniejszymi wtyczkami WordPress i narzędziami innych firm na rynku, dzięki czemu możesz tworzyć niestandardową automatyzację bez pisania kodu. Umożliwia to utworzenie wydajnego, zautomatyzowanego przepływu pracy do przechowywania danych i łatwego udostępniania ich innym aplikacjom.

Możesz na przykład przesłać dane z formularza WordPress do Arkuszy Google lub zintegrować je z Zapierem, aby połączyć się z aplikacjami takimi jak Google Cloud Storage, Dropbox i innymi. Możesz zacząć od darmowej wersji wtyczki, która obsługuje różne wtyczki WordPress i automatyczne działania.

OptinMonster

Najlepsza wtyczka do przechowywania w chmurze - OptinMonster

OptinMonster to jedna z najlepszych wtyczek do WordPressa, z której korzysta ponad 1,2 miliona stron internetowych. Umożliwia tworzenie wyskakujących okien i formularzy rejestracji e-mail za pomocą prostego narzędzia „przeciągnij i upuść”, aby zmienić odwiedzających w subskrybentów poczty e-mail i klientów.

Możesz zapisywać automatycznie utworzone przedmioty na serwerach Monster. Klienci i ich dane są bezpiecznie przechowywane na Twoim koncie OptinMonster, więc nie musisz martwić się o kopię zapasową ani bezpieczeństwo.

Najlepsza wtyczka do przechowywania w chmurze - OptinMonster

Z poziomu panelu użytkownika możesz przeglądać szczegóły każdego elementu, filtrować elementy i wyniki. Ponadto możesz połączyć się z popularnymi usługami e-mail marketingu, dzięki czemu możesz wysyłać biuletyny do swoich współpracowników, aby zwiększyć swoje relacje i sprzedaż.

Notatka: Możesz zacząć od darmowej wersji OptinMonster.

Aktualizacja Plus

Najlepsza wtyczka do przechowywania w chmurze - UpdraftPlus

UpdraftPlus to najlepsza na rynku wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress, z której korzysta ponad 3 miliony stron internetowych. Ta wtyczka umożliwia wykonanie pełnej kopii zapasowej witryny WordPress i zapisanie jej w chmurze. W razie potrzeby możesz tworzyć zaplanowane kopie zapasowe lub kopię zapasową swojej witryny. Możesz także użyć plików, których kopię zapasową chcesz utworzyć.

Może automatycznie przesyłać kopię zapasową do różnych dostawców usług przechowywania w chmurze, takich jak Dropbox, Google Drive, Rackspace, Amazon S3 itp.

CZYTAĆ:  Jak przenieść witrynę WordPress na nowy host

Alternatywny: Inne świetne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych obejmują BackupBuddy, BackWPUp i Duplicator.

WP Odciąż multimedia

Najlepsza wtyczka do przechowywania w chmurze - WP Offload Media

WP Offload Media to łatwa w użyciu wtyczka do przechowywania danych w chmurze, która synchronizuje się z różnymi dostawcami usług przechowywania w chmurze. Automatycznie kopiuje Twoje zdjęcia, filmy, dokumenty i inne multimedia do ulubionego dostawcy usług przechowywania danych w chmurze. Następnie adres URL zastępuje hostowaną wersję chmury.

Dzięki temu masz zapisane kopie multimediów do przechowywania w chmurze. Ponadto może wydłużyć czas ładowania Twojej witryny, podobnie jak w przypadku usługi CDN. Wtyczka współpracuje obecnie z Amazon S3, Google Cloud Storage i DigitalOcean Spaces w celu przechowywania danych w chmurze. Integruje się również z popularnymi wtyczkami do kompresji obrazu, takimi jak EWWW Image Optimizer, aby przyspieszyć witrynę WordPress.

Pobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumdarmowy płatny kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie intexPobierz motywy WordPressdarmowy kurs on-line